player+
Wiadomości z tagiem Ubrania  RSS
Najgorsze uczesania dla kobiet po 40. Dodają lat

23.06.2024 11:16


Ładnemu we wszystkim ładnie? Każda kobieta wie, że to tylko poniekąd prawda. Znacznie częściej okazuje się, że źle dobrane ubranie czy nie twarzowa fryzura mogą szpecić, a nawet dodawać lat. Szczególnie gdy jesteś po 40-stce powinnaś znaleźć takie uczesania, w których będziesz się doskonale czuła, a przy tym pięknie wyglądała. To prostsze niż myślisz, zwłaszcza z naszą ściągą!

Źródło: kobieta.interia.pl

Wkrótce skończy 56 lat, a ma figurę modelki. W letniej kreacji wręcz zachwyca

21.06.2024 18:24


Anna Popek, nieustannie pretendując do miana jednej z najlepiej ubranych kobiet w Polsce, zachwyca nie tylko wysmakowanym gustem, ale również idealnym wyglądem. Gwiazda skończy wkrótce 56 lat, a ma figurę modelki. To inspiracja dla niejednej kobiety.

Źródło: kobieta.interia.pl

Klara i Laura Lewandowskie gotowe na mecz. Tylko spójrzcie, jak są ubrane. Sama słodycz

21.06.2024 17:13

21 czerwca biało-czerwoni zagrają mecz z Austrią. Jak się okazuje, Klara i Laura Lewandowskie już nie mogą się doczekać, by kibicować tacie.

Tagi: Ubrania
Źródło: www.plotek.pl

Nastolatka wyrzucona z rozdania świadectw. Poszło o strój

21.06.2024 6:21

Jak powinien być ubrany uczeń w trakcie zakończenia roku szkolnego? Wiele szkół w statutach określiło dokładne wytyczne, jak powinien wyglądać strój galowy. Niektóre placówki poszły o krok dalej, przygotowując dla swoich absolwentów nawet specjalne togi, aby nie było żadnych nieporozumień. Jednak kulturowa i etniczna tożsamość jest równie ważna. Zatem kiedy na rozdanie świadectw jedna z uczennic pojawiła się z elementami tradycyjnego stroju swoich przodków, została odseparowana od kolegów i wyrzucona. Dlaczego?

Źródło: www.edziecko.pl

Jak skompletować męską garderobę w rozmiarze XXL – na co zwracać uwagę?

20.06.2024 13:18


Odpowiedni strój potrafi być naszą wizytówką. Może wyrażać naszą osobowość, świadczyć o pozycji zawodowej lub podkreślać mocne strony. Z jego pomocą da się także ukryć ewentualne mankamenty sylwetki. W każdym rozmiarze da się wyglądać dobrze – trzeba tylko się właściwie ubrać. Jakie ubrania powinni mieć w swojej szafie panowie plus size? Jakich fasonów unikać, a […]
first appeared on .

Tagi: Ubrania
Źródło: businesswomanlife.pl

Jesteś osobą towarzyszącą na weselu? Ekspertka ostrzega przed tym błędem

19.06.2024 7:02

Wesele to w naszej kulturze bardzo ważne wydarzenie, które obchodzone jest hucznie i z rozmachem. Co ważne, podczas zabawy obowiązują określone zasady dotyczące zachowania czy ubrania. Ich nieznajomość może spowodować przykre konsekwencje. Ekspertka od savoir-vivre'u zabrała głos w sprawie popularnej wpadki.

Źródło: kobieta.onet.pl

"Rolnik szuka żony". Anna ubiera syna na różowo. Tłumaczy, dlaczego

11.06.2024 9:28

Anna z programu "Rolnik szuka żony" niedawno powitała na świecie syna, którego zdarza jej się pokazywać w sieci. Internauci zauważyli, że czasami jest ubrany na różowo. Rolniczka ruszyła z wytłumaczeniem.

Tagi: Ubrania
Źródło: www.plotek.pl

Jak pozbyć się starych ubrań? Nie wyrzucaj ich do kosza, możesz dać im drugie życie

10.06.2024 20:30


Nasze szafy bardzo często pękają w szwach od ubrań, które już dawno wyszły z mody albo mogą przydać się jako „ciuchy po domu”. Ostatecznie przychodzi jednak moment, kiedy chcemy pozbyć się starych ubrań. Najprostszym rozwiązaniem wydaje się oczywiście wyrzucenie ich do kosza na śmieci. Ale czy jest to najlepsza metoda? Tylko w pewnych przypadkach. Jeśli troszczymy się o ekologię i chcemy pomóc bliźnim, możemy skorzystać z innego rozwiązania. Sprawdź, gdzie można wyrzucić lub oddać stare ubrania, jeśli nie chcesz ich już nosić.

Tagi: Oczy, Ubrania, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami