Wiadomości z tagiem Serum  RSS
Współczesny Sherlock, agent FBI Aloysius Pendergast, powraca!

18.05.2019 13:11


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów duetu pisarskiego Preston & Child. Wydawnictwo Agora wyda kolejne tomy z serii o agencie FBI Pendergaście! Książki pojawią się w sprzedaży już za miesiąc.

Źródło: lubimyczytac.pl

Budka Suflera powraca. Co na to Krzysztof Cugowski?

18.05.2019 11:23


Cztery i pół roku po zakończenie kariery na serię koncertów powraca Budka Suflera. W reaktywacji nie bierze udziału Krzysztof Cugowski. "Są pewne sprawy, których nie da się przejść" - mówi wokalista.

Tagi: Serum, Sądy
Źródło: muzyka.interia.pl

Skutery podbijają serca Polaków?

16.05.2019 12:06

Mieszkańcy południa Europy dawno pokochali skutery. Na uliczkach słonecznej Hiszpanii czy Włoch znacznie łatwiej można natknąć się na jednoślad niż samochód. Moda na skutery od kilku lat rozwija się także w Polsce. Dlaczego?

Tagi: Serum, Włosy
Źródło: www.motocaina.pl

"Blondynka": Oto nowa Sylwia... Marta Żmuda Trzebiatowska zastąpiła Natalię Rybicką!

16.05.2019 10:38


Lada moment w Supraślu rozpoczną się zdjęcia do 8. serii "Blondynki". W nowych odcinkach uwielbianego przez widzów TVP1 serialu w roli doktor Sylwii Kubus nie zobaczymy jednak Natalii Rybickiej. Zastąpi ją... Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Hania Sikorka z "Na dobre i na złe".

Tagi: Seriale, Serum
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Przygody niemultimedialnych obieżyświatów ("Podróż za trzy grosze", Dworczyk Wojciech Dulemba Lech)

16.05.2019 1:05

Wydana przed ponad 40 laty pozycja z podróżniczej serii „Iskier” to pełen świeżości i nieskażonego schematycznym pojmowaniem młodzieńczego obiektywizmu reportaż z podróży dwóch studentów po krajach Europy, północnej Afryki i południowo-zachodniej Azji. Podróży będącej nie lada wyczynem, bo odbytej we wczesnym okresie p...

Źródło: www.biblionetka.pl

Obudź piękno skóry wrażliwej

15.05.2019 16:05

Les Essentiels - seria kosmetyków do skóry wrażliwej od Eau Thermale Avène.

Źródło: dlalejdis.pl

Eurowizja 2019: Kate Miller-Heidke (Australia) podbiła serca widzów

15.05.2019 8:07


Dla wielu widzów był to najdziwniejszy występ w historii Eurowizji. Reprezentująca Australię Kate Miller-Heidke z piosenką "Zero Gravity" pokonała grawitację, "latając" nad sceną i frunąc do finału.

Źródło: muzyka.interia.pl

Dzień matki - propozycje na trafiony prezent

14.05.2019 11:30


Zbliża się jeden z najpiękniejszych dni w roku – Dzień Matki. Z tej okazji warto zastanowić się nad prezentem dla ukochanej mamy. Niezawodnym pomysłem na trafiony upominek są kosmetyki pielęgnacyjne. Serum, krem, a może maseczka? Każdą mamę na pewno ucieszy dobry kosmetyk! Oto propozycje od marki IT’S SKIN.

Źródło: kobieta.interia.pl

Startuje 4. Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius

14.05.2019 0:00


Dzisiaj rozpoczął się 4. Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius. Oprócz ponad 50 polskich gości Wrocław odwiedzą poeci z Czech oraz belgijka Miriam Van hee i dwaj twórcy z Ukrainy - Jurij Andruchowycz i Serhij Żadan. W programie festiwalowym zaplanowano ponad 30 wydarzeń.

Tagi: Serum
Źródło: lubimyczytac.pl

"Baśń o dębowym sercu" Artur Jasiński

13.05.2019 20:48

Nowość wydawnicza "Baśń o dębowym sercu" Artur Jasiński

Tagi: Serum
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami