Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Księżna Kate w szpitalu! Towarzyszył jej książę William

21.01.2022 10:12


Księżna Kate i książę William często pojawiają się publicznie, by reprezentować rodzinę królewską. Ostatnio pojawili się w jednym z londyńskich szpitali, by złożyć wizytę pacjentom i docenić pracę lekarzy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Rodzinny kapitał opiekuńczy - dla kogo? Niektórzy rodzice mogą się rozczarować

21.01.2022 10:09

Rodzinny kapitał opiekuńczy - dla kogo? To zupełnie nowe świadczenie, które obowiązuje od 1 stycznia. Do tej pory nie było tak wysokie wsparcia dla rodzin, w których pojawiały się małe dzieci. Rodzice mogą liczyć nawet na 1000 złotych miesięcznie.

Źródło: www.edziecko.pl

Ekonomistka o świadczeniach: 200 - 250 tys. Tyle trzeba mieć, aby doprowadzić dziecko do pełnoletności

21.01.2022 9:38

- Jeżeli młodzi ludzie zdecydują się na dzieci, to oprócz kredytu na mieszkanie biorą jeszcze "kredyt" na 200-250 tys., na jedno dziecko. Jak będą mieli dwójkę, to muszą mieć pół miliona - o tym dlaczego musimy wspierać finansowo rodziny mówi ekonomistka Anna Zachorowska - Mazurkiewicz, profesor Instytutu Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Źródło: www.edziecko.pl

Niania: "Nie jestem służącą, a rodzice często o tym zapominają"

21.01.2022 9:32

Ania jest doświadczoną nianią z Warszawy. Opowiedziała nam o najczęstszych problemach, z jakimi w pracy borykają się nianie, co najbardziej ceni u rodziców swoich małych podopiecznych i z jakiego powodu kiedyś zrezygnowała z pracy.

Tagi: Praca, Rodzice
Źródło: www.edziecko.pl

Pies uratował dziesięciolatkę w burzę śnieżną. Jej poszukiwania trwały 18 godzin

21.01.2022 8:38

Dziesięcioletnia Vika z Uglegorska na wyspie Sachalin w zeszłym tygodniu nie wróciła ze szkoły do domu. Rodzice zaalarmowali lokalną policję, a ta wraz z wolontariuszami rozpoczęła jej poszukiwania. Niestety z powodu burzy śnieżnej dziewczynkę odnaleziono dopiero kolejnego dnia. Przed zamarznięciem ocalił ją pies.

Tagi: Rodzice, Pies, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Dziecko na kwarantannie, a rodzic? Niektórzy też muszą zostać w domu

21.01.2022 8:38

Dziecko na kwarantannie, a rodzic? Aktualne przepisy dotyczące konieczności odbycia kwarantanny domowej nie dla wszystkich są jasne. Coraz więcej dzieci musi zostać w domu, a wraz z nimi ich rodzice.

Źródło: www.edziecko.pl

"​Jasnowidz Stalina" przepowiedział klęskę Hitlera. Kim był Wolf Messing?

21.01.2022 5:00


Wolf Messing miał przewidzieć atak Hitlera na Związek Radziecki oraz klęskę niemieckiego dyktatora. Pochodził z biednej żydowskiej rodziny, mieszkającej w Górze Kalwarii. Kim był człowiek, którego nazwano "jasnowidzem Stalina"?

Tagi: Rodzice, Mi??d
Źródło: kobieta.interia.pl

Britney Spears pozdrawia siostrę, która promuje autobiografię jej kosztem. "Zraniłaś mnie. Pie*dol się Jamie Lynn!"

20.01.2022 19:25

Młodsza siostra Britney Spears właśnie wydała autobiografię, w której opisuje rodzinne sekrety, a także swoją "karierę artystyczną". Podczas promocji książki chętnie opowiada o starszej siostrze, co nie spotkało się z jej aprobatą.

Źródło: www.plotek.pl

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień walczą o życie syna. Tragiczne wieści

20.01.2022 19:16


Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stepień zostali rodzicami w lipcu 2021 roku. Dla kobiety narodziny Oliwiera były najszczęśliwszym momentem życia, chociaż w tamtym momencie nie była już z piłkarzem. Teraz oboje mierzą się z dramatem, jaki dotknął małego Oliwierka. Okazało się, że chłopiec cierpi na nowotwór i właśnie rozpoczęła się walka o jego życie

Tagi: Rodzice
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami