Allegro PL
Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Jak zrobić naturalne fale na włosach krótkich i długich. Poznaj trzy sposoby

14.07.2024 15:40


Naturalne fale to idealny sposób na nadanie włosom lekkości, objętości i stylu bez nadmiernego wysiłku. Niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy, istnieje wiele metod, które pozwolą ci uzyskać ten efekt. W tym artykule omówimy trzy popularne sposoby na stworzenie naturalnych fal: za pomocą lokówki, prostownicy oraz bez użycia ciepła.

Tagi: Sport
Źródło: kobieta.interia.pl

Joanna Moro w ogniu krytyki. Poszło o śmiałe zdjęcia spod prysznica. "Są pewne granice"

14.07.2024 13:23

Joanna Moro aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z fanami odważnymi fotografiami. Nie każdy był zachwycony.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Zasłynął jako genialne dziecko. Jako 9-latek zdał egzaminy na Harvard, ale los go nie oszczędzał

14.07.2024 12:44

Genialne dziecko? IQ wyższe od Alberta Einstaina? Już jako półroczne dziecko mówił pierwsze proste słowa. W wieku 4 lat posługiwał się dwoma językami: angielskim i francuskim. Pisał, czytał rozprawy naukowe, a kiedy miał 9 lat zdał śpiewająco egzaminy na jedną z najlepszych uczelni na świecie. Czy był szczęśliwy? Zdaje się, że nie. Kiedy w końcu udało mu się uwolnić spod władzy rodziców i żyć na własny rachunek, chciał za wszelką cenę zapomnieć o przeszłości "genialnego dziecka". Pragnął normalności, której mu nigdy nie dano.

Źródło: www.edziecko.pl

Joanna Moro na zdjęciu, jak ją Pan Bóg stworzył. "Dzieci na pewno dumne". Nie wytrzymała

13.07.2024 21:12

Joanna Moro jest jedną z tych aktorek, które w pełni akceptują swoje ciało. Bardzo często publikuje w sieci zdjęcia, gdzie chwali się wysportowaną sylwetką. Znowu to zrobiła. Jak zawsze nie obyło się bez krytyki.

Źródło: www.plotek.pl

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" w osobistym wyznaniu. Boleśnie się zawiodła

13.07.2024 14:19

Kamila Boś dała się poznać w programie "Rolnik szuka żony". Uczestniczka dotychczas nie znalazła jednak prawdziwej miłości. Miała za to sporo negatywnych doświadczeń. W końcu otworzyła się na temat.

Tagi: Sport, MiĂłd
Źródło: www.plotek.pl

Jaki jest plan Sithów z Akolity? Leslye Headland być może potwierdziła jedną z teorii

13.07.2024 11:47

Po 7. odcinku Gwiezdne Wojny: Akolita, Leslye Headland odpowiedziała na kilka pytań. Co wyjaśni się w finale?Już niedługo dobiegnie końca, a nadal zostało wiele pytań bez odpowiedzi. Wielu interesuje przede wszystkim wątek Sithów, który w jakiś sposób łączy się z Mae i Oshą. Na temat tego i innych spraw wypowiedziała się Leslye Headland, która być może potwierdziła jedną z fanowskich teorii. Akolita -...

Tagi: Sport
Źródło: naekranie.pl

Znamy prowadzących "The Voice Senior"! Jest zaskoczenie. Jedna z gwiazd z czasów Kurskiego [PLOTEK EXCLUSIVE]

12.07.2024 15:54

Jedna z gwiazd TVP ma sporo szczęścia. Choć występowała w programach za czasów prezesury Jacka Kurskiego i rządów PiS-u, nie znika z wizji. Pojawi się w nowej edycji "The Voice Senior".

Źródło: www.plotek.pl

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyśmiany przez kabaret. Fani oburzeni. "To ma być śmieszne?"

12.07.2024 15:51

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" został sparodiowany przez popularną grupę kabareciarzy. Fanom programu nie spodobało się to, jak został sportretowany.

Tagi: Sport
Źródło: www.plotek.pl

Pierwszy zwiastun serialu Trzy kobiety. Jak wyglądają kobiece pragnienia?

12.07.2024 10:56

W sieci zadebiutował zwiastun serialu Trzy kobiety od Starz. Jak wyglądają kobiece pragnienia i namiętności?Serialowa adaptacja pod przewodnictwem Laury Eason oraz Lisy Toddeo, która jest jednocześnie autorką książkowego oryginału otrzymała właśnie pierwszy zwiastun. Sprawdźcie, w jaki sposób serial podejdzie do kwestii kobiecych pragnień i namiętności. Produkcja pojawi się na amerykańskiej platformie streamingowej Starz 13 września 2024 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami