Wiadomości z tagiem Skóra  RSS
Po trzech dniach moja skóra odetchnęła, a po czterech miesiącach wygląda jak nigdy wcześniej!

19.09.2019 22:03

Moja skóra w życiu nie była szczęśliwsza i nie wyglądała lepiej. Efekt miał być widoczny po miesiącu - bo tyle trwa mniej więcej cykl odnowy komórkowej skóry, a ja ulgę i zadowolenie cery dostrzegłam już po trzech dniach.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Nowość od Avène: Cleanance Comedomed – skoncentrowana moc w walce z niedoskonałościami skóry!

19.09.2019 5:40


Aż 80% osób w wieku 11-20 lat zmaga się z trądzikiem. Nie jest to jednak dolegliwość zarezerwowana wyłącznie dla nastolatków, ponieważ aż 40% dorosłych kobiet również ma bardzo zbliżone problemy z cerą. Poznaj Cleanance Comedomed od Eau Thermale Avène - kosmetyk, który znacząco zmniejsza ryzyko powstawania zaskórników, ogranicza ich rozwój, a także redukuje widoczne i niewidoczne zmiany trądzikowe!

Źródło: kobietamag.pl

Wielofunkcyjny podkład matujący

18.09.2019 0:02


Wiele marek kosmetycznych oferuje długotrwałe podkłady, które kontrolują błyszczenie. Beyond Matte Liquid Foundation jest odpowiedzią na potrzebę uzyskania czystego, półmatowego podkładu z roślinnymi i odżywczymi składnikami, który idealnie dopasowuje się do skóry. Świętując nasze 25-lecie jako lidera w kategorii czystego piękna, uzupełniamy naszą linię podkładów o tą rewolucyjną formułę, zapewniając klientom długotrwały i półmatowy produkt, którego szukają. Jane Iredale Dostępny […]

Źródło: obcasy.pl

Kawior i złoto

17.09.2019 17:35

Bogactwo minerałów dla Twojej skóry.

Tagi: Skóra
Źródło: dlalejdis.pl

HELLO NATURE Coconut Oil - SPA w zaciszu łazienki

17.09.2019 14:04


Od tysiącleci pomagał ludziom pielęgnować skórę i włosy, a w ostatniej dekadzie przeżywa wielki renesans – olej kokosowy, to obecnie jeden z kultowych składników pielęgnacyjnych.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nawodnienie skóry po lecie

17.09.2019 0:01


Pogorszenie się kondycji skóry w lecie spowodowane jest ciągłym narażeniem jej na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Głównymi winowajcami są promieniowanie ultrafioletowe, chlor, słona woda i suche powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach, czyli wakacyjna i urlopowa codzienność. Niestety uczucie napięcia skóry, brak witalności i elastyczności oraz różnego rodzaju niedoskonałości to w dużej mierze również rezultat niewłaściwej diety. […]

Źródło: obcasy.pl

Wzmacniaj skórę przez cały rok

16.09.2019 16:19


To nasza naturalna bariera, więc trzeba ją chronić. Co zrobić, aby mieć zawsze piękną skórę?

Tagi: Skóra, Miód
Źródło: www.styl.pl

Częste problemy po lecie

16.09.2019 16:04


Wróciłaś z urlopu? Odpoczęłaś, lecz włosy i skóra są w nie najlepszej kondycji. Zobacz, jak szybko można temu zaradzić!

Źródło: www.styl.pl

Jak zrobić makijaż dla 40-latki? Ma być perfekcyjny, ale nieprzerysowany. Kosmetolog podpowiada

16.09.2019 12:15

Makijaż dla czterdziestolatki to przede wszystkim makijaż odmładzający, rozświetlający i naturalny. Oczywiście dobór zarówno rodzaju makijażu, jak i kosmetyków, zależy w dużej mierze od preferencji danej osoby, jej stylu, okazji, ale także od kondycji skóry. Podpowiadamy, jak wykonać taki makijaż krok po kroku.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Czy kobieca skóra ma datę ważności?

16.09.2019 12:05


Czy wiecie, w którym momencie wasza skóra zaczyna się starzeć? To bardzo ważna informacja. Dzięki niej będziecie mogły spowolnić procesy starzenia i cieszyć się młodym wyglądem przez dłuższy czas.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami