Wiadomości z tagiem Sądy  RSS
Polska wersja Bridget Jones ("Randka z Hugo Bosym", Lingas-Łoniewska Agnieszka)

19.04.2019 19:05

"Randka z Hugo Bosym" to bardzo słodka powieść o miłości od pierwszego wejrzenia, której etiologia dużo bardziej przypomina grom z jasnego nieba. Bohaterami tej romantycznej historii są Jagoda Borówko i Hugo Bosy. Dzięki narracji pierwszoosobowej możemy wczuć się w stany emocjonalne głównych bohaterów i tym samym...

Źródło: www.biblionetka.pl

Linkin Park z nowym materiałem po śmierci Chestera Benningtona? Są plany!

19.04.2019 14:11


Jak donoszą zagraniczne media, Linkink Park po raz pierwszy od śmierci wokalisty Chestera Benningtona, rozważa powrót do nagrywania. Grupa zawiesiła swoją działalność po tym, jak wokalista i autor tekstów, Chester Bennington popełnił w 2017 roku samobójstwo.

Źródło: muzyka.interia.pl

Poznamy w końcu niepublikowane rękopisy Kafki?

18.04.2019 19:07


Na krótko przed śmiercią Franz Kafka przekazał przyjacielowi rękopisy wraz z prośbą o ich spalenie. Max Brod nie spełnił woli pisarza. Kilkadziesiąt lat później doprowadziło to do dziesięcioletniej batalii sądowej. O pisma upomniał się Izrael. Teraz sąd w Zurychu zdecydował, że rękopisy powinny znaleźć się w Jerozolimie.

Tagi: Sądy
Źródło: lubimyczytac.pl

Wszystkie sprawy związane ze zdrowiem

18.04.2019 14:49

Dzięki naszym artykułom dajemy możliwość poznania kwestii zdrowotnych. Poruszamy wiele interesujących tematów, które związane są z najróżniejszymi kwestiami zdrowia, sposobami na leczenie jak również zdrowego sposobu życia. Zapewniamy, że każdy kto będzie zdecydowany na zapoznanie się z naszym portalem będzie mógł poznać rzeczywiście ciekawe i interesujące kwestie. Pokazujemy jak poradzić sobie z różnymi chorobami, które są naprawdę często spotykane w codziennym życiu.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Percival Schuttenbach ogłasza trasę Wild Hunt Live 2019

18.04.2019 9:02

Widowiskowe koncerty z serii WILD HUNT LIVE odbędą się w październiku tego roku w 5 miastach Polski. Planowane są również koncerty za granicą.

Tagi: Serum, Sądy
Źródło: wyspa.fm

Człowiek człowiekowi wilkiem, a pielęgniarka pielęgniarce pielęgniarką

17.04.2019 19:06


Każda z grup zawodowych obarczona jest pewnymi stereotypami, złośliwymi komentarzami, niewybrednymi żartami. I choć często są one krzywdzące i niesprawiedliwe, to bywa, że jest w nich ziarno prawdy. Potwierdzeniem tego jest reportaż Marianny Fijewskiej "Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia".

Źródło: lubimyczytac.pl

Ruszyły zdjęcia do „Żmijowiska”. Wojciech Chmielarz pracuje przy scenariuszu

17.04.2019 19:06


"Żmijowisko" to thriller, który nagrodziliście tytułem Książka Roku 2018. Serial na podstawie tej powieści właśnie powstaje - znane są już nazwiska jego twórców i aktorów. Wojciech Chmielarz jest współautorem scenariusza, więc są duże szanse na to, że produkcja nie będzie odstawać od literackiego pierwowzoru.

Źródło: lubimyczytac.pl

Gwarantujemy nasiona konopi - idealny pokarm dla ptaków

17.04.2019 18:24

Planujesz zrealizować zakupy feminizowanych nasion konopi? Jeżeli tak to serdecznie zachęcamy do dokonania zakupów w prowadzonym przez nas sklepie. Możemy zagwarantować naprawdę szeroki wybór produktów pośród, których są między innymi nasiona Indica, dla początkujących, odporne odmiany, medyczne i sporo więcej. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny towarów, pełne wsparcie naszych pracowników oraz fakt, że gwarantujemy naprawdę szeroki wybór produktów. U nas każdy odnajdzie nasiona w 100% go zadowalające.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Ziołowe kuracje dla wrzodowców - o naprawdę pomaga, a co nasila chorobę

17.04.2019 13:55


Wrzody żołądka bardziej dają nam się we znaki właśnie wiosną. Ta dokuczliwa choroba często wymaga leczenia antybiotykiem, ale bardzo pomocne w łagodzeniu jej objawów są też zioła. Trzeba jednak wiedzieć, które i jak stosować, żeby zamiast leczyć nie pogorszyły naszego stanu zdrowia.

Tagi: Wiosna, Sądy
Źródło: kobieta.interia.pl

Koszulki z Własnym Nadrukiem - już od 1 sztuki!

17.04.2019 8:10

Zaprojektuj koszulkę męską lub damską, bluzę, kubek, kamizelkę, maskotkę, podkładkę pod myszkę, vlepki, eko torbę, przypinki czy stringi. W generatorze możesz umieścić dowolny, plik graficzny, zdjęcie, wgrać logo firmy, lub stworzyć koszulkę z własnym napisem. Projektowanie koszulek, które wykonywane są już od 1 sztuki! Poniżej Link do Generatora. Zapraszamy!

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami