Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Strefa burz w Polsce

23.06.2024 12:13

Polska w strefie burz.

Tagi: Stres
Źródło: dlalejdis.pl

„Ratunku, chyba zwariuję!”. Jak nie dać się stresom codzienności, czyli jestem kwiatem lotosu na tafli spokojnego jeziora

23.06.2024 10:31


Zmęczenie, bezsenność, podenerwowanie, frustracja, złe relacje z najbliższymi… Stres potrafi wyrządzić nam naprawdę sporą krzywdę, ale jeśli nie nauczymy się sobie z nim radzić oraz dodatkowo,  akceptować sytuacje i wydarzenia na które nie mamy wpływu, problemy codzienności mogą okazać się motywujące, a nie dołujące.

Tagi: Stres, Doda
Źródło: ohme.pl

Paulla broni Górniak po krytyce Zapendowskiej. "Wysoce niestosowne i nieetyczne" [PLOTEK EXCLUSIVE]

22.06.2024 14:43

Konflikt pomiędzy Edytą Górniak, a Elżbietą Zapendowską trwa już od dłuższego czasu. W rozmowie z Plotkiem Paulla wyznała, co sądzi na temat krytyki, która spadła na wokalistkę ze strony trenerki wokalnej.

Tagi: Trendy, Stres
Źródło: www.plotek.pl

Ekspert zachwycony urodzinową stylizacją Krupińskiej. "To jeden z najmocniejszych trendów"

22.06.2024 12:45

22 czerwca Paulina Krupińska prowadziła sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN". Stylista nie mógł się nachwalić stroju, w którym pojawiła się w śniadaniówce.

Źródło: www.plotek.pl

Chrzest na koloniach i obozach to sadyzm? "Okropnie się baliśmy"

22.06.2024 11:35

Nie na wszystkich wyjazdach zorganizowanych dla dzieci i młodzieży odbywają się obecnie chrzty. Zwyczaj ten odchodzi w zapomnienie, ale ci, którzy go przeżyli, przyznają: "Byliśmy dumni, że daliśmy radę, że pokonaliśmy swoje słabe strony".

Źródło: www.edziecko.pl

Showrunnerka Akolity reaguje na niepochlebne komentarze. Wiedźmy NIE są lesbijkami?

22.06.2024 10:03

Akolita jest ostro krytykowana, szczególnie za wątek wiedźm. Leslye Headland przerywa ciszę. z pewnością jest spełnieniem marzeń dla , która pracowała nad tym projektem już od 2019 roku. Jednak prawdopodobnie showrunnerka nie spodziewała się aż tak gwałtownej reakcji po premierze czterech odcinków na Disney+. Mimo ostrej krytyki ze strony widzów, serial nadal cieszy się dobrą oglądalnością oraz...

Źródło: naekranie.pl

Goszcz przed laty zginął w wypadku. Jego córka wyrosła na piękność. Czym się zajmuje?

21.06.2024 15:58

Waldemar Goszcz dwie dekady temu zginął w wypadku samochodowym. Osierocił córkę. Wiktoria wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery niż jej tata. Obecnie stroni od świata show-biznesu.

Tagi: Stres
Źródło: www.plotek.pl

"Wakacje w Turcji zmieniły się w polowanie. Dziecko jeszcze śpi, a bladym świtem mąż biegnie zaklepać leżak"

21.06.2024 13:46

Niekiedy urlop może być stresujący. Dzieje się tak np., gdy na plaży czy przy basenie nie ma wolnych miejsc. Co wtedy robić? "Myślałam, że to w Polsce tylko taka moda, że bladym świtem zaklepują miejsca na plaży, ale widzę, że to nie tylko u nas takie kwiatki. Jak rano nie zaklepaliśmy leżaka na basenie w Turcji, to siedzieliśmy na murku przez godzinę, zanim coś się zwolniło, komedia jakaś!" - żali się Anita.

Źródło: www.edziecko.pl

„Nie masz pojęcia, jaki to stres, kiedy burzysz czyjeś nadzieje czwórką na świadectwie”

21.06.2024 8:00


Jestem Karolina.

Tagi: Stres
Źródło: ohme.pl

Nastolatka wyrzucona z rozdania świadectw. Poszło o strój

21.06.2024 6:21

Jak powinien być ubrany uczeń w trakcie zakończenia roku szkolnego? Wiele szkół w statutach określiło dokładne wytyczne, jak powinien wyglądać strój galowy. Niektóre placówki poszły o krok dalej, przygotowując dla swoich absolwentów nawet specjalne togi, aby nie było żadnych nieporozumień. Jednak kulturowa i etniczna tożsamość jest równie ważna. Zatem kiedy na rozdanie świadectw jedna z uczennic pojawiła się z elementami tradycyjnego stroju swoich przodków, została odseparowana od kolegów i wyrzucona. Dlaczego?

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami