Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Disney+ podbije rynek streamingowy w USA? Może tak się wydarzyć dzięki Hulu

11.12.2023 12:44

Z najnowszych danych wynika, że przygarnięcie Hulu pod parasol Disney+ może być rewolucyjną decyzją, która przyniesie spore korzyści dla disneyowskiej firmy.Po podpisaniu umowy przez Walt Disney Company z Comcastem, Disney+ przejmie pełną kontrolę nad Hulu. Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Ampere Analytics, jest to bardzo korzystna decyzja ze strony studia Myszki Miki. Ostateczne połączenie Disneya z Hulu może zagwarantować największą liczbę popularnych tytułów w USA. To dałoby sporą przewagę nad...

Źródło: naekranie.pl

Wystąpienie Morawieckiego było jak teatr. Ekspertka od mowy ciała mówi o "kłopocie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

11.12.2023 12:05

Za nami historyczne exposé Mateusza Morawieckiego. Ekspertka od mowy ciała zauważyła, że pojawiło się w nim sporo niespójności.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Ten tydzień należeć będzie do jednego znaku. Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Anne

11.12.2023 11:59


Czy w tym tygodniu możemy liczyć na odrobinę spokoju? Czy czekają nas poważne rozmowy? Co nas spotka, na co możemy liczyć? Odpowiedzi szukajcie w horoskopi tygodniowym, który dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne.

Tagi: Sport
Źródło: kobieta.interia.pl

Na twoich oczach osad zniknie z armatury. Użyj tylko jednego produktu

10.12.2023 21:52


Nawet starania nie zawsze ochronią armaturę łazienkową przed gromadzeniem się osadów z mydła, a także kamienia. W pośpiechu niekoniecznie będziemy pamiętać o każdorazowym przetarciu kranu. Czy istnieje inny sposób na utrzymanie go w czystości? Zdradzamy sekretny trik, który zabezpieczy kran przed brudem na kilka, a nawet kilkanaście dni.

Tagi: Sport
Źródło: kobieta.interia.pl

Trzy znaki zodiaku, które mogą liczyć na magiczne święta. To będzie wyjątkowy czas

10.12.2023 8:59


Boże Narodzenie tuż za rogiem. Grudniowe święta wiążą się z wyjątkową atmosferą, a jak się okazuje, dla trzech znaków zodiaku będzie to magiczny czas. Wszystko wskazuje na to, że w ich życiu znów zapanuje harmonia, a do serc zawita spokój.

Tagi: Sport, Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Najbardziej ugodowe i najspokojniejsze znaki zodiaku. Mają złote serca

09.12.2023 15:03


Wśród całego zbioru znaku zodiaku są wśród nich takie, z którymi łatwiej się porozumieć, niż z innymi. Są ugodowe, nastawione przyjacielsko i boje od nich spokój. Na prowadzenie wysuwają się trzy znaki. Lepiej sprawdź, czy to właśnie ty należysz do astrologicznej grupy wybrańców.

Tagi: Sport
Źródło: kobieta.interia.pl

Sepultura ostatni raz w Polsce, tego nie wolno przegapić

08.12.2023 20:54

Brazylijska legenda rusza w pożegnalną trasę, w ramach której wystąpi 21 listopada w katowickim Spodku z Jinjer, Obituary i Jesus Piece.

Tagi: Sport
Źródło: wyspa.fm

Wieczne przechowywanie danych w nowy, błyszczący sposób

08.12.2023 19:16

Przełomowe odkrycie naukowców z City College wykorzystuje diamenty do stworzenia wiecznego nośnika danych. Zdolność do zapisania imponujących 25 GB danych na cal kwadratowy może na zawsze zmienić sposób przechowywania i uzyskiwania dostępu do informacji cyfrowych.Fizycy z City College of New York przekształcają diamenty w nowoczesne nośniki danych. W pracy naukowej opublikowanej w Nature Nanotechnology wyróżnione zostały badania prowadzone przez Richarda G. Monge i Toma Delorda, którzy opracowali nowatorski sposób wykorzystywania diamentów nie tylko jako klejnotów, ale jako potężnych nośników danych. Sekret tkwi w tak...

Tagi: Praca, Sport
Źródło: naekranie.pl

The Weeknd gwiazdą nowego trybu gry „Fortnite”

08.12.2023 15:15

„Fortnite Festival” przyniesie graczom sporo atrakcji.

Źródło: wyspa.fm

reklama
Kontakt z nami