Allegro PL
Wiadomości z tagiem Szafa  RSS
Małgorzata Rozenek-Majdan zadała szyku na balu u Omeny Mensah. Co za szal!

22.05.2022 9:23

21 maja odbył się wielki bal fundacji Omeny Mensah połączony z aukcją charytatywną. Wśród zaproszonych gości była także Małgorzata Rozenek-Majdan, która na ten wieczór wybrała imponującą białą kreację.

Tagi: Szafa
Źródło: www.plotek.pl

Szuflada pod piekarnikiem – jakie jest jej prawdziwe przeznaczenie?

22.05.2022 5:50


Szuflada pod piekarnikiem bywa dla niektórych równie tajemnicza, co stara szafa, za pomocą której można dostać się do Narnii. Istnieją również tacy, którzy nie korzystają z niej wcale albo używają jej w dziwny, niewłaściwy sposób.

Tagi: Narty, Szafa
Źródło: kobieta.interia.pl

Maskotka przytula, by zabić. Przedszkola przestrzegają przed Huggy Wuggy

21.05.2022 13:40

Maskotka, której nazwa brzmi egzotycznie i nieco niepokojąco to postać z gry z gatunku survival horror. W Polsce zrobiło się o niej głośno, kiedy jeden z nauczycieli przedszkolnych znalazł ją w szafce dziecka. Placówki w całym kraju podniosły alarm. Słusznie, maskotka i gra są przerażające.

Źródło: www.edziecko.pl

Anna Lewandowska opowiedziała o modzie i córkach. "Laura potrafi spędzić pół dnia w szafie, bawiąc się butami"

20.05.2022 21:32

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu magazynowi "L'Officiel Monaco". Zdradziła, jakie ma podejście do mody.

Źródło: www.plotek.pl

To zdjęcie to przestroga dla każdego rodzica. Tak możemy skrzywdzić własne dzieci

20.05.2022 13:36

Czas. Nieocenione remedium na życiowe upadki, ale również jeden z najbardziej jakościowych wartości w życiu. W świecie, w którym wszystko ma być "fast" zapominamy o jego szlachetności. Nie warto. Szczególnie jeśli na szali jest rozwój naszych dzieci.

Źródło: www.edziecko.pl

Great September 2022 z trzecim ogłoszeniem. Martin Lange, Ignacy i Julia Wieniawa dołączają do składu

19.05.2022 15:30


Impreza odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi. Debiutanci, którzy wystąpią na wydarzeniu mają szansę w kolejnym roku zapełnić największe sale koncertowe w Polsce. Oprócz tego zagrają również najchętniej słuchani obecnie artyści i artystki. Do line-upu dołączają m.in. Julia Wieniawa, Kamil Hussein, Martin Lange, Atlvnta i wielu innych obiecujących wykonawców.

Tagi: Szafa, Martini
Źródło: muzyka.interia.pl

Harry Potter - Fantastyczne Zwierzęta to nie koniec? Warner Bros planuje nowości dla HBO Max

19.05.2022 14:39

Choć mówiono, że Fantastyczne Zwierzęta zabiły franczyzę Harry'ego Pottera, to wygląda na to, że fani wciąż mają szansę doczekać się nowości z magicznego uniwersum. Szef Warner Bros podobno planuje spotkać się z J.K. Rowling, by stworzyć coś nowego dla HBO Max.The Wall Street Journal donosi, że dyrektor generalny Warner Bros ma interesujące plany odnośnie przyszłych produkcji studia. Według ich artykułu David Zaslav pragnie stworzyć nowe i świeże treści związane z franczyzą dla HBO Max. W tym celu podobno ma zamiar spotkać się w ciągu najbliższych tygodni z...

Tagi: Stres, Szafa
Źródło: naekranie.pl

Nagrody Eisnera 2022 - nominacje. DC i inne wydawnictwa biją Marvela

19.05.2022 11:54

Poznaliśmy nominacje do Nagród Eisnera 2022. DC na tym polu zdystansowało Marvela - podobnie jak kilka innych wydawnictw.Poznaliśmy już nominacje do Nagród Eisnera 2022. Przypomnijmy, że jest to bodajże najważniejszy laur w całym świecie komiksowym, nie bez przyczyny nazywany niekiedy "komiksowymi Oscarami". W tegorocznej edycji odwieczne starcie DC i Marvela zyskało zupełnie nieoczekiwaną płaszczyznę; jak się bowiem okazuje, więcej szans na statuetki niż Dom Pomysłów ma także...

Tagi: Oscary, Szafa, Dom
Źródło: naekranie.pl

The Last of Us Remake - premiera jeszcze w tym roku? Jest na to szansa

19.05.2022 10:43

Istnieje szansa na to, że w remake The Last of Us będziemy mogli zagrać jeszcze przed premierą serialu HBO.Remake to jeden z tych projektów, który nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale wydaje się to być jedynie kwestią czasu. Plotki i przecieki na ten temat docierają do nas regularnie z różnych, mniej lub bardziej wiarygodnych źródeł, co wydaje się sugerować, że coś rzeczywiście jest na rzeczy....

Tagi: Seriale, Szafa
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami