Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Wpadka na weselu. Pannie młodej zapaliła się suknia

01.10.2022 13:03

Dzień ślubu potrafi być stresujący. Do tego stopnia, że zapominamy o wszystkim dookoła i nie zauważamy tego, co dzieje się obok nas. Przekonała się o tym jedna z panien młodych. Podczas ceremonii ślubnej jej suknia zapaliła się od świec. Kobieta nawet tego nie zauważyła, co możemy zaobserwować na filmie, który umieściła na TikToku.

Tagi: Film, Stres
Źródło: kobieta.onet.pl

Masz tajemniczą linię na dłoni? To linia Anioła Stróża! Niewiele osób ją posiada

30.09.2022 22:47

Nie każdy posiada na dłoni pewną linię, która przez niektórych uznawana jest za linię Anioła Stróża. To swego rodzaju symbol o szczególnym znaczeniu. Są osoby, które przypisują jej wpływ na swoje losy. Sprawdź, czy dotyczy to również ciebie.

Tagi: Stres
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Bruce Springsteen zapowiada nowy album i składa hołd muzyce soul

30.09.2022 20:49

Nowy album studyjny Bruce’a Springsteena, zbiór piętnastu wspaniałych utworów muzyki soul zatytułowany „Only The Strong Survive”, ukaże się już 11 listopada.

Tagi: Stres
Źródło: wyspa.fm

Komiczna wpadka w "Wiadomościach" TVP. Śmieją się z niej nawet w Chinach

30.09.2022 18:25

Choć dotąd nie ustalono, co stoi za awarią gazociągów Nord Stream 1 i 2, widzowie TVP oraz internauci mogli zobaczyć wizualizację, której z pewnością długo nie zapomną. Z symulacji zaprezentowanej w "Wiadomościach" śmieją się już nawet w Chinach.

Tagi: Stres, Usta, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Anna Lewandowska w szampańskim stroju i nastroju na Fashion Weeku w Paryżu. Wygląda obłędnie

29.09.2022 22:34

Anna Lewandowska wybrała się na paryski Fashion Week. Żona Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę w satynowej stylizacji w szampańskim kolorze. Zapowiedziała też stworzenie własnej kolekcji.

Źródło: www.plotek.pl

Wrath of the Lich King Classic - kim jest Arthas? Wideo przybliża historię Króla Lisza

29.09.2022 14:52

Arthas to bez wątpienia jeden z najsłynniejszych czarnych charakterów z całego uniwersum Warcrafta. Zobaczcie wideo, które promuje Wrath of the Lich King Classic i przedstawia jego historię.26 września zadebiutowało , które pozwala graczom wrócić do Northrend w klasycznym wydaniu. Z tej okazji twórcy postanowili opublikować w sieci wideo będące krótkim (trwającym niespełna 4 minuty) streszczeniem losów Arthasa, czyli bohatera, który z czasem stał się tytułowym Królem Liszem. Wideo nadaje się zarówno dla osób, które...

Tagi: Promod, Stres
Źródło: naekranie.pl

Jaki hosting wybrać?

29.09.2022 12:19


Strony internetowe, pliki, aplikacje czy poczta wymagają przestrzeni. Do tego niezbędny jest hosting, czyli udostępnione klientowi przez firmę hostingową miejsce i zasoby na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu strony, czy poczta są dostępne przez cały czas. Na jaki hosting najlepiej się zdecydować? Co zyskujesz dzięki hostingowi? Oprócz tego, że Twoja strona jest wyświetlana w trybie […]

Źródło: www.dlamezczyzny.pl

"Milionerzy". Czy Hebrydy zmywa się acetonem? Pani Magda miała stresujący początek

28.09.2022 21:39

W 571. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła pani Magda, filolożka angielska. Stres pojawił się u niej już przy pierwszym pytaniu. Sprawdźcie, czy znalibyście odpowiedź na pytanie, które usłyszała od prowadzącego.

Tagi: Stres
Źródło: www.plotek.pl

Królowa Danii pozbawiła wnuki tytułów książęcych. Podano powód

28.09.2022 19:51

Dzieci najmłodszego syna królowej Małgorzaty II stracą tytuły książęce. Dlaczego monarchini podjęła taką decyzję?

Tagi: Stres, Dzieci
Źródło: www.plotek.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej w końcu powiedział, co myśli o Marcie. Niedobrze... [SPOJLER]

28.09.2022 16:04

W prapremierowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świeżo upieczone pary spędziły ze sobą pierwszą wspólną noc. Uczestnicy wreszcie mieli okazję bliżej się poznać. Niestety, nie zawsze z tej najlepszej strony. Uwagę widzów zwróciła przede wszystkim relacja Marty i Macieja.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami