Allegro PL
Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Nakarm swoje „dobre” bakterie

15.07.2024 13:10


Mikrobiota jelitowa to wszystkie mikroorganizmy – bakterie, wirusy, grzyby – zasiedlające przewód pokarmowy człowieka. Dzisiejszy stan wiedzy pozwala stwierdzić, że stan mikrobioty jest podstawą naszego zdrowia. Rozregulowanie jej na skutek przyjmowanych leków, „śmieciowego jedzenia” czy stresu zwiastuje problemy. Jest jednak na to sposób. Sprawdź, co jeść, aby dobrze karmić korzystne mikroorganizmy i zachować zdrowie. Oto […]

Tagi: Stres
Źródło: wrolimamy.pl

Mietek Szcześniak podzielił się wstrząsającą historią. "Byłem dwa razy okradziony"

15.07.2024 10:54

Mietek Szcześniak wybrał życie z dala od centrum zainteresowania mediów. W ostatnim wywiadzie przyznał jednak, że miało to swoje złe strony. Artysta został okradziony i to dwukrotnie.

Tagi: Stres, MiĂłd
Źródło: www.plotek.pl

Za taki strój ksiądz wyprosił kobietę z kościoła. Wybuchła afera

13.07.2024 17:45

Aktywny w sieci ksiądz Daniel Wachowiak skomentował strój jednej z internautek, który ocenił na zbyt wyzywający. Opowiedział, jak kiedyś sam wyprosił z kościoła kobietę, bo była nieodpowiednio ubrana.

Tagi: Ubrania, Stres
Źródło: www.plotek.pl

Nieodwzajemniona miłość jest toksyczna i może cię zjeść żywcem

13.07.2024 12:10


Nieodwzajemniona miłość potrafi być jak pułapka emocjonalna, gdzie jedna strona ofiarowuje całe swoje serce, a druga nie daje nic w zamian.

Tagi: Stres, Serum
Źródło: ohme.pl

Krup (ostre podgłośniowe zapalenie krtani) u dziecka. Charakterystyczne objawy, leczenie

11.07.2024 21:25


Krup u dziecka to choroba spowodowana przez wirusy. Choć zazwyczaj leczy się ją w warunkach domowych i przemija bez komplikacji, jej charakterystyczne objawy mogą mocno zestresować rodziców. Jak objawia się krup u dziecka, kiedy można się nim zarazić oraz jak się go leczy?  Krup wirusowy u dziecka — przyczyny Krupem (podgłośniowym zapaleniem krtani) można zarazić […]

Tagi: Zara, Stres, Dom
Źródło: wrolimamy.pl

Urodziła dziecko w samochodzie. Pomogli policjanci. Jest zapis z monitoringu

11.07.2024 15:57

Rodząca ciężarna nie zdążyła dojechać do szpitala i urodziła w samochodzie. Dzięki profesjonalnej pomocy policjantów, kilka chwil później była już w rękach specjalistów. Mimo stresu, wszystko pomyślnie przebiegło. Mama i córeczka czują się dobrze.

Źródło: www.edziecko.pl

Kathryn Hahn i śpiewające streszczenie MCU. Gwiazda Agatha All Along wbija szpilki MCU i fanom

11.07.2024 12:11

Kathryn Hahn, gwiazda Agatha All Along, postanowiła w śpiewający sposób streścić dotychczasowe filmy i seriale MCU. Dostało się fanom oraz produkcjom.Premiera ma mieć miejsce 18 września 2024 roku na Disney+. Promocja serialu ruszyła pełną parą, czego dowodem jest ostatni występ jej gwiazdy, . Aktorka na pytanie o to, czy znajomość poprzednich seriali i filmów MCU jest wymagana do obejrzenia jej produkcji, odpowiedziała przecząco. Dodała jednak,...

Źródło: naekranie.pl

Strefy bez dzieci. Za hotel zapłaciliśmy tyle samo co inni, ale w basenie nie mogliśmy pływać

11.07.2024 11:41

Coraz więcej restauracji i hoteli reklamuje się hasłem: "Dzieciom wstęp wzbroniony". To miejsca, które w założeniu mają być oazą, enklawą, spokojem. Ciekawe, dlaczego zakazy nigdy nie działają w drugą stronę? Np.: Głośno imprezujący dorośli, nie mogą jeździć do hoteli, w których są dzieci?

Źródło: www.edziecko.pl

Gwiazda Akolity o groźbach śmierci. "To było dla mnie bardzo bolesne"

11.07.2024 11:38

Gwiazda Akolity, Amandla Stenberg, postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z hejtem, który jest skierowany w stronę serialu Gwiezdne Wojny: Akolita. Jak aktorka sobie z tym radzi? jeszcze przed premierą spotykał się z krytyką, która w trakcie emisji serialu przerodziła się w hejt. O tym zjawisku wypowiedziała się aktorka wcielająca się w podwójną rolę Oshy i Mae, czyli . Powiedziała, że krytyka serialu, narracji i fabuły jest jak najbardziej w porządku, ale...

Źródło: naekranie.pl

Tęczowe dziecko to dla wielu zagadkowe pojęcie. Za nim kryje się strata i nadzieja rodziców

11.07.2024 9:37

Tęczowe dziecko przynosi nadzieję. To maluch, który przyszedł na świat po wcześniejszym doświadczeniu poronienia lub śmierci dziecka po porodzie. Termin ten staje się coraz bardziej popularny, bo o traumatycznych przeżyciach związanych z utratą dziecka mówi coraz więcej osób, tym samym przełamując temat tabu.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami