Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Sygnały, które wysyła Anioł Stróż, żeby cię ostrzec. Lepiej ich nie ignorować

22.05.2022 4:44

Mówi się, że każdy z nas ma swojego anioła stróża, który nie tylko chroni nas przed nieszczęściem i złym losem, ale nawet wysyła nam pewne znaki, próbując ostrzec nas przed możliwymi niebezpieczeństwami i udzielając ważnych życiowych rad. Jakie znaki może wysyłać Twój anioł stróż?

Tagi: Stres
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Polsat SuperHit Festiwal. Kayah nie popisała się klasą. Wypowiedziała skandaliczne słowa w stronę fotoreporterów

21.05.2022 20:18

Kayah występuje podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu. Wokalistka zjawiła się za kulisami wydarzenia, gdzie oczekiwał na nią tłum fotoreporterów. Jak donosi obecny na miejscu reporter Plotka, artystka przywitała ich niewybrednymi słowami. Nie popisała się klasą.

Tagi: Stres, Kayah
Źródło: www.plotek.pl

Brabus wziął na warsztat… Porsche! Powstał wyjątkowy hipersamochód

21.05.2022 17:00

Brabus kojarzony jest głównie z modyfikacjami Mercedesów. Jednak tym razem niemiecki tuner wyszedł ze swojej strefy komfortu i wziął na warsztat Porsche 911 Turbo S Cabriolet.

Tagi: Stres
Źródło: www.motocaina.pl

Aleksandra Żebrowska pokazuje rozstępy i odpowiada na intymne pytania. Rozbraja szczerością

21.05.2022 16:15

Aleksandra Żebrowska nie boi się pokazywać w mediach społecznościowych ciemnych stron macierzyństwa. Ostatnio odpowiedziała na Instagramie na intymne pytania dotyczące posiadania dzieci. Pokazała też zdjęcie rozstępów.

Źródło: www.plotek.pl

Ile dać na komunię? "Przy dzisiejszych cenach 1000 zł to wcale nie jest tak dużo"

20.05.2022 13:10

Ile dać na komunię? Okazuje się, że wiele osób ma wątpliwości. Goście nie chcą, aby ich prezent był postrzegany, jako zbyt skromy. Z drugiej strony, w dobie galopującej inflacji nie wszystkich stać na duże wydatki. "Kiedyś było inaczej. Wystarczyła bombonierka a teraz najlepiej dać samolot" - narzeka internauta.

Źródło: www.edziecko.pl

To się dzieje przy granicy z Białorusią. Straż Graniczna pokazała nagranie

20.05.2022 11:13


W styczniu ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej. Straż Graniczna pokazała nagranie, na którym widać postępy prac. Do tej pory powstało już 90 proc. drogi technicznej wzdłuż bariery. Budowa ma się zakończyć do 30 czerwca 2022 roku.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ściana w salonie z telewizorem - 5 pomysłów na domowe centrum dowodzenia [ZDJĘCIA]

20.05.2022 10:18

Ściana w salonie z telewizorem to centralny punkt, który nadaje ton całemu wnętrzu. Szukasz pomysłu na aranżację strefy relaksu? Sprawdź gotowe patenty od projektantów oraz autorskie pomysły domowników.

Tagi: Stres, Dom
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Jak pokonać nieśmiałość? Problem z chorobliwym zawstydzeniem

20.05.2022 0:01


Jak pokonać nieśmiałość? – to pytanie, które stawia sobie wiele osób. Są sytuacje, w których nawet pewnym siebie, otwartym osobom towarzyszy delikatne zawstydzenie. Co więc mają powiedzieć ci, których stres paraliżuje nas niemal przy każdej okazji kontaktu z innymi ludźmi? Wtedy mówi się zwykle o chorobliwej nieśmiałości, w dużej mierze utrudniającej normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. […]

Tagi: Wstyd, Stres
Źródło: obcasy.pl

Skuteczny sposób na nornice. Jest banalny i przyjazny środowisku. Dzięki niemu uratujesz swoje rośliny

19.05.2022 15:21

Nornice to małe i niepozorne stworzenia. Mimo to potrafią wyrządzić duże szkody w ogrodach czy sadach. Ryjąc swoje norki, uszkadzają rośliny, co przynosi straty i niszczy kompozycje. Znamy na nie skuteczny sposób, dzięki któremu ssak ten szybko wyniesie się z twojej posesji.

Tagi: Stres, Sport, Mi??d
Źródło: kobieta.gazeta.pl

reklama
Kontakt z nami