Wiadomości z tagiem Urlop  RSS
Wakacje coraz bliżej i... drożej. Jak Polacy próbują zaoszczędzić?

24.05.2023 8:59


Zaledwie kilka tygodni pozostało do rozpoczęcia wakacji 2023. Te mają być rekordowo drogie. Chociaż nie oznacza to, że zrezygnujemy z wypoczynku, coraz więcej z nas szuka taniej formy spędzenia urlopu, nawet w szczycie sezonu. Jakie kierunki najchętniej wybierają Polacy, aby zaoszczędzić?

Źródło: kobieta.interia.pl

Pielęgnacja ujędrniająca ciało przed wakacyjnym urlopem

18.05.2023 16:14

Kompleksowa pielęgnacja z ageLOC od Nu Skin.

Tagi: Urlop
Źródło: dlalejdis.pl

Moja druga książka Ireny Małysy ("Daleko od Babiej Góry", Małysa Irena)

17.05.2023 8:05

Baśka Zajda bierze urlop. Jej matka nalega, by wyremontowała mieszkanie, które otrzymała w spadku po siostrze. Policjantka na początku nie chce się tego podjąć, jednak po namowach matki postanawia ulec. W Mysłowicach nie ma zbyt wielu znajomych, jedynie kuzyna, oraz dawną koleżankę Alicję. Podczas spędzanego z nią bab...

Tagi: Urlop, Policja
Źródło: www.biblionetka.pl

Tak sam prosisz się o włamanie. Lepiej zabezpiecz mieszkanie przed wyjazdem

15.05.2023 11:57


Zbliża się lato, czas wakacji, czyli radości i beztroski. Jednak zanim wybierzemy się na upragniony urlop, warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu mieszkania, czy domu przed wyjazdem. Jeżeli nie przyłożymy do tego odpowiedniej wagi, po powrocie z wakacji możemy zastać zrabowane mieszkanie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nocleg w hotelu. Pierwsza rzecz, którą musisz zrobić zaraz po wejściu do pokoju

13.05.2023 16:07


Wymarzony urlop właśnie się rozpoczyna, a ty przekraczasz próg pokoju hotelowego. Myślami już rozpakowujesz walizki i planujesz kolejne godziny. Stop. Nim to nastąpi, lepiej rozejrzeć się po pomieszczeniu. Dlaczego? Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie, w rzeczywistości może być zupełnie inaczej.

Tagi: Zara, Urlop, Oczy, Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Katarzyna Cichopek „igra z ogniem” w krótkim sweterku. Fani zachwyceni

13.05.2023 8:59


Katarzyna Cichopek, jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, tym razem wybrała się do Wiednia. Nie chodzi jednak o urlop, a sprawy zawodowe. Celebrytka znalazła jednak czas, by wybrać się na spacer w deszczu i przy okazji zaprezentować kolejną ciekawą stylizację. „W tym sweterku to igranie z ogniem”- zażartowała jedna z fanek.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jak nie dać się nabić w licznik? Na co uważać, jak nie dać się oszukać?

13.05.2023 5:50


Wybierając się na wakacyjny wypoczynek do popularnych turystycznych miejscowości, często nie bierzemy pod uwagę, że prozaiczny przejazd taksówką może okazać się najdroższą atrakcją urlopu. Sprawdzamy aktualne ceny usług przewozowych i podpowiadamy, na co uważać, by nie paść ofiarą oszustwa.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami