Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Introwertyk – czy takim typem człowieka jesteś? Jeśli tak, poznaj swoje mocne strony!

18.06.2019 4:00


Introwertyk, czyli... kto? Z tego, co wiesz to z pewnością przeciwieństwo ekstrawertyka, ale to zdecydowanie za mało, aby zdefiniować tę złożoną osobowość. Co więcej, wiele cech reprezentowanych przez introwertyków, wbrew utartemu stereotypowi, sprawdza się również w relacjach międzyludzkich.

Tagi: Stres
Źródło: kobietamag.pl

Riedel 4 Riedel - Ruszyła sprzedaż biletów na trzy wyjątkowe wydarzenia muzyczne!

17.06.2019 9:31

Bilety na koncerty w ramach trasy Riedel 4 Riedel można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl, a w przypadku łódzkiego koncertu również w kasie klubu Wytwórnia w Łodzi.

Tagi: Stres
Źródło: wyspa.fm

Polka na czele instytucji dbającej o bezpieczeństwo na europejskich drogach

16.06.2019 17:30

4 i 5 czerwca w Kolonii odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego ECR, a głównym punktem spotkania było przejęcie prezydencji przez Polskę od strony niemieckiej. Nową prezydent tej organizacji została Urszula Nowinowska.

Tagi: Stres, Kolory
Źródło: www.motocaina.pl

"Na Wspólnej": W więziennym szpitalu

14.06.2019 11:24


Wycieńczona długotrwałą głodówką i stresem Ilona będzie krok od śmierci!

Tagi: Stres
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Ukrywasz niedoskonałości skóry? Odkryj jak skutecznie możesz z nimi walczyć.

14.06.2019 7:46


W Europie trądzik dotyczy ponad połowy osób dorosłych. Z niedoskonałościami walczą głównie kobiety. Często trudno znaleźć faktyczną przyczynę trądziku. Stan skóry zależy od  wielu czynników, takich jak m.in.: hormony, stres, zła dieta, czy zanieczyszczenie powietrza. A to jak wyglądamy, ma wpływ na to, jak postrzegają nas inni oraz jak sami o sobie myślimy. Sprawdź, jak …

Źródło: modaija.pl

Trypofobia – co to jest i jak sprawdzić, czy dotyczy także Ciebie? TEST

14.06.2019 4:55


Wielu ludzi cierpi na trudne do uzasadnienia lęki, których pochodzenie nie jest im znane i które osobom postronnym mogą wydać się irracjonalne, a nawet śmieszne. Naukowcy wyróżniają na przykład lachanofobię (strach przed warzywami), lapidopterofobię (lęk przed motylami) czy selenofobię (niepokój odczuwany na widok księżyca w pełni). Jednym z nowo odkrytych i trudnych do opisania zjawisk z tej kategorii jest trypofobia. Wyjaśniamy, jak się objawia i pomagamy Wam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dotyczy także Was!

Tagi: Stres
Źródło: kobietamag.pl

Niezdrowe mechanizmy radzenia sobie ze stresem

13.06.2019 15:35


Stres towarzyszy nam w życiu codziennie : w pracy, w domu, w urzędzie…  Kiedy mamy do czynienia z ogromną presją, nie zawsze potrafimy sobie z nią poradzić. Żeby załagodzić objawy stresu sięgamy po metody, które niekoniecznie wychodzą nam na zdrowie… To, w jaki sposób radzimy sobie ze stresem, ma duży wpływ zarówno na nasze zdrowie […]

Źródło: ohme.pl

Agata Duda czy Melania Trump - która ma lepszy styl?

13.06.2019 1:02

12 czerwca rozpoczęła się oficjalna wizyta polskiej pary prezydenckiej w USA. Andrzej Duda z małżonką spotkali się już z Donaldem Trumpem i jego żoną Melanią. Obie panie wyglądały zachwycająco. Agata Kornhauser-Duda postawiła na przepiękną, biało-czarną sukienkę projektu Doroty Goldpoint. Melania Trump postawiła na biały garnitur. Naszym zdaniem, tym razem wygrywa Agata Duda. Ta sukienka to strzał w "10".

Źródło: kobieta.onet.pl

"Uczeń nekromanty" E.Raj ("Plaga", Raj E.)

12.06.2019 0:14

Na tę pozycję trafiłam przez polecenie na grupie Facebookowej. Była w promocji, a zatem ją kupiłam po niedużej cenie. Jest to bardzo gruba książka, licząca 924 strony. Bardzo mi się spodobała ze względu na nowatorski, nieczęsto poruszany temat, jakim jest nekromancja. Opowiada historię młodego chłopaka, który uczy s...

Źródło: www.biblionetka.pl

reklama
Kontakt z nami