Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Doda dostała na randce czterometrowy pejcz. Spodobał jej się. "Lubię ostry seks"

01.10.2022 21:27

Za nami już cztery odcinki reality show Dody, w którym wokalistka szuka tego jedynego. W piątym epizodzie "Doda. 12 kroków do miłości" Rabczewska opowiedziała psychologowi o trudnej sytuacji, którą przeżywa przez byłego męża.

Źródło: www.plotek.pl

Współpraca z policją i perwersyjny seks. O czym Doda opowie w 5. odcinku swojego programu?

30.09.2022 15:30


W piątym odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości" gwiazda spotyka dwóch kolejnych kandydatów. Odbywa tez serie rozmów z psychologiem Leszkiem Mellibrudą, podczas których coraz bardziej się otwiera. Podczas sesji poruszają naprawdę trudne tematy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Blondynka - film o Marylin Monroe podbija Netflix. Ale nie serca widzów: są oburzeni

30.09.2022 12:19

"Jeden z najbardziej odrażających filmów”, jakie kiedykolwiek nakręcono. Dlaczego widzowie i krytycy są oburzeni Blondynką z Netflixa? potrzebowało zaledwie dnia, by wspiąć się na samym szczyt najpopularniejszych filmów na Netflixie. Choć to ogromny sukces, a produkcja wcześniej dostała 14-minutowe owacje na stojąco podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, to subskrybenci nie są już tak zadowoleni z seansu. Oburzeni, nazywają go „seksistowskim”, „okrutnym” i „jednym z najbardziej odrażających filmów”, jakie...

Tagi: Film, Seks
Źródło: naekranie.pl

Hailey Bieber mówi o seksie z Justinem i trójkątach. Zdradziła ulubioną pozycję

29.09.2022 18:10

Dla Hailey Bieber seks zdecydowanie nie jest tematem tabu. Żona muzyka nie miała problemu, aby odpowiadać na dość szczegółowe pytania dotyczące tajemnic alkowy.

Tagi: Seks
Źródło: www.plotek.pl

Średniowieczne okna życia. Nieślubne dzieci spotykał straszny los. Najlepszym wyjściem dla wielu był próg kościoła

29.09.2022 14:52

Średniowieczne okna życia zdecydowanie nie wyglądały jak te dzisiejsze. Jednak to właśnie one dawały niechcianym dzieciom dość sporą szansę na przeżycie. Szczególnie jeśli tyczyło się to tych z nieprawego łoża. Zhańbiona kobieta szybko chciała pozbyć się problemu. Kiedy na naturalne metody wywołania poronienia było już za późno, wiele z nich decydowało się pozostawić swoje dziecko właśnie tam.

Tagi: Seks, Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Dahmer - Potwór - sprzeciw społeczności LGBT. Netflix zmienia oznaczenie serialu

29.09.2022 11:29

Serial Dahmer - Potwór: historia Jeffreya Dahmera, który opowiada o zbrodniach tytułowego seryjnego mordercy, wzbudza niemałe kontrowersje wśród społeczności LGBT. W wyniku krytyki Netflix musiał zmienić jego oznaczenie w swoim serwisie.Serial opowiada o seryjnym mordercy, który zabijał w latach 1978-1991. Nazywany był „kanibalem z Milwaukee”, a jego celem byli mężczyźni i chłopcy. Większość z nich należała do społeczności LGBT. Dahmer też był homoseksualistą.  10-odcinkowa produkcja, w której tytułową postać gra , miała premierę 21 września na...

Tagi: Seriale, Seks, Mus
Źródło: naekranie.pl

Czego pragną mężczyźni? Bez tego żaden związek nie przetrwa

29.09.2022 5:00


Czego pragnie mężczyzna? Panowie mają ukryte pragnienia, o których zazwyczaj nie mówią głośno. Wcale nie chodzi o kwestie związane z seksem, a bardziej przyziemne, proste zachowania czy gesty ze strony partnerki. Ich brak powoduje, że zamykają się w sobie lub uciekają, nie dając szansy na poważny związek. Lista ich pragnień wcale nie jest taka długa.

Źródło: kobieta.interia.pl

Spała z ponad 700 mężczyznami. "Seks sprawiał, że czułam się kochana"

27.09.2022 14:03


Belinda Rygier otwarcie przyznaje, że kiedyś była uzależniona od przygodnego seksu. Nie wie z iloma dokładnie mężczyznami spała, ale twierdzi, że było ich ponad 700. Dziś pomaga innym nimfomankom wyjść z nałogu, odnaleźć spokój i zaakceptować siebie. Twierdzi, że jej problemy z brakiem kontroli wiązały się z potrzebą bycia kochaną i zauważoną. „Zawsze chciałam się dopasować do kogoś” – zaznacza, wspominając okres dojrzewania.

Tagi: Seks
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami