Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Tak stepują tylko Irlandczycy! Zobacz spot promujący widowiska w Polsce

05.06.2023 19:11

Taniec stepowy, niespotykane instrumenty i dynamiczna muzyka – wszystko to przeniesie nas już w styczniu 2024 roku w świat legend i mitów starej Irlandii.

Tagi: Sport, Taniec
Źródło: wyspa.fm

Gra Roberta Lewandowskiego nie zadebiutuje. Football Coach: The Game wzbudzał za małe zainteresowanie

05.06.2023 10:02

Football Coach: The Game promowane nazwiskiem Roberta Lewandowskiego miało trafić na rynek w tym roku, ale projekt skasowano z uwagi na brak rozwoju i niedostateczne zainteresowanie ze strony graczy.W 2020 roku poinformowano, że Robert Lewandowski nawiązał współpracę z firmą PlayWay i założył spółkę RL9sport Games. Miałą ona zająć się stworzeniem gry zatytułowanej Football Coach: The Game, w której gracze wcieliliby się w trenera drużyny piłkarskiej. Produkcja miała podchodzić do tematu w bardzo szeroki sposób i obejmować nie tylko...

Źródło: naekranie.pl

Justyna Kowalczyk zdobywa kolejny szczyt. W wyprawę zaangażowała syna. Realizuje życzenie Tekielego

05.06.2023 9:56

Justyna Kowalczyk spełnia obietnicę daną mężowi. Kacper Tekieli razem z żoną i synem wyruszał w górskie wycieczki. Po jego śmierci sportsmenka nie poddaje się i realizuje ich wspólną pasję.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Joga twarzy – jakie sprawdzą się najlepiej?

05.06.2023 0:01


Joga twarzy to naturalny i praktyczny sposób na osiągnięcie zdrowia, zadowolenia, młodego i promiennego wyglądu oraz pozytywnego samopoczucia. Każda część twarzy z upływem lat się zmienia, nie zatrzymamy tego, ale możemy zminimalizować niektóre zjawiska, odpowiednimi ćwiczeniami twarzy z użyciem kosmetyków do jej pielęgnacji. Jak wykonać masaż twarzy? Wieczorny masaż zacznij od akupresury czoła piąstkami. Zaciśnij dłonie w pięści, ułóż […]

Źródło: obcasy.pl

Łosoś z cukinią i pomidorami

05.06.2023 0:01


Tak przygotowane danie grilluje się na tackach. „Do zawiniętego w ten sposób łososia z cukinią i pomidorami możemy dołożyć po listku bazylii”, poleca Piotr Murawski, szef kuchni Knorr: Składniki:     600 g filetu z łososia bez skóry     3 łyżki ketchupu     2 łyżki Przyprawy do grilla Knorr     1 cukinia     kilka gałązek pomidorów […]

Źródło: obcasy.pl

Iza Małysz zachwyca w weselnej stylizacji. Postawiła na zieloną maxi. Klasa!

04.06.2023 21:00

Iza i Adam Małyszowie ostatnio wybrali się na wesele. Żona sportowca pokazała, jak wyglądali. Zielona maxi to strzał w dziesiątkę.

Źródło: www.plotek.pl

Doda nie pojechała z Pachutem? Nic z tych rzeczy, też tu jest. "Jak ci się podoba, myszko?"

04.06.2023 17:40

Dariusz Pachut odbywa właśnie egzotyczną podróż po Ameryce Południowej. Wiele fanów zastanawia się, czy tak jak wcześniej zabrał ze sobą ukochaną. Sportowiec rozwiał wątpliwości.

Tagi: Sport, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Internauci bezlitośnie o balu Omeny: Bal przebierańców, ociekający złotem w czasie wojny i inflacji

04.06.2023 13:40

Ostatni bal charytatywny Omeny Mensah spotkał się ze sporą krytyką internautów. Choć zebrano ogromną sumę, komentujący piszą o hipokryzji i bezmyślnym wydawaniu pieniędzy.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Mama na porodówce: Nikt mnie do tej pory nie potraktował mnie w tak upokarzający sposób. Położna zerwała ze mnie majtki

03.06.2023 16:49

W książce "Przeprowadzę cię na drugi brzeg. Rozmowy o porodzie, traumie i ukojeniu" Justyna Dąbrowska oddaje głos kobietom z traumami po porodzie, a także położnym, z którymi rozmawia o tym, czym jest dobry poród, dający siłę i moc. Na naszej stronie prezentujemy fragment tej publikacji.

Tagi: Sport
Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami