player+
Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Robert Karaś stracił rekord, chce ustawić nowy. Przewaga stale rośnie

23.02.2024 15:04

Robert Karaś mimo dyskwalifikacji z powodu dopingu mógł wziąć udział w zawodach na dystansie pięciokrotnego Ironmana, które odbywają się w Clermont. Jego wyniki już są imponujące.

Tagi: Woda, Usta
Źródło: www.plotek.pl

Polki nie chcą rodzić. "Hejt za 800 plus, chore prawo lokatorskie, traumy z porodówek"

23.02.2024 14:59

W grudniu nie urodziło się nawet 20 tys. dzieci. Tak źle jeszcze nie było. Co zniechęca Polki do rodzenia? "Niedziałająca służba zdrowia, ustawa aborcyjna, kosmiczne problemy z uzyskaniem alimentów, problemy mieszkaniowe, chore prawo lokatorskie" - wymienia czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

Kings Of Leon zapowada nową płytę i światową trasę koncertową

23.02.2024 13:57

Singiel „Mustang” jest już dostępny.

Tagi: Mus, Usta
Źródło: wyspa.fm

"Farma". Amanda z immunitetem. Widzowie wściekli i węszą ustawkę. "Ślepy by zauważył"

23.02.2024 13:08

Widzowie programu "Farma" nie zostawili na produkcji suchej nitki. Uważają, że show jest ustawione i są przekonani, że to Amanda zwycięży trzecią edycję. Padły mocne zarzuty.

Tagi: Usta
Źródło: www.plotek.pl

Tabletka "dzień po" bez recepty? "Niech w końcu nastanie nowa epoka, nigdy nie zapomnę upokorzenia sprzed lat"

23.02.2024 12:31

Szanse, że niebawem tabletkę "dzień po" będzie można kupić bez recepty, są coraz większe. Sejm przyjął nowelizację ustawy dotyczącej antykoncepcji awaryjnej. "Może w końcu skończy się era przywożenia ich zza granicy, albo kupowania z niepewnych źródeł".

Źródło: www.edziecko.pl

ZUS mógł wyliczyć zbyt niską emeryturę. Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

23.02.2024 10:32


Wyliczenie odpowiedniej kwoty emerytury możliwe jest dzięki ustaleniu kapitału początkowego. Kapitał początkowy to odtworzona kwota składek na ubezpieczenie emerytalne sprzed 1 stycznia 1999 r. ZUS przed 1999 r. nie prowadził jednak indywidualnych kont ubezpieczonych, a to z kolei może wpłynąć na nieodpowiednie wyliczenie emerytury.

Źródło: kobieta.interia.pl

Awantura rodziców o 8 marca. "To jeszcze dziewczynki" vs. "Obchodzą dzień kota, to czemu nie Dzień Kobiet"

22.02.2024 14:45

Rodzice, szczególnie młodszych dzieci, często mają założone grupy na różnych komunikatorach, by móc ustalać różne kwestie dotyczące ich pociech. Niestety, często toczą się tam przeróżne "awanturki", ponieważ nie potrafią się dogadać. "Od kilku dni rodzice kłócą się o Dzień Kobiet w przedszkolu, to jest tak śmieszne, że aż żałosne" - taką wiadomość otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.

Źródło: www.edziecko.pl

Czy można wyprzedzać prawym pasem wolniej jadący pojazd? Uważajcie na te rady ekspertów!

22.02.2024 14:20

Wyprzedzanie prawym pasem innych uczestników ruchu to jedno z tych zagadnień, które budzi nieustające emocje oraz wzmożone dyskusje. Trudno się temu dziwić, skoro rozumienie przepisów nie zawsze dobrze wychodzi nawet ekspertom.

Źródło: www.motocaina.pl

Podwyżki dla nauczycieli akademickich. Ustalono rekordową kwotę dla profesorów. Tyle, co dwa iPhone'y

22.02.2024 11:19

Wraz z pensjami nauczycieli szkolnych wzrosną również wynagrodzenia nauczycieli akademickich. A ile konkretnie pieniędzy otrzymają profesorzy czy adiunkci po podwyżce? Zobaczcie, jakie kwoty gwarantuje nauczycielom akademickim podpisane rozporządzenie.

Tagi: iPhone, Usta
Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami