Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Ugly sneakers nie wychodzą z mody. Te modele założysz nawet do sukienki!

21.09.2023 13:05

Ugly sneakers, zwane też dad shoes, od kilku lat nie wychodzą z mody. W nadchodzącym sezonie jesiennym ponownie będą należeć do najmodniejszych butów. Są wygodne, dodają kilka centymetrów wzrostu, a projektanci i styliści przekonują, że pasują nie tylko do sportowych stylizacji.

Źródło: kobieta.onet.pl

Widzowie "Love Island" grzmią. Oburzyło ich zachowanie Ani wobec Alberta

21.09.2023 12:29

Widzowie "Love Island" nie zostawili na Ani suchej nitki. Wszystko przez sposób, w jaki potraktowała Alberta. Uczestniczka stwierdziła, że nie może z nim być, bo jest od niej mniej inteligentny.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Zmiany Miszczaka w Polsacie to niewypał. Jeden program w szczególności. Kolejne roszady

21.09.2023 12:04

Kadencja Edwarda Miszczaka w Polsacie cieszy się sporym zainteresowaniem w portalach rozrywkowych, lecz nie przekłada się na oglądalność. Nowe programy stacji nie cieszą się aż takim zainteresowaniem, na jakie liczył dyrektor programowy.

Źródło: www.plotek.pl

Microsoft rozważał przejęcie Warner Bros. Interactive. Wspominano też o Valve, a nawet... Nintendo

21.09.2023 11:05

Wyciekły dokumenty, z których wynika, że Microsoft rozważał także inne, duże zakupy. Firma miała być zainteresowana przejęciem między innymi Warner Bros. Interactive, Valve i Nintendo.Niedawno do sieci wyciekło mnóstwo informacji z sądowej batalii pomiędzy Microsoftem i Federalną Komisją Handlu dotyczącej przejęcie Activision Blizzard. Z dokumentów dowiedzieliśmy się między innymi, że na The Elder Scrolls 6 trzeba będzie długo czekać, a Bethesda ma sporo niezapowiedzianych jeszcze projektów, które mogą zostać ujawnione w mniej lub bardziej...

Źródło: naekranie.pl

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudł 13 kg. Ma swój sekret

21.09.2023 9:05

Pamiętacie Przemka z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Od czasu emisji show sporo się zmienił. Bohater pokochał sport i zdrowe odżywianie.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

George R.R. Martin, John Grisham i Gildia Autorów złożyli pozew zbiorowy przeciwko OpenAI. Uderzenie w ChatGPT

20.09.2023 21:51

John Grisham, George R.R. Martin i wielu innych pisarzy złożyło dziś pozew zbiorowy przeciwko OpenAI, oskarżając systemy sztucznej inteligencji o bezprawne kopiowanie ich twórczości.Ta informacja od kilku godzin rozpala amerykańską opinię publiczną: Gildia Autorów, , , , i wielu innych pisarzy złożyło pozew zbiorowy przeciwko niezależnej organizacji badawczej OpenAI, która odpowiada m.in. za stworzenie ChatGPT. Powodowie twierdzą, że systemy sztucznej inteligencji w bezprawny sposób...

Tagi: Sport, Martini
Źródło: naekranie.pl

Jak przekonać nastolatka do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia?

20.09.2023 21:32


Aktywność fizyczna nastolatków w ostatnich latach ogranicza się do coraz szybszego operowania kciukami na smartfonach. I chociaż są nastolatki, które uprawiają sporty i zdrowo się odżywiają, niestety to zaledwie chlubne wyjątki. Gdzie im do nas, którzy całymi dniami szaleliśmy po dworze? Tamte czasy już nie wrócą, ale warto się zastanowić, jak przekonać nastolatka do aktywności […]

Źródło: wrolimamy.pl

Rozpuści chwasty aż do korzeni. Dodaj do octu i spryskaj

20.09.2023 13:11


Chwasty upodobały sobie szczeliny pomiędzy kostką brukową, niejednokrotnie do reszty rujnując nawet najdokładniej zaaranżowane otoczenie domu. Walka z nimi nie należy do najłatwiejszych. Mechaniczne usuwanie czasami przysparza trudności, a kolejne specyfiki nie spełniają swojej roli. Jak więc pozbyć się chwastów na zawsze? Oto rewolucyjny, domowy sposób. Wypali chwasty aż do korzeni.

Tagi: Sport, Doda, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Te smartwatche wyglądają jak szykowne damskie zegarki. Pasują nawet do eleganckich sukienek

20.09.2023 13:04

Większość smartwatchy ma sportowy design — masywną kopertę i pasek z tworzywa sztucznego. Niekoniecznie więc pasują do eleganckich damskich stylizacji. W sprzedaży są jednak dostępne modele, które łączą subtelny, klasyczny wygląd zegarków z zaawansowanymi funkcjami smartwatchy. Wybraliśmy kilka najładniejszych!

Źródło: kobieta.onet.pl

Kiedy Viaplay zakończy swoją działalność w Polsce? Jest prawdopodobna data

20.09.2023 10:14

Viaplay powoli wyprzedaje prawa do transmisji sportowych. Kiedy platforma streamingowa wycofa się ostatecznie z Polski?W lipcu Viaplay ogłosił wdrożenie nowej strategii biznesowej oraz wprowadzenie nowego planu strategicznego, w ramach którego planują skoncentrować się na rynkach skandynawskich, Holandii oraz działalności Viaplay Select. Platforma wycofa się z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i państw bałtyckich. Ma to związek z wynikami finansowymi za drugi kwartał br., które...

Tagi: Praca, Sport
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami