Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Jeans i kapelusz. Outfit w stylu miejskiej bohemy

19.04.2019 16:20


Kapelusze na głowach młodych kobiet często kojarzy się z kreatywnymi duszami, takimi jak malarki, pisarki czy przedstawicielki bohemy. Pragnąc odświeżenia zwykłej stylizacji warto więc sięgnąć po ten dodatek, czyniąc z niego dominantę całego stroju. Jak dowodzi outfit, który wybrałyśmy w dziesiejszych Trendach Dnia, kapelusze mogą być noszone nie tylko do jesiennych płaszczy i wzorzystych sukienek […]

Źródło: kobietamag.pl

​Jak wyglądała pierwsza powojenna Wielkanoc?

19.04.2019 10:42


Mieszkańcy Kresów opuszczali rodzinne strony. Warszawiacy wracali do zrujnowanych domów. Ale także w tych niepewnych czasach nie było mowy o Wielkanocy bez pisanek. I świątecznego śniadania, nawet, jeśli szynkę zastąpiły... radzieckie konserwy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Lęk przed ciążą i strach przed porodem coraz częściej dotykają przyszłych mam. Skąd się bierze tokofobia?

19.04.2019 4:00


Większość kobiet marzy o tym, aby spełniać się w roli mamy. Zdarza się jednak, że na tyle panicznie boją się porodu, że ich życie w czasie ciąży zamienia się w koszmar. Ten lęk ma już swoją fachową nazwę , to tokofobia. To niezwykle poważne schorzenie.

Źródło: kobietamag.pl

Współczesna twarz Marleny Dietrich. Stylizacja z damskim garniturem w dwóch odsłonach

18.04.2019 10:16


Od początku wiosenno-letniego sezonu trwa moda na oryginalne garnitury idealne dla silnych, pewnych siebie osób z fantazją. Jedna z pierwszych kobiet, które spopularyzowały noszenie tego tradycyjnie męskiego stroju była Marlena Dietrich i założyłybyśmy się o każdą kwotę, że ta uwspółcześniona, kolorowa wersja lansowanego przez nią trendu również przypadłaby jej do gustu. Noszenie takiego zestawu w […]

Źródło: kobietamag.pl

Moje pokolenie nie jest stracone – wywiad z Łukaszem Błaszczykiem

18.04.2019 0:00


Jak mówi, napisał książkę, której sam potrzebował. Jej bohaterowie to z jednej strony kosmopolici, z drugiej - Polacy niemogący odciąć się od swoich korzeni. Co się stanie, gdy zostaną boleśnie skonfrontowani z Europą? Z autorem rozmawiamy o doświadczeniach emigracji, literackich inspiracjach i tym, co symbolizuje dla niego Budapeszt.

Źródło: lubimyczytac.pl

IX Kongres Kobiet Biznesu po raz kolejny zakończony wielkim sukcesem! Fotorelacja

17.04.2019 14:01


Za nami kolejna edycja najważniejszego biznesowego wydarzenia w Polsce dla wszystkich przedsiębiorczych kobiet i nie tylko – POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS. Już po raz dziewiąty, dzięki magazynowi „Businesswoman & life” mogliśmy przekonać się, że kobiety w Polsce są siłą napędową w biznesie naszego kraju. W dodatku – z jednej strony chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem

Tagi: Stres, Doda
Źródło: modaija.pl

Bartek Jędrzejak: Kamery tak, ale nie w domu

17.04.2019 10:29


Gdy co niedzielę Dom Wielkiego Brata opuszcza jeden uczestnik, to Bartek Jędrzejak przeprowadza go po czerwonym dywanie do studia, gdzie czeka już Agnieszka Woźniak-Starak. Stres, który udziela się wtedy dziennikarzowi, objawia się później u niego w zaskakującym sposób - bólem nóg.

Źródło: kobieta.interia.pl

Strajk nauczycieli. Kto wystąpi na koncercie w Warszawie?

17.04.2019 9:25


W środę (17 kwietnia) na placu Defilad w Warszawie odbędzie się koncert poparcia dla strajkujących nauczycieli. Poznaliśmy szczegóły wydarzenia, które organizuje Maria Sadowska.

Tagi: Stres, Marika
Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami