Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Przechowujesz miód w ten sposób? To błąd! Traci przez to cenne właściwości

28.11.2022 21:56

Mówi się, że miód to płynne złoto. Ma mnóstwo cennych właściwości, może być przechowywany przez bardzo długi czas i zwyczajnie pysznie smakuje. Aby jednak w pełni wykorzystać jego potencjał, należy wiedzieć, jak go przechowywać.

Tagi: Sport, Mi??d
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Starszy syn Macieja Kurzajewskiego mieszka za granicą. Przyleciał do Pauliny Smaszcz i ją rozbawił

28.11.2022 18:56

Ostatnie tygodnie z pewnością nie były łatwe dla Pauliny Smaszcz. Dziennikarka zdecydowała się opowiedzieć publicznie o skomplikowanej relacji z byłym małżonkiem Maciejem Kurzajewskim. Spadło na nią za to sporo krytyki. Paulina Smaszcz podkreślała jednak, że może liczyć na wsparcie synów. Teraz odwiedził ją Franciszek. Wiedział, jak rozweselić matkę.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Wiedźmin 3 doczeka się własnego zestawu klocków. Odtworzy on ikoniczne starcie z gry

28.11.2022 16:35

Na rynek trafią klocki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W mediach społecznościowych podzielono się pierwszym zdjęciem nadchodzącego zestawu.Od premiery gry minęło już ponad 7 lat, ale produkcja w dalszym ciągu cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Bardzo możliwe, że wkrótce przyciągnie ona jeszcze więcej osób, bo w grudniu czeka nas debiut ulepszonego wydania na PC, PlayStation 5 oraz Xboksie Series S/X. Zapowiedziano również,...

Źródło: naekranie.pl

Renata Dancewicz poszła na obiad do restauracji. Wyszła bez płacenia, bo... miała ochotę

28.11.2022 15:47

Renata Dancewicz podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Aktorka w przeszłości poszła do restauracji, po czym wyszła bez płacenia za rachunek. Jak przyznała, zrobiła to "dla sportu".

Źródło: www.plotek.pl

To imię dla chłopca od lat nie traci na popularności. "Zesłany, by karać za grzechy"

28.11.2022 15:40

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że obecna forma tego chłopięcego imienia została zatwierdzona w 1936 roku. Znane wśród aktorów, sportowców czy naukowców. Od wielu lat uwielbiane przez Polaków. Według gov.pl w pierwszej połowie 2022 roku nadano je 2751 razy.

Tagi: Sport
Źródło: www.edziecko.pl

Kiedy jest Dzień Pocałunku 2022? Te znaki zodiaku całują najlepiej! Należysz do tego grona?

28.11.2022 10:01

Kiedy jest Dzień Pocałunku? Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku całują lepiej, niż inni. Sprawdź, czy należysz do tego grona. Czy potrafisz obdarzać czułymi buziakami, o których nie da się zapomnieć? Dowiedz się, w czym tkwi sekret namiętnych pocałunków.

Tagi: Dzieci, Sport
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Jak strefy czystego transportu poprawiły jakość powietrza w 7 europejskich miastach [PRZYKŁADY]

28.11.2022 9:23

Czy strefy czystego transportu w europejskich miastach spełniają swoją rolę? Oto przykłady!

Tagi: Stres, Sport
Źródło: www.motocaina.pl

Co zrobić, gdy elektryzują się włosy? Spryskaj czapkę i szalik tym środkiem, a problem zniknie

28.11.2022 6:05

Jesienią i zimą czapka to podstawa wszystkich stylizacji. Ten element ubioru świetnie chroni naszą głowę oraz zatoki przed zimnem, jednak często przysparza nieco problemów. Jeśli elektryzują ci się włosy od noszenia czapki, wypróbuj niezawodny sposób, który sobie z tym poradzi.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Akwarium w domu – kilka porad dla osób planujących jego założenie

28.11.2022 0:41


Można za to relaksować się w ich obecności, wpatrując się jak jedna i druga przepływa z jednej strony akwarium na drugą. Do założenia tego należy podejść w sposób uważny. Trzeba będzie zakupić nie tylko szklany pojemnik, ale np. zestaw filtrujący. O czym należy pamiętać, decydując się na założenie akwarium? Gdzie ustawić akwarium? W pierwszej kolejności […]

Źródło: obcasy.pl

reklama
Kontakt z nami