Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Mirosław Zbrojewicz o sytuacji osób LGBTQ: wróciliśmy do Europy Środkowo-Wschodniej

18.07.2019 13:04

"Znowu wróciliśmy do tej Europy Środkowo-Wschodniej, do tej d**y, z przeproszeniem, w której byliśmy przez tyle lat" - mówi Mirosław Zbrojewicz, komentując obecną sytuację osób LGBTQ w Polsce. Aktor kilka lat temu przyznał, że ma homoseksualnego syna.

Tagi: Seks
Źródło: kultura.onet.pl

Jeansy z wysokim stanem – najmodniejszy fason sezonu. Oto 10 sposobów, jak je nosić!

18.07.2019 2:18

Dżinsy z wysokim stanem były hitem w latach 90-tych i nadal brylują na polskich ulicach. Podobno to najmodniejszy fason tego sezonu. Wybraliśmy 10 seksownych stylizacji! Zobacz, jak je nosić, aby wodzić na pokuszenie i czuć się super sexy!  KOLEJNA PROPOZYCJA >>>>>>>>>>>

Źródło: naobcasach.pl

FACET ma nadzieje, że nie zauważysz tych 8 drobiazgów podczas seksu z nim….

17.07.2019 2:40

Byłby bardziej niż zawstydzony, gdybyś w czasie seksu odkryła, że robi jedną z poniższych rzeczy…Niby to tylko drobiazgi, ale panowie bywają przeczuleni na punkcie takich spraw…. Czytaj o: 8 gorących punktów na ciele mężczyzny, o którym powinnaś wiedzieć!>>>>>> PREZERWATYWA: NIE TAKA PROSTA W OBSŁUDZE  ,,Mam nadzieję, że ona nigdy nie zauważy jak ...

Tagi: Wstyd, Seks, Facet
Źródło: naobcasach.pl

10 rzeczy, przez które jesteś FATALNA W ŁÓŻKU! Zmień to!

17.07.2019 2:14

10 rzeczy, przez które zdaniem facetów jesteśmy fatalnymi kochankami. Sprawdź o co chodzi i zmień to!  Czytaj o: 8 gorących punktów na ciele mężczyzny, o którym powinnaś wiedzieć!>>>>>> SEX JEST DLA CIEBIE OBOWIĄZKIEM! NIE PRZYKŁADASZ SIĘ! Faceci zarzucają nam, że seks traktujemy bardziej przedmiotowo niż oni. Nie celebrujemy, nie przykładamy się, nie okazujemy ...

Tagi: Seks, Facet
Źródło: naobcasach.pl

"Kobieta, której mąż miał przedwczesny wytrysk, powiedziała mu, że nie będzie otwierać wesołego miasteczka na dwie minuty"

16.07.2019 22:00

Mężczyźni czują się coraz bardziej dyskryminowani w pracy ze względu na płeć - wynika z najnowszego badania Hays Poland. Skarżą się też, że sądy w ogromnej większości przyznają matkom prawo do opieki nad dziećmi. Zwracają uwagę na coraz więcej przedsięwzięć organizowanych pod szyldem "tylko dla kobiet". W czasach kiedy kobiety skutecznie walczą o swoje, mężczyźni czują się gnębieni i pomijani. - I mają prawo - potwierdza Michał Pozdał, seksuolog i psychoterapeuta.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Co oznaczają sny erotyczne? Jak je rozumieć?

16.07.2019 13:22


Sny erotyczne są ekscytujące i upajające. Zazwyczaj przyjemne – mocno przykuwają naszą uwagę i pozostają w pamięci na długo po przebudzeniu. A jednak ich głębsze znaczenie wcale nie musi wiązać się z seksem. 

Tagi: Seks, Mus
Źródło: zwierciadlo.pl

Drugi pierwszy raz, czyli jak poradzić sobie z seksem po dłuższej abstynencji

16.07.2019 11:05


Seks po dłuższej abstynencji może budzić całe mnóstwo obaw. Jak sobie z nimi poradzić? Podpowiada psycholożka i seksuolożka kliniczna Anna Golan.

Tagi: Porady, Seks
Źródło: zwierciadlo.pl

reklama
Kontakt z nami