Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Pięć miesięcy temu poroniła. Teraz spodziewa się kolejnego dziecka

19.09.2019 12:03


Hilaria Baldwin zaszła w ciążę pięć miesięcy po poronieniu. Para bardzo przeżyła stratę dziecka.

Źródło: kobieta.interia.pl

Meghan Markle i książę Harry z synkiem w pubie. On popija piwko, ona w białych szortach. Pierwszy raz widzimy takie zdjęcia pary

19.09.2019 10:50

Meghan Markle i książę Harry wybrali się do brytyjskiego pubu. Zaskoczeni? My trochę tak, bo towarzyszył im też Archie. Nie zabrakło tradycyjnego piwa, a stroje książęcej pary wskazują na to, że postawili na totalną swobodę.

Źródło: www.plotek.pl

Wyluzuj i naucz się kontrolować stres!

18.09.2019 15:19

MAGVIT B6 - spróbuj opanować stres.

Tagi: Stres
Źródło: dlalejdis.pl

Unia kontratakuje. Ile na pakiecie mobilności straci Polska?

18.09.2019 11:41

Unia Europejska wraca do pracy nad nowym prawem dla sektora międzynarodowego transportu drogowego. Jeśli pakiet mobilności zostanie przyjęty, to koszty prowadzenia działalności przewozowej w Niemczech mogą wzrosnąć nawet o 250 mln euro rocznie! Ile straci na tym polski przedsiębiorca?

Tagi: Praca, Stres, Sport
Źródło: www.motocaina.pl

Julia Wieniawa nie pójdzie na studia, bo ludzie o niej zapomną? Gwiazda jest oburzona. "Robicie ze mnie kretynkę. To mnie boli"

18.09.2019 9:22

Julia Wieniawa zdenerwowała się na doniesienia, które pojawiły się w mediach na jej temat. Czy rzeczywiście gwiazda odkłada plany związane ze studiami, bo boi się, że straci fanów?

Źródło: www.plotek.pl

Fenomen bluzy sportowej – dlaczego jest nieustannie modna i uwielbiana przez kobiety?

18.09.2019 0:01


Bluzy sportowe, bo o nich mowa, to prawdziwy fenomen wśród street stylowej odzieży. Co wiemy o historii powstania bluzy? Co sprawia, że bluzy są tak uwielbiane przez kobiety? Z czym je nosić? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi w poniższym artykule. Krótka historia bluzy sportowej Bluzy pojawiły się w latach 60. XX w., w […]

Tagi: Stres, Sport, Usta
Źródło: obcasy.pl

Pokaż klasę na siłowni: Designerskie stroje sportowe

17.09.2019 19:01


Sezon letni powoli dobiega końca, a wraz z nim odchodzi pogoda sprzyjająca uprawianiu sportów na zewnątrz. Nie oznacza to jednak, że mamy rezygnować z aktywności fizycznej. Siłownia, basen czy zajęcia jogi pomogą nam zachować doskonałą sylwetkę. Zapisując się na treningi, zadbaj o stylowy strój sportowy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Stres oksydacyjny – co to jest i jak z nim walczyć

17.09.2019 4:48


Cukier w naszej diecie, przetworzona żywność oraz zanieczyszczenia powietrza mogą wywołać stres oksydacyjny. Ten z kolei grozi nam zawałem serca, chorobą nowotworową bądź miażdżycą. Każda z nas może stać się ofiarą stresu oksydacyjnego - ale dobra wiadomość brzmi: można z nim walczyć!

Tagi: Cukier, Stres, Dom
Źródło: kobietamag.pl

Aleksandra Kwaśniewska pokazała się w stroju kąpielowym

16.09.2019 9:34


Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska udostępniła zdjęcie z wakacji, na którym jest ubrana tylko w strój kąpielowy.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami