Allegro PL
Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Osoby spod tych znaków zodiaku są skazane na sukces. Jesteś na liście?

22.05.2022 17:22


Niektóre znaki zodiaku są skazane na sukces. W życiu prywatnym i zawodowym mają wielkie szczęście. Obierając cel, są w stanie go zrealizować. Poznaj trzy znaki zodiaku, którym zawsze, bez względu na to kiedy, gdzie i jak, się udaje.

Tagi: Sport
Źródło: kobieta.interia.pl

Posmaruj tym garnek. Ziemniaki już nigdy nie wykipią

22.05.2022 10:45


Wszyscy wiemy, że wystarczy chwila nieuwagi, żeby ziemniaki wykipiały. Okazuje się, że istnieje jeden prosty sposób, żeby temu zapobiec. Wystarczy, że użyjesz jednej rzeczy, którą na pewno masz w swojej kuchni.

Tagi: Sport, Kuchnia
Źródło: kobieta.interia.pl

Posyp nią bukszpan. W ten sposób zapomnisz o ćmie

22.05.2022 4:00


Pierwsze ćmy bukszpanowe pojawiły się w Polsce w 2016 roku. Od tamtej pory nie dają nam spokoju, atakując zielone bukszpany w naszych ogrodach. Szkodnik, jeśli nie jest zwalczany, w kilka tygodni całkowicie ogołoci roślinę z liści, w efekcie oszpecając krzewy, które następnie obumierają. Z ćmą bukszpanową można jednak walczyć domowymi sposobami.

Tagi: Sport, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Anna i Robert Lewandowscy zadali szyku na balu charytatywnym Omeny Mensah. Suknia trenerki zachwyca

21.05.2022 23:19

Na balu charytatywnym fundacji Omeny Mensah zjawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska. Biznesmeni, gwiazdy telewizyjne, reprezentanci świata mody i sportu. Wśród nich brylowali Anna i Robert Lewandowscy. Na uroczystość przylecieli prosto z urlopu w Turcji.

Źródło: www.plotek.pl

Sposób na ślimaki w ogrodzie. Te banalne triki pozwolą ci się ich pozbyć szybko i skutecznie

21.05.2022 20:33

Plagę ślimaków w ogrodzie najczęściej możemy dostrzec podczas pochmurnej i deszczowej pogody, ale także rano oraz wieczorem, kiedy są najaktywniejsze. Warto zapobiegać ich osiedleniu się na stałe na naszej posesji, jeśli chcemy zachować estetyczny wygląd roślin. Podpowiadamy zatem, jakie są najlepsze sposoby na ślimaki w ogrodzie.

Tagi: Sport
Źródło: kobieta.gazeta.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Były uczestnik ocenił show. Padły mocne słowa. Produkcja raczej nie będzie zadowolona

21.05.2022 20:00

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od siedmiu edycji gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Okazuje się jednak, że wielu widzów narzeka na nudę w ostatnim wydaniu programu. Do sprawy odniósł się też były uczestnik show. Produkcja raczej nie będzie zadowolona.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Joanna Opozda o wypadaniu włosów po ciąży. Aktorka traci je nie tylko przez hormony. Pokazała zdjęcie

21.05.2022 18:30

Joanna Opozda wrzuciła do sieci zdjęcie z synem. Rozbawiona odkryła, w jaki sposób włosy wypadają po ciąży. Trzeba przyznać, że wyszło dość zabawnie.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami