Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Ruszył Festiwal Literatury Górskiej w Lądku-Zdroju

19.09.2019 19:04

Ruszyła XXIV Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju - jeden z największych i najważniejszych festiwali w Europie poświęcony sportowej aktywności człowieka w górach. Co w tym roku znajdziemy w programie? W skrócie: moc atrakcji, wzruszeń, górskich emocji i wiele więcej. Zapraszamy na transmisję z wydarzenia.

Tagi: Sport
Źródło: kultura.onet.pl

Siłownia FItness Legginsy Sport Leginsy Sexy LIFT

19.09.2019 9:53

Mega Tanie Ceny !!! Dostawa od 8,50. Zapraszamy do sklepu : Adres sklepu : www.stringes.pl Obejrz sobie nasze hity cenowe.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

KOLEKCJE 2020 Ricca Sposa

19.09.2019 1:02

Zobacz więcej na RICCA SPOSA REKLAMA zdjęcia: materiały prasowe

Źródło: bridelle.pl

Znamy program 24.Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju

18.09.2019 19:04

XXIV Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju zbliża się wielkimi krokami – już 19 września rozpocznie się jeden z największych i najważniejszych festiwali w Europie poświęcony sportowej aktywności człowieka w górach. Co w tym roku znajdziemy w programie? Gala Złotych Czekanów. Wybitne postacie himalaizmu z kraju i ze świata. Festiwal Filmów Górskich i Górskiej Literatury. Wspomnienia o największych alpinistach, którzy zostali w górach. Spotkania ze wspinaczami, speleologami i przewodnikami,. Zawody i warsztaty – dla dorosłych i dzieci. W skrócie: moc atrakcji, wzruszeń, górskich emocji i... wiele, wiele więcej.

Tagi: Film, Dzieci, Sport
Źródło: kultura.onet.pl

Wymiana sprzęgła w samochodzie ciężarowym krok po kroku

18.09.2019 19:04

Awaria sprzęgła pojazdu ciężarowego (o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony) bardzo często prowadzi do konieczności jego wymiany na nowe. W jaki sposób prawidłowo wymienić sprzęgło samochodu ciężarowego? Oto instrukcja w siedmiu krokach.

Źródło: www.motocaina.pl

Odzież Patriotic - zobacz na Fightershop.com.pl

18.09.2019 16:23

Interesuje Cię doskonałej jakości odzież uliczna cenionej marki? Jeżeli tak jest, sprawdź nasz sklep kibicowski, by nabyć odpowiednie rozwiązania. Nasz katalog obejmuje towary takie jak ciuchy patriotyczne, włączając w to koszulki uliczne, a także nerki męskie patriotyczne oraz rade dymne itp. Znajdziesz tutaj również rozległą paletę produktów treningowych, włączając w to produkty typu rękawiczki sportowe i kulturystyczne albo ochraniacze na uszy. Są to produkty brandu Everlast oraz innych docenianych przez specjalistów. Odszukasz ponadto drążek do podciągania oraz zbliżone produkty. Możesz zamówić również Ostrovit, co pozwoli Ci uzupełnić trening. Klientom zapewnimy korzystne ceny oraz ekspresowe wysłanie nabytych towarów. Odwiedź Fightershop.com.pl, by odszukać to, czego potrzebujesz. Zachęcamy!

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Magnez dla sportowca

18.09.2019 13:11

MAGNESIA GO – idealna na treningi

Źródło: dlalejdis.pl

"Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie": prawdziwy rarytas dla polskich fanów

18.09.2019 13:04

22 września minie dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Ćwierć wieku z "Przyjaciółmi" to dobry moment, by dać fanom serialu coś specjalnego – książkę, dzięki której spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli. "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" od dzisiaj w księgarniach!

Źródło: kultura.onet.pl

Unia kontratakuje. Ile na pakiecie mobilności straci Polska?

18.09.2019 11:41

Unia Europejska wraca do pracy nad nowym prawem dla sektora międzynarodowego transportu drogowego. Jeśli pakiet mobilności zostanie przyjęty, to koszty prowadzenia działalności przewozowej w Niemczech mogą wzrosnąć nawet o 250 mln euro rocznie! Ile straci na tym polski przedsiębiorca?

Tagi: Praca, Stres, Sport
Źródło: www.motocaina.pl

Kombi: Teledysk "Jaki jest wolności smak" w nowej wersji Spoxa

18.09.2019 9:21


Producent muzyczny i remixer Spox przygotował nową wersję piosenki "Jaki jest wolności smak" dowodzonej przez klawiszowca Sławomira Łosowskiego grupy Kombi.

Tagi: Sport
Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami