Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Wiosenna koloryzacja włosów w zgodzie z karnacją

17.04.2019 14:28


Wiosna to czas żywych barw, które śmiało nosimy na ustach i powiekach. Doskonałym pomysłem na wiosenną metamorfozę może być też zmiana koloru włosów - obowiązkowo w wyrazistym, ale pasującym do karnacji, odcieniu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Gwiazdy, które mają problemy z wagą

17.04.2019 12:19


Nie od dziś wiadomo, że w show-biznesie (także tym polskim) próżno szukać miejsca na empatię, tolerancję i zrozumienie. Deklaracje o potrzebie różnorodności i prymie talentu nad wyglądem w ostatecznym rozrachunku okazują się jedynie pustymi słowami. Powiedzmy sobie szczerze – gwiazdy i celebryci są nieustannie wystawieni na osąd mediów, telewidzów, internautów oraz konkurencji. Każda choroba (przede wszystkim psychiczna), załamanie, rozstanie czy zmiana wizerunku jest powodem do (często niewybrednych) komentarzy. Zmagać z nimi muszą się...

Źródło: kobieta.interia.pl

Udziec jagnięcy z młodymi warzywami

17.04.2019 10:11


W tradycji wielkanocnej przyjęło się, że po czterdziestodniowym poście należy na świątecznym stole serwować różnorakie mięsiwa. Udziec jagnięcy z młodymi warzywami zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paski "Wiadomości" TVP naruszają ustawę? Adam Bodnar oczekuje wyjaśnień

16.04.2019 13:06

Zdaniem Adama Bodnara, sprawozdanie Rady Języka Polskiego na temat pasków "Wiadomości" TVP wskazuje, że stacja narusza ustawę o radiofonii i telewizji - podaje press.pl. Z opublikowanego raportu Rady wynika, że 75 proc. pasków nie pełniło funkcji informacyjnej, ale kreacyjną i ekspresywną.

Tagi: Usta, Dom
Źródło: kultura.onet.pl

Oto wielka tajemnica Wyspy Wielkanocnej

16.04.2019 0:01


Na Wyspę Wielkanocną ludzi przyciągają kamienne kolosy – wykute w skale figury z ogromnymi głowami. Dlaczego powstawały? Jakim sposobem wielotonowe bryły transportowano z kamieniołomu w głąb lądu? Z jakiego powodu ogromną większość rzeźb ustawiono plecami do oceanu? Na podobne pytania długo brakowało przekonujących odpowiedzi. Istniała nawet teoria kosmicznej ingerencji. Po latach badań i doświadczeń archeologom […]

Źródło: obcasy.pl

Na Węgrzech padł światowy rekord w recytowaniu wierszy

14.04.2019 13:06

Przez 24 godziny recytował węgierską poezję węgierski artysta Imre Lutter, ustanawiając w ten sposób światowy rekord w recytowaniu wierszy w pojedynkę – poinformowało w sobotę Węgierskie Stowarzyszenie Recytatorów Poezji, którego prezesem jest Lutter.

Tagi: Sport, Usta
Źródło: kultura.onet.pl

Domowe sposoby na piękne usta

12.04.2019 11:10


Nadszedł czas na pielęgnację ust po zimie. Aneta Suchowierska opowiedziała o domowych kosmetykach.

Źródło: kobieta.interia.pl

Aby usta nie były spierzchnięte

11.04.2019 14:08


Sposoby prosto z natury. Łatwe przepisy, które bez problemu zrobisz sama w domu.

Tagi: Przepis, Usta, Dom
Źródło: www.styl.pl

Zamiana ("Zamiana", Fleet Rebecca)

11.04.2019 13:06

Małżeństwo to związek, który podlega nieustannym zmianom, relacje są budowane i rekonstruowane. Fakt, że para się kocha, nie oznacza, że nie dotyczą ich konflikty, problemy, a co za tym idzie - kryzysy. Każda para radzi sobie z takimi sytuacjami na swój sposób. "Zamiana" to niezwykle udany debiut brytyjskiej pisarki...

Źródło: www.biblionetka.pl

Gwiazdy K-popu biją rekordy popularności. Zespół Blackpink pobił Arianę Grande na Youtube

10.04.2019 10:42


Koreański girlsband już od jakiegoś czasu podbija świat i pokazuje, że nie ma rekordu, którego nie byłby w stanie ustanowić. Blackpink to cztery dziewczyny, których hit "Kill This Love" ustanowił nowy rekord na platformie Youtube, detronizując dotychczasową gwiazdę - Arianę Grande.

Tagi: Gwiazdy, Usta
Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami