Wiadomości z tagiem Ubrania  RSS
Jaki ubiór postarza? Jeśli chcesz wyglądać młodziej, to lepiej zrezygnuj z niektórych ubrań. Zobacz listę 21 rzeczy

08.12.2023 8:05

Do niekt&oórych się przyzwyczaiłyśmy, niekt&oóre wiszą tam jeszcze z lat naszej młodości, jeszcze inne kupiłyśmy całkiem niedawno, bo wydają nam się modne, choć niekoniecznie takie muszą być... Ubrania, kt&oóre postarzają ma w swojej szafie wiele kobiet. Warto dowiedzieć się, jakie to są rzeczy i się ich wystrzegać, by nie dodawać sobie lat.

Tagi: Mus, Ubrania, Doda
Źródło: stronakobiet.pl

Metalic trend – modne metaliczne ubrania idealne na zimę!

08.12.2023 5:00


Zarówno zima, jak i okres świąteczny, a potem także karnawał często kojarzy się nam ze srebrem i złotem. Jeśli kolor ten przenieść by na modę mamy gotowy przepis stylizację obok której na pewno nikt nie przyjdzie obojętny. Odpowiedzią na taką modową fantazję są właśnie metaliczne ubrania. Kolor srebra i złota pojawiał się w tym roku na pokazach dość często, a to świadczy o jednym – to hot trend sezonu, a do tego pięknie wypada na zdjęciach!

Źródło: kobietamag.pl

Przywitaj zimę z marką VAN GRAAF

05.12.2023 19:06

Od grubych swetrów po ubrania w najmodniejszym kolorze sezonu.

Tagi: Ubrania
Źródło: dlalejdis.pl

Suszysz pranie w ten sposób? To ogromny błąd. Oto jak prawidłowo suszyć ubrania w domu

04.12.2023 14:12


W okresie jesienno-zimowym możemy zapomnieć o suszeniu prania na świeżym powietrzu. Jako że ubrania w domu schną stosunkowo długo, wielu z nas decyduje się przyśpieszyć ten proces poprzez suszenie prania na rozgrzanych kaloryferach. Okazuje się, że to duży błąd.

Źródło: kobieta.interia.pl

Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w akcji charytatywnej. Jej stylizacja to modowa inspiracja na święta dla pań w każdym wieku

04.12.2023 11:12

Szukasz pomysłu, jak się ubrać na nadchodzące święta? Z pomocą przychodzą stylizacje znanych os&oób. Dzisiaj zaprezentujemy wam pierwszą damę w marynarce, kt&oóra sprawdzi się nie tylko podczas Wigilii. Prezydentowa zdecydowała się na ciepły materiał ubrania i typowo świąteczny kolor.

Źródło: stronakobiet.pl

Bluza boxy to ich znak rozpoznawczy. Poznajcie polską markę BASEDEVIE

03.12.2023 9:52


Po wpisaniu w Google hasła: bluza boxy znajdziemy prawie pół miliona wyników wyszukiwań. Bluza o swobodnym, luźnym kroju podbiła garderoby Gen-Z i Millenialsów. Pomimo wielu nieprzychylnych prognoz, minimalistyczne i basicowe ubrania są wciąż najchętniej kupowanymi modelami z metką Made in Poland. Czym jest bluza boxy? To model o uniwersalnym kroju. Jej szerokość jest równa długości, …


Źródło: modaija.pl

Kate Middleton zgłosiła najmłodszego syna do badań psychologicznych. Do domu ze szkoły przyniósł jedną rzecz

02.12.2023 10:36

Księżna Walii opowiedziała, jak jej najmłodszy syn, książę Louis, przyniósł do domu ważny gadżet. On i jego koledzy z klasy używają "koła emocji", aby wyrazić swoje uczucia.

Źródło: www.edziecko.pl

Tak też mogą wyglądać przedszkola. Rodzice: Czy to bezpieczne?

01.12.2023 9:32

To przedszkole stawia na aktywność na świeżym powietrzu. Dzieci uczą się, bawią, jedzą i śpią na zewnątrz. Brzydka pogoda im nie straszna, bo mają ubrania dopasowane do aktualnych warunków atmosferycznych.

Źródło: www.edziecko.pl

Daj swoim ubraniom dłuższe życie. Przy okazji oszczędzisz czas i energię

27.11.2023 13:12


Każda z nas ma w swojej szafie ulubione ubrania – te, w których czujemy się pewnie i pięknie. Jeśli jednak nie dbamy o nie właściwie, szybko tracą atrakcyjny wygląd. Jest to problem nie tylko z ekonomicznego, ale i z ekologicznego punktu widzenia. Dlatego warto poznać kilka praktycznych wskazówek, które pomogą przedłużyć żywotność naszych ulubionych ubrań, oszczędzając jednocześnie czas i energię.

Tagi: Ubrania
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami