Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Tych imion nie zakazano na świecie. Wśród nich takie, które wybierają Polacy. Nosi je 1308 kobiet

21.09.2023 15:04

Kwestia wyboru imienia dla dziecka jest bardzo ważnym tematem. Wielu rodziców stawia na oryginalność i wyjątkowość, dlatego z góry odrzucają listę tych najpopularniejszych, bywa wybrać takie, które jest unikatowe. I chociaż dopuszczone do użytku w niektórych krajach, w innych należą nie tylko do grona tych nietypowych, ale także i zakazanych. Jednym z nich jest imię żeńskie, które u nas nosi aż 1308 kobiet, natomiast w Arabii Saudyjskiej już tak nie można nazwać dziecka.

Źródło: www.edziecko.pl

Dzisiejszej nocy szczelnie zamknij okna. W pogodzie szykują się zmiany

21.09.2023 13:20


Czwartek 21 września będzie kolejnym przepięknym, słonecznym dniem w Polsce. Ciepłe powietrze nieustannie towarzyszy nam za sprawą utrzymywania się antycyklonu. Zmiany w pogodzie mogą nadejść dopiero w nocy i o poranku.

Tagi: Porady, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Chiny mogą całkowicie zakazać cosplayu anime. To odwet za działania Japonii?

20.09.2023 21:04

Chiński rząd rozważa przyjęcie ustawy, która pozwoli zakazać cosplayu anime na terenie całego kraju. Komentatorzy biorą to posunięcie za odwet na Japonii.W sieci pojawiają się doniesienia, że Chiny mogą zakazać jakiejkolwiek formy cosplayu anime w swoim kraju. Na początku września prawodawcy Państwa Środka opublikowali projekt Ustawy o karach dla administracji bezpieczeństwa publicznego, którego jeden z paragrafów odnosi się bezpośrednio do tego, jakie ubrania mogą nosić obywatele państwa. Już wcześniej zakazana była odzież...

Tagi: Woda, Ubrania, Usta
Źródło: naekranie.pl

Już najbliższej nocy czeka nas pogodowy armagedon. Wydano ostrzeżenia pierwszego stopnia

19.09.2023 9:54


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał pogodowe alerty na nadchodzącą noc i kolejny poranek. Synoptycy ostrzegają przed nawałnicami, które już za niedługo nadciągną nad Polskę. Ustalono, w których regionach kraju może zrobić się naprawdę niebezpiecznie.

Tagi: Porady, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Ile kroków dziennie musisz robić, by spalić 1 kg tłuszczu? Oto najnowsze ustalenia

18.09.2023 19:42


Codzienna aktywność fizyczna jest konieczna do zachowania zdrowia i szczupłej sylwetki. Aby spalać tłuszcz nie musisz wcale od razu rzucać się na głęboką wodę i wykonywać intensywnych treningów. Osobom początkującym, szczególnie tym z nadwagą, eksperci polecają przede wszystkim spacery. Ile kroków powinniśmy robić każdego dnia, aby spalić jeden kilogram tłuszczu? Oto najnowsze ustalenia.

Tagi: Mus, Trening, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Menadżerka lokalu po nieudanych rewolucjach nie odpuszcza. Nie ustaje w atakach na Gessler

18.09.2023 15:51

W drugim odcinku nowej serii "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawitała do Zajazdu Dwa Koguty na Podkarpaciu, który zamieniła na Gospodę Lasowieckie Serce. Restauracja po czterech tygodniach od rewolucji nie zdała egzaminu. Aktualna menadżerka lokalu, której nie było w czasie wizyty restauratorki z kamerami w Dwóch Kogutach, w mediach zaatakowała Gessler.

Źródło: www.plotek.pl

Zaskakujące odkrycie polskich archeologów. To antyczna "lodówka". A w środku - niespodzianka

18.09.2023 14:50


Archeolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego dokonali zaskakującego odkrycia. Podczas kolejnej kampanii wykopaliskowej na stanowisku Novae w północnej Bułgarii natrafili na antyczną „lodówkę”. Co więcej, ta nie była pusta. Jak działała i co znajdowało się w środku? Odpowiedź może zaskakiwać.

Tagi: Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami