Wiadomości z tagiem Urodziny  RSS
W ciąży wymiotowała i ledwo stała na nogach. Pokazała, co wtedy robił mąż. "Jak tylko urodzisz, każ mu się zajmować"

30.09.2022 11:23

Ciąża i poród - to matce naturze zdecydowanie nie wyszło. Przynajmniej jeśli chodzi o kobiety, bo mężczyźni raczej nie mają na co narzekać.

Tagi: Urodziny
Źródło: www.edziecko.pl

Chrissy Teigen urodzi tęczowe dziecko. Co to oznacza?

30.09.2022 10:03

Chrissy Teigen i John Legend oczekują na narodziny tęczowego dziecka. Choć para czuje wewnętrzny niepokój, to mimo to z optymizmem patrzy w przyszłość. Tęczowe dziecko ma przynieść nadzieje i spokój.

Źródło: www.edziecko.pl

Gwyneth Paltrow skończyła 50 lat. Zapozowała nago. "Gorętsza niż kiedykolwiek!"

28.09.2022 10:23

Gwyneth Paltrow postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić swoje 50. urodziny. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała zupełnie nago. Internauci oraz internautki nie wierzą własnym oczom: "Zrobiłaś pięćdziesiątkę nową dwudziestką", "Gdybym tak wyglądała w wieku 50 lat, to bym nago chodziła cały czas".

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Gwyneth Paltrow z okazji 50. urodzin zafundowała sobie sesję w złocie. Jest zupełnie naga

27.09.2022 22:10

Gwyneth Paltrow 27 września 2022 roku skończyła 50 lat. Z tej okazji udostępniła w mediach społecznościowych piękne zdjęcie. Aktorka walczy ze stereotypami i pokazuje, jak można się cieszyć obą bez wyględu na wiek.

Źródło: www.plotek.pl

"Mama zajrzała mi pod spódnicę i zobaczyła główkę dziecka". Ta niesamowita historia wydarzyła się naprawdę

27.09.2022 10:19

Wyobraźcie sobie, że właśnie szykujecie się do szkoły, ale zamiast spakować do plecaka śniadaniówkę musicie szybciutko tylko urodzić dziecko... Brzmi jak absurd? To prawda, jednak ta historia wydarzyła się naprawdę.

Źródło: www.edziecko.pl

56-letnia kobieta urodzi własną wnuczkę. "To najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła"

26.09.2022 10:52

Bohaterami historii opisanej przez "Daily Mail" są członkowie rodziny z Utah w Stanach Zjednoczonych. 56-letnia Nancy Hauck zgodziła się zostać surogatką dla własnego syna - podaje portal. Kobieta jest w ciąży i niebawem urodzi swoją wnuczkę. 56-latka postanowiła pomóc małżeństwu po tym jak okazało się, że żona jego syna nie może ponownie zajść w ciążę.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Małgorzata Tomaszewska świętuje piąte urodziny syna. Pokazała sentymentalne nagranie. Enzo rośnie w oczach

24.09.2022 17:15

Małgorzata Tomaszewska celebruje piąte urodziny syna Enzo. Z tej okazji opublikowała nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak chłopiec dorastał.

Tagi: Urodziny
Źródło: www.plotek.pl

Urodziny serwisu Wizaż. Zofia Zborowska owinęła się kocem. Sukienka Joanny Koroniewskiej? Petarda!

23.09.2022 9:38

Zofia Zborowska, Joanna Koroniewska i Ewa Wachowicz pojawiły się na 22. urodzinach portalu kosmetycznego Wizaż. Pierwsza z nich poczuła się chyba trochę jak w domu, gdy przemierzała teren imprezy, owinęła się wielkim kocem.

Źródło: www.plotek.pl

Ogłosiła, że urodzi trzecie dziecko. Babci się to nie spodobało. "Nie radzicie sobie z dwójką"

22.09.2022 15:10

Każda przyszła mama ma nadzieję, że po ogłoszeniu ciąży, usłyszy gratulacje i bliscy będą podzielali jej szczęście. Jednak reakcje rodziny mogą być różne. Przekonała się o tym kobieta, która usłyszała od przyszłej babci a swojej mamy, że "przecież nie radzi sobie z dwójką dzieci, które już ma".

Źródło: www.edziecko.pl

Tak Maffashion wyglądała na ostatnim evencie. Nie poznalibyście jej, patrząc na STARE zdjęcia

22.09.2022 10:16

22 września Maffashion świętuje 35. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć, jak zaczynała medialną karierę. Bardzo się zmieniła?

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami