Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Ustalono, kto nigdy nie powinien pić tego napoju. Na liście m.in. cukrzycy

22.05.2022 18:26


Podobno picie drożdży może pomóc na problemy z włosami lub skórą. Przez lata drożdże były wykorzystywane jako domowy środek leczniczy. Współcześnie jego działanie prozdrowotne jest poddawane dyskusji. Czy przyjmowanie ich doustnie może wyrządzić więcej złego niż dobrego? Sprawdź!

Tagi: Usta, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Laura Breszka była miłością Antka Królikowskiego. Po latach wyznaje: Łączył życie rodzinne z imprezowym

22.05.2022 16:09

Laura Breszka była kiedyś partnerką Antka Królikowskiego. Dziś aktor jest na ustach wszystkich ze względu na burzliwe rozstanie z Joanną Opozdą. Jak komentuje to jego dawna ukochana?

Źródło: www.plotek.pl

Mustafa prezentuje nowy singiel!

22.05.2022 9:29

„Disco inferno” to drugi singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami album „Simsalabim”.

Tagi: Prezenty, Mus, Usta
Źródło: wyspa.fm

Błędne pytania na egzaminie na prawo jazdy. Wiele osób nie zdało, ale prokuratura ogłosiła, że winnych nie ma

21.05.2022 15:30

Bulwersująca sprawa, jaką było umieszczenie błędnych pytań na państwowym egzaminie na prawo jazdy, ma równie bulwersujący koniec. Otóż winnych podobno nie da się ustalić.

Tagi: Praca, Usta
Źródło: www.motocaina.pl

Ciało jako główne narzędzie do poznawania świata. Magdalena Knedler „Usta rzeźbiarki”

21.05.2022 13:13


O rzeźbiarce, którą zna świat, a my niekoniecznie. Jej trudnej historii wojennej, chorobie, wielkiej umiejętności dostrzegania piękna w niedoskonałościach i współczesnym odbiorze jej sztuki. Artystka Alina Szapocznikow w ujęciu Magdaleny Knedler staje się jeszcze bardziej inspirująca i intrygująca.

Tagi: Usta
Źródło: lubimyczytac.pl

Nakładki na zęby – szybki i dyskretny sposób na piękny uśmiech

21.05.2022 0:00


Nie wszystkie niedoskonałości wymagają tak inwazyjnego leczenia – nakładki do prostowania zębów Hello Smile mogą pomóc osiągnąć wymarzony uśmiech bez wyrzeczeń. Nakładki ortodontyczne – co to jest? Aparat nakładkowy to rodzaj aparatu ruchomego, który koryguje nieprawidłowe ustawienie zębów nie za pomocą drucianej konstrukcji, a dzięki nakładkom ze specjalnego, certyfikowanego tworzywa termoplastycznego. Są one produkowane z […]

Tagi: Sport, Usta
Źródło: obcasy.pl

Foals na ostatniej prostej przed płytą "Life Is Yours". Posłuchaj nowego singla "2001"

20.05.2022 17:13

Nieustannie podgrzewając atmosferę przed premierą płyty "Life Is Yours", która ukaże się 17 czerwca 2022, grupa Foals ujawnia kolejny singiel zatytułowany "2001".

Źródło: wyspa.fm

Obi-Wan Kenobi - serial jest jak Joker i Logan w świecie Gwiezdnych Wojen. Tak mówi reżyserka

20.05.2022 14:52

Reżyserka serialu Obi-Wan Kenobi porównała swoją produkcję do filmów Joker i Logan. Poznaliśmy też kulisy debaty o powrocie Vadera.Już tylko tydzień dzieli nas od światowej premiery serialu na platformie Disney+ (przypomnijmy, że w naszym kraju odcinki produkcji pojawią się wraz ze startem platformy, który został ustalony na 14 czerwca). Członkowie obsady i twórcy ekranowej opowieści raz po raz podgrzewają wokół niej atmosferę. Głos w tej...

Tagi: Film, Usta
Źródło: naekranie.pl

Będzie druga waloryzacja emerytur 2022? Jest projekt ustawy. Seniorzy zyskaliby nawet 300 zł miesięcznie

20.05.2022 10:27

Druga waloryzacja emerytur 2022 "to nie jest kolejna premiera dla prezesa, ale kwestia podstawowej ludzkiej godności". Tak określiła ją posłanka Magdalena Biejat. Lewica złożyła bowiem projekt ustawy "Bezpieczny Senior", która ma ochronić najstarszych obywateli przed szalejącą drożyzną. Renciści i emeryci mogliby zyskać nawet do 300 zł miesięcznie, jednak nie jest to jedyne założenie programu.

Tagi: Seniorzy, Usta
Źródło: kobieta.gazeta.pl

reklama
Kontakt z nami