Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Doda płacze po próbach przed festiwalem w Opolu. Rzeczniczka broni reżysera: "Czasem różne emocje targają reżyserami" [PLOTEK EXCLUSIVE]

05.06.2023 16:59

Czyżby występ Dody w Opolu stał pod wielkim znakiem zapytania? Rozemocjonowana piosenkarka zaledwie kilka dni przed festiwalem, organizowanym przez TVP1, zamieściła w sieci nagranie, na którym zalewa się łzami i mówi o rzekomych wulgaryzmach ze strony reżysera widowiska.

Tagi: Stres, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Doda nie wystąpi w Opolu? Jest zapłakana. "Reżyser mówi do mnie: wypie*dalaj, odp*erdol się, rób sobie sama festiwal"

05.06.2023 15:47

Tuż przed startem 60 KFPP w Opolu występ Dody może być odwołany. Gwiazda, która ma wystąpić pierwszego dnia festiwalu, zapłakana relacjonowała, co działo się na próbach. W jej stronę miały polecieć inwektywy.

Źródło: www.plotek.pl

Podwójna rekrutacja do liceów. Rozpoczął się horror i walka o miejsca. "Nie ma też nauczycieli dla tak dużej grupy"

05.06.2023 13:01

Podwójna rekrutacja do liceów oznacza nie tylko stres dla uczniów i ich rodziców, ale także poważne zamieszanie logistyczne. Właśnie zaczyna się horror, którego de facto moglibyśmy uniknąć jeśli tylko odpowiednio zadbano by o miejsca w szkołach. Walka trwa, cało wyjdą z niej zapewne tylko najlepsi, chodzić i tu nie ma pewności, czy dostaną się oni do wytypowanych przez siebie szkół.

Źródło: www.edziecko.pl

Ksiądz nie dopuścił uczennicy do bierzmowania. Poszło o pieczątki. "To był ostatni raz, gdy byłam w kościele"

05.06.2023 12:41

Duchowni przygotowujący młodych ludzi do bierzmowania zwykle wymagają obecności na zajęciach, oczekują też, że będą regularnie chodzić na msze do kościoła. Nie wszyscy młodzi ludzie mają na to ochotę, a z drugiej strony chcieliby zostać bierzmowani.

Źródło: www.edziecko.pl

Poszła z córką do oceanarium. Nagle wieloryb zrobił zaskakujący gest. Dziecko było w szoku

05.06.2023 11:43

To wyjście do oceanarium pewna rodzina zapamięta na długo. Choć nikt nie spodziewał się fajerwerków po spotkaniu z wielorybem, to to, co zrobił ssak, przeszło najśmielsze oczekiwania zwiedzających gości. Zwierzę wykonało pewien gest w stronę dziecka, które było w szoku i nie wiedziało jak się zachować.

Źródło: www.edziecko.pl

Gra Roberta Lewandowskiego nie zadebiutuje. Football Coach: The Game wzbudzał za małe zainteresowanie

05.06.2023 10:02

Football Coach: The Game promowane nazwiskiem Roberta Lewandowskiego miało trafić na rynek w tym roku, ale projekt skasowano z uwagi na brak rozwoju i niedostateczne zainteresowanie ze strony graczy.W 2020 roku poinformowano, że Robert Lewandowski nawiązał współpracę z firmą PlayWay i założył spółkę RL9sport Games. Miałą ona zająć się stworzeniem gry zatytułowanej Football Coach: The Game, w której gracze wcieliliby się w trenera drużyny piłkarskiej. Produkcja miała podchodzić do tematu w bardzo szeroki sposób i obejmować nie tylko...

Źródło: naekranie.pl

Przez dzieci sąsiadów boi się wyjść z niemowlakiem do ogródka. "To małe niszczycielskie koszmarki"

03.06.2023 15:29

Pewna mama była zestresowana zachowaniem sąsiadów i ich zwyczajem kopania piłki przez płot. Sytuacja stawała się coraz bardziej nie do zniesienia. Kobieta nie mogła przebywać we własnym ogrodzie.

Tagi: Stres, Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Widzisz takiego psa? Nie pozwalaj zbliżyć się do niego dziecku

01.06.2023 20:14


Żółta wstążka dla psa to symbol, który warto znać. Małe dzieci są bardzo ufne i zazwyczaj zachwycają się wszelkimi zwierzątkami. Psy najczęściej towarzyszą ludziom na spacerach, stąd nietrudno o przypadkowy kontakt. Sama miałam kilka sytuacji, gdy dziecko ruszało żwawo w stronę mojego psa na smyczy, by się z nim przywitać, czego on nie lubi.  Dzieci […]

Tagi: Stres, Dzieci, Cera
Źródło: wrolimamy.pl

Jest w ciąży i nosi bluzki odsłaniające brzuch. To, co usłyszała od sąsiadów, szokuje. "Mam dość"

01.06.2023 15:52

Sąsiadom można podpaść na wiele sposobów - przez hałas, zajęcie im miejsca parkingowego czy choćby niewłaściwy (w ich mniemaniu) strój. Boleśnie przekonała się o tym ta ciężarna, która ze względu na swój stan chodzi w bluzkach odsłaniających brzuch. Niestety to nie spodobało się sąsiadom, którzy jasno powiedzieli co o tym myślą.

Tagi: Stres, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Uczniowie kupili nauczycielce nietypowy prezent. Była w szoku. "Zaprosiła nas na kawę i ciasto"

01.06.2023 13:44

- Kupiliśmy nauczycielce i naszej wychowawczyni vouchery na masaże antystresowe do hotelu zamiast kwiatków i czekoladek. Były bardzo zadowolone i powiedziały nam, że są naszymi dłużnikami. Do tego zaznaczyły, że we wrześniu zapraszają nas na kawę i ciasto - zdradza jedna z uczennic, która była pomysłodawczynią ciekawego prezentu dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Jej pomysł może być także inspiracją dla innych.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami