Wiadomości z tagiem Usta  RSS
To jedne z najzdrowszych śliwek na świecie. W Polsce stają się coraz popularniejsze

24.06.2024 12:46


Śliwki umeboshi nie są w Polsce jeszcze tak popularne, jak inny, azjatycki przysmak, którym bez wątpienia jest kimchi, ale z uwagi na ich coraz większą dostępność w naszym kraju, owoc trafia w gusta miłośników charakterystycznych smaków. Śliwki umeboshi to nie tylko wyjątkowe doznanie kulinarne, ale przede wszystkim ogromna dawka witamin i mikroelementów.

Tagi: Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

"Wojna ręcznikowa" wakacyjną zmorą rodziców. "Kto nie zaklepie leżaka, ten koczuje z dziećmi"

24.06.2024 12:14

Pojechała z dziećmi na wakacje do Egiptu. Miejscowy zwyczaj ją zaskoczył. "Około godziny 9, zjedliśmy śniadanie i zaczęliśmy szukać jakiegoś miejsca, w którym moglibyśmy się rozłożyć. Tu pojawił się problem. Okazało się, że wszystkie leżaki były zajęte. Nie chodzi o to, że ktoś na nich siedział, bo połowa była pusta. Po prostu na każdym leżały ręczniki, gazety lub czapki. Wtedy zrozumiałam, że ludzie w taki sposób zaklepują sobie miejsca. Gdy zrezygnowani chcieliśmy położyć ręcznik na ziemi, obsługa zwróciła nam uwagę" - twierdzi czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

Od lipca wyższe rachunki za prąd i gaz. Sprawdź, czy możesz skorzystać z bonu energetycznego

22.06.2024 14:23


Już od 1 lipca br. przestanie obowiązywać tzw. tarcza antyinflacyjna na energię elektryczną i gaz. W maju Ministerstwo Klimatu i Środowiska szacowało, że w związku z tym opłaty za prąd mogą wzrosnąć o 29 proc., a za gaz o 15 proc. Przed „rachunkami grozy” Polaków ma chronić ustawa o bonie energetycznym, którą niedawno podpisał prezydent.

Tagi: Rachunki, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Wkrótce skończy 56 lat, a ma figurę modelki. W letniej kreacji wręcz zachwyca

21.06.2024 18:24


Anna Popek, nieustannie pretendując do miana jednej z najlepiej ubranych kobiet w Polsce, zachwyca nie tylko wysmakowanym gustem, ale również idealnym wyglądem. Gwiazda skończy wkrótce 56 lat, a ma figurę modelki. To inspiracja dla niejednej kobiety.

Źródło: kobieta.interia.pl

Mądre po mamusi, kolorów nie rozpoznaje po tatusiu. A co z włosami?

21.06.2024 10:45

Kiedy przychodzi dziecko na świat, od razu pojawiają się pierwsze komentarze na temat jego wyglądu, a nawet zachowania. "Oczy ma po mamusi"; "Te usta i ten nosek to wykapany tatuś"; "Nerwowy taki, to chyba po dziadku" - słyszałam dość często, kiedy urodziłam syna. Ale jak to jest naprawdę? Genetyka ma tu jednak wiele do powiedzenia.

Źródło: www.edziecko.pl

Premiera koncertu "MTV Unplugged Wojciech Waglewski" już jutro!

20.06.2024 16:05

Już w najbliższy piątek o godzinie 22:00 stacja Canal Plus wyemituje koncert zarejestrowany „bez prądu” w Teatrze Dramatycznym im. Gustawa Holoubka w Warszawie.

Tagi: Usta
Źródło: wyspa.fm

Sekrety objętości włosów celebrytów: czego można nauczyć się od ikon stylu?

20.06.2024 14:14


Włosy to jeden z najważniejszych elementów stylizacji i przyciągania uwagi. Gwiazdy nieustannie udoskonalają swoje fryzury, by wyglądały one jak najlepiej. Aby osiągnąć ten efekt, niektórzy korzystają z usług profesjonalnych stylistów, a inni – z różnych sposobów pielęgnacji. Czego ciekawego możesz nauczyć się od nich? Po pierwsze skup się na zdrowiu włosów Znane osoby dbają o […]
first appeared on .

Źródło: businesswomanlife.pl

reklama
Kontakt z nami