Wiadomości z tagiem Urodziny  RSS
Urodziny wybitnego kompozytora. Zbigniew Preisner kończy 64 lata

20.05.2019 10:41

Co łączy włoskiego piosenkarza Al Bano, popularną wokalistkę Cher, amerykańskiego rapera Busta Rhymes i Zbigniewa Preisnera?

Tagi: Urodziny, Usta
Źródło: wyspa.fm

Izabela Janachowska urodziła

13.05.2019 10:04


Izabela Janachowska urodziła syna. Prowadząca program „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” napisała pod zdjęciem: „To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, że nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maj 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu”. Gwiazda 5 […]

Źródło: obcasy.pl

Audi A4 świętuje już 25 urodziny!

09.05.2019 15:05

Audi świętuje znaczącą rocznicę urodzin popularnego samochodu segmentu premium. 25 lat temu z taśmy produkcyjnej fabryki w Ingolstadt zjechał pierwszy egzemplarz Audi A4. Od tego momentu wyprodukowano już ponad 7,5 miliona sztuk tego auta.

Źródło: www.motocaina.pl

Trzy kryminały na stulecie Uniwersytetu Poznańskiego

07.05.2019 19:05


Uniwersytet Poznański świętuje swoje setne urodziny. Obok wielu zwyczajowo przyjętych w takich sytuacjach wydarzeń, jak przemówienia, sympozja i koncerty galowe, organizatorzy rocznicowych obchodów postanowili wydać również trzy powieści kryminalne z fabułą osnutą wokół początków Uniwersytetu. Takie świętowanie to rozumiemy!

Źródło: lubimyczytac.pl

Evita Peron: Kochana i znienawidzona

07.05.2019 14:25


Jej życie było tak niezwykłe, że można by na jego podstawie napisać scenariusz... I oczywiście napisano. Pochodząca z nizin społecznych dziewczyna została pierwszą damą Argentyny. Uwielbiana przez lud działaczka społeczna i poddawany krytyce symbol skorumpowanego reżimu. Evita Peron, która dziś obchodziłaby setne urodziny, wciąż budzi kontrowersje.

Tagi: Urodziny, Oczy
Źródło: www.styl.pl

Dlaczego manipulujemy seksem i udajemy orgazm?

07.05.2019 8:32


"Nie kochanie, nie dzisiaj! Boli mnie głowa, bo wciąż myślę o tym, że nie chcesz iść ze mną na urodziny tatusia". Kobiety od zawsze manipulowały seksem. Ale czy możliwy jest związek całkiem szczery? Dlaczego w czasach równouprawnienia kobiety udają orgazm lub opowiadają, że założyły pończochy i body tego wieczoru, kiedy porysowały samochód partnera?"

Źródło: zwierciadlo.pl

Natalia Kukulska pokazała na zdjęciach swoją 14-letnią córkę

07.05.2019 1:17


Prywatne Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Niedawno jedna z jej córek - Ania - obchodziła swoje czternaste urodziny i z tej okazji jej sławna mama zdradziła w mediach społecznościowych, jak spędzają wspólne chwile.

Źródło: muzyka.interia.pl

Tandetna brutalność dla samej brutalności ("Nie ma orchidei dla panny Blandish", Chase James Hadley (właśc. Brabazon Raymond René))

06.05.2019 19:37

Lokalny milioner John Blandish wydaje przyjęcie z okazji urodzin córki i tam daje jej rodzinny naszyjnik warty pięćdziesiąt tysięcy dolarów. Gdy panna Blandish jedzie jaguarem ze swoim narzeczonym do nocnego lokalu zostaje napadnięta przez bandę niejakiego Rileya; narzeczony zostaje zastrzelony, a dziewczyna porwana dl...

Źródło: www.biblionetka.pl

Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć nowego royal baby

06.05.2019 16:54

Meghan i książę Harry wreszcie zostali rodzicami.

Źródło: www.zeberka.pl

Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć nowego royal baby

06.05.2019 16:54

Meghan i książę Harry wreszcie zostali rodzicami.

Źródło: www.zeberka.pl

reklama
Kontakt z nami