Wiadomości z tagiem Seks  RSS
ABBA i teledysk "Little Things". Świąteczny singel z ważnym przesłaniem

04.12.2021 12:25


Piosenka "Little Things" to najnowszy singel szwedzkiej supergrupy ABBA. Utwór z pewnością będzie walczyć o wysoką pozycję na listach świątecznych przebojów. Towarzyszy mu nastrojowy teledysk i obietnica członków zespołu, że cały dochód, jaki przyniesie odtwarzanie utworu, zostanie przekazany UNICEF-owi na rzecz ochrony dziewczynek przed przemocą seksualną.

Tagi: Seks
Źródło: muzyka.interia.pl

Anasyrma – rytuał zgorszenia? Dlaczego kobiety obnażały publicznie genitalia?

04.12.2021 0:01

Anasyrma była opisywana już w V wieku p.n.e. Polegała na unoszeniu przez panie spódnic i publicznym prezentowaniu swoich narządów rozrodczych. Co ciekawe, wbrew pozorom nie chodziło tu o zaproszenie do stosunku seksualnego. Kobiety, które praktykowały ten rytuał, miały o wiele szlachetniejsze cele. Przed czym chroniła anasyrma? Publiczne obnażanie się przez kobiety miało miejsce w różnych […]

Tagi: Seks
Źródło: obcasy.pl

"Anna Popek tv star" szaleje na TikToku, tańcząc i śpiewając "Bo we mnie jest seks". Auć. "To jest na serio?"

03.12.2021 23:04

Anna Popek podbija TikToka. Prezenterka TVP okrasiła się mianem "tv star" i zaprezentowała światu filmik, na którym podryguje i śpiewa hit Kaliny Jędrusik "Bo we mnie jest seks". Rzeczywiście kusząco?

Tagi: Film, Seks
Źródło: www.plotek.pl

Córka Krzysztofa Kolbergera: Jest OK być dzieckiem geja. Partner jej ojca dziś jest dla niej jak rodzina

03.12.2021 18:32

Córka Krzysztofa Kolbergera przyznała, że nigdy nie miała problemu z orientacją seksualną ojca, a jego partner do dziś traktowany jest przez nią jako członek rodziny. "Przestańmy mieć z tym problem" - apeluje Julia Kolberger.

Tagi: Seks, Partner
Źródło: www.plotek.pl

"M jak miłość": Odcinek 1623. Maria i Artur zrezygnują z seksu?

03.12.2021 10:59


W 1623. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 20 grudnia o godz. 20.55 w TVP2) na jaw wyjdzie, że Artur (Robert Moskwa) z obawy o problemy z potencją przerwał kurację, którą zaordynował mu kardiolog (Janusz Onufrowicz). Maria (Małgorzata Pieńkowska) zapewni, że jego życie jest dla niej ważniejsze niż igraszki miłosne. - Ostatecznie jakoś sobie poradzimy bez seksu – stwierdzi Rogowska.

Tagi: Seks
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Apodyktyczny maestro ("Maestro", Mietlicka Justyna)

02.12.2021 18:59

Jerzy to szanowany dyrygent. Mówią na niego "maestro". Ma wszystko – rodzinę, pieniądze, sławę, wpływy. Kiedy pojawiają się oskarżenia o mobbing i molestowanie seksualne, mężczyzna przekonuje się, jakie kruche jest to, co zbudował. Justyna Mietlicka w niesztampowy sposób opowiedziała tę historię. Nie jest to książka...

Tagi: Mobbing, Seks
Źródło: www.biblionetka.pl

"Seks w wielkim mieście": Zobaczcie zwiastun nowych odcinków!

02.12.2021 13:52


Od kilku miesięcy mówi się o powrocie na ekrany bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Wiadomo już kto pojawi się w nowych odcinkach. Teraz można zobaczyć zwiastun do produkcji.

Tagi: Seks, Dom
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Kobiety z HIV/AIDS. Często są zakażane przez partnera

01.12.2021 13:07

- Badania pokazują, że 20 procent partnerów zdradza drugą osobę, ale kto chce myśleć, że jest w tych procentach? - mówi seksuolożka, Magdalena Smaś-Myszczyszyn.

Tagi: Seks, Partner
Źródło: kobieta.gazeta.pl

"Seks w wielkim mieście". Fani tęsknią za Samanthą w zwiastunie "I tak po prostu". Na osłodę są niespodzianki

01.12.2021 10:30

Pełny zwiastun "I tak po prostu", kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", trafił do sieci. Chociaż produkcja zapowiada się obiecująco, a fani zachwycają się dobrze oddanym duchem starego serialu, nieobecność Kim Cattrall nieco kładzie się cieniem na całej produkcji.

Tagi: Seriale, Seks
Źródło: www.plotek.pl

I tak po prostu - zwiastun serialu. Bohaterki Seksu w wielkim mieście po latach

01.12.2021 8:14

I tak po prostu to kontynuacja przygód bohaterek kultowego Seksu w wielkim mieście. Do sieci trafił pełny zwiastun. rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z serialu oraz dwóch kinowych filmów. Zobaczymy dalsze losy Carrie, Mirandy i Charlotte, w które ponownie wcielą się odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis. Tym razem po wspólnym przejściu przez życie po trzydziestce, mierzą się ze skomplikowaną rzeczywistością życia...

Tagi: Film, Seks
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami