Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Szklane domki nad przepaścią – peruwiańskie spełnienie marzeń o wakacyjnej przygodzie

21.05.2019 5:50


Nasz sposób podróżowania i nocowania w odwiedzanym miejscu nieustannie się zmienia. Ostatnio można zauważyć tendencję do wyszukiwania nietypowych lokalizacji hotelowych. Coraz mniej osób stawia na luksusowe apartamenty w stylu glamour. Na topie są raczej oryginalne rozwiązania, dzięki którym sam nocleg staje się ważną częścią podróżniczej przygody. Taką rolę spełniają m.in. peruwiańskie domki nad przepaścią, o których postanowiliśmy Wam dziś opowiedzieć!

Źródło: kobietamag.pl

Efekt selfie – coraz więcej młodych ludzi ląduje na fotelach chirurgów plastycznych chcąc skorygować wady, których… nie ma!

21.05.2019 4:00


Choć to przerażające, dobre selfie zaczyna determinować życie coraz większej liczby młodych ludzi. I już nie chodzi wcale o zagęszczone rzęsy czy napompowane usta, a dużo poważniejsze interwencje chirurgów plastycznych. Czym jest efekt selfie? Czy ktoś z twojego otoczenia stał się ofiarą tego niebezpiecznego zjawiska?

Tagi: Usta, Chirurg
Źródło: kobietamag.pl

Usta w odcieniach róży

20.05.2019 20:15

Wybierz odcień idealny dla Ciebie!

Tagi: Usta
Źródło: dlalejdis.pl

Selena Gomez, Rihanna, Lady Gaga i Travis Scott krytykują ustawę antyaborcyjną w USA

20.05.2019 19:05


Gwiazdy takie jak m.in. Selena Gomez, Rihanna,Lady Gaga, Billie Eilish czy Travis Scott publicznie wyraziły sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego w niektórych z amerykańskich stanów.

Źródło: muzyka.interia.pl

Ludzie, uciekajta… coachowie jadą!

20.05.2019 17:31

Za pakiet siedmiu szkoleń u najsłynniejszego polskiego coacha zapłacisz 32 tys. zł. Inny tuz branży rozwojowej za konsultację audio bierze 2,5 tys. zł i trzy razy tyle za sesję w realu. Mimo kosmicznych cen przed ich gabinetami ustawiają się coraz dłuższe kolejki. Jest po co?

Tagi: Sesja, Usta
Źródło: facetpo40.pl

Urodziny wybitnego kompozytora. Zbigniew Preisner kończy 64 lata

20.05.2019 10:41

Co łączy włoskiego piosenkarza Al Bano, popularną wokalistkę Cher, amerykańskiego rapera Busta Rhymes i Zbigniewa Preisnera?

Tagi: Urodziny, Usta
Źródło: wyspa.fm

Patronaty tygodnia

20.05.2019 0:00


Warszawskie Targi Książki tuż, tuż. Skoro przed nami jedna z największych literackich imprez w Polsce, to warto dokładnie zaplanować, do którego autora ustawimy się w kolejce i na jakie stoiska zajrzymy w poszukiwaniu premier. Dla tych, którzy już planują swoje zakupy, oraz dla tych, którzy w stolicy się nie pojawią, prezentujemy listę książek, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Źródło: lubimyczytac.pl

Czy poznamy znaczenie manuskryptu Wojnicza?

18.05.2019 13:11


Gerard Cheshire z University of Bristol twierdzi, że złamał kod tekstu manuskryptu Wojnicza - średniowiecznego dzieła, którego do tej pory ani nie przetłumaczono, ani nie ustalono jego autorstwa.

Tagi: Dzieci, Usta
Źródło: lubimyczytac.pl

WYWIAD BRIDELLE // Art Hotel

18.05.2019 7:00

Zapraszamy Was do lektury cyklu, w którym przepytujemy wyjątkowych twórców pracujących w polskiej branży ślubnej. Chcemy przybliżyć Wam ich sylwetki, pasje, styl pracy. Przez ponad 15 lat pracy w branży ślubnej, wiemy, że najważniejsi są ludzie. To ich historie, doświadczenie, marzenia, pragnienia, nieustająca potrzeba rozwoju sprawiają, że jesteśmy liderem naszej części Europy, jeśli chodzi o

Źródło: bridelle.pl

Talisker Port Ruighe 45,8 ABV - degustacja

17.05.2019 9:17

To dość nietypowa whisky. Raczej nie dla początkujących. Z uwagi na nietypowy smak dla amatora whisky może być zbyt mocna i ciężka. Zbyt trudna. Natomiast koneserzy i smakosze z całą pewnością powinni jej spróbować, zwłaszcza fani podstawowej wersji Taliskera 10 YO.

Tagi: Usta, MAKO
Źródło: facetpo40.pl

reklama
Kontakt z nami