Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Ta maść jest hitem pielęgnacyjnym. Pięknie wygląda na ustach, a kosztuje jedynie 6 zł

01.10.2022 18:21

Maść witaminowa ma wiele zbawiennych właściwości i wprowadzenie jej do codziennej pielęgnacji czyni cuda. To prawdziwy niezbędnik kobiecej kosmetyczki, który możemy używać w wielu różnych sytuacjach. Zobacz, jak ten produkt może odmienić twój makijaż

Źródło: kobieta.gazeta.pl

500 plus dla emerytów, ale nie tych samotnych. Rząd proponuje nowe, comiesięczne świadczenie

01.10.2022 14:07

Najstarsi obywatele mają szansę na dodatkowe, comiesięczne świadczenie. Chodzi o 500 złotych do emerytury co miesiąc. Rząd przedstawił projekt ustawy, który nie przysługuje samotnym seniorom. Warunki otrzymania pieniędzy mogą zaskoczyć.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Tak uzyskasz mniejsze rachunki za prąd. Istotne jest pilnowanie terminów

01.10.2022 10:30


Ceny prądu w 2023 roku zostaną zamrożone dla gospodarstw domowych na poziomie z 2022 r. – takie ustalenia przyjął rząd w nowym projekcie. Określono, że na niższe ceny będą mogły jednak liczyć osoby, które zmieszczą się w pewnym limicie. Ponadto ci, którzy będą chcieli zaoszczędzić, nie mogą zapomnieć o złożeniu oświadczenie w określonym terminie.

Tagi: Rachunki, Usta, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Komiczna wpadka w "Wiadomościach" TVP. Śmieją się z niej nawet w Chinach

30.09.2022 18:25

Choć dotąd nie ustalono, co stoi za awarią gazociągów Nord Stream 1 i 2, widzowie TVP oraz internauci mogli zobaczyć wizualizację, której z pewnością długo nie zapomną. Z symulacji zaprezentowanej w "Wiadomościach" śmieją się już nawet w Chinach.

Tagi: Stres, Usta, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Alimenty na dziecko 2022. Ile wynoszą? Kwota rozczarowuje wielu rodziców

29.09.2022 12:15

Alimenty na dziecko - ile wynoszą? To pytanie nurtuje przede wszystkim samotnych rodziców. Okazuje się jednak, że odpowiedź wcale nie jest taka prosta - przepisy nie wskazują konkretnych kwot. Wysokość świadczenia ustala sąd rodzinny, który bierze pod uwagę przede wszystkim dwie kwestie.

Źródło: www.edziecko.pl

O której godzinie jeść kolację? Eksperci alarmują

29.09.2022 9:37


Czy pora jedzenia kolacji ma znaczenie? Owszem – szczególnie dla osób, które dbają o zdrowie, ładną sylwetkę i dobre samopoczucie. O której godzinie należy zatem jeść ostatni posiłek w ciągu dnia? Obalamy popularne mity dotyczące jedzenia kolacji oraz odpowiadamy na pytanie nieustannie nurtujące Polaków.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jakub Małecki wyróżniony Nagrodą im. Cypriana Kamila Norwida

28.09.2022 0:00


Nagroda im. Cypriana Kamila Norwida, ustanowiona w 2011 roku, przyznawana jest corocznie artystom i artystkom tworzącym na Mazowszu. Można ją otrzymać za osiągnięcia w jednej z czterech kategorii: literatura, muzyka, sztuki plastyczne i teatr. W pierwszej z nich zwyciężył Jakub Małecki, którego doceniono za powieść "Święto ognia".

Tagi: Usta
Źródło: lubimyczytac.pl

„W trakcie terapii prowadzący zniszczył moje poczucie godności i wiary w siebie”

27.09.2022 19:04


Po polskich ekranach krąży turecki serial „Inna Ja”, którego wątkiem, spinającym historie trzech kobiet, są ustawienia Berta Hellingera. W necie aż huczy od podnieconych osób, które podrzucają sobie serial i namawiają na poszukanie warsztatów z terapią systemową. Bert Hellinger był dwudziestowiecznym, niemieckim psychoterapeutą, który dopracował system ustawień rodzinnych. Ustawienia rodzinne są metodą uporządkowania poplątanych relacji […]

Źródło: ohme.pl

Książę George pokłócił się w szkole z kolegami. Takimi słowami ustawił ich do pionu

27.09.2022 12:55

Księżna Kate i książę William mogą być raczej spokojni, że ich najstarszy syn poradzi sobie w życiu. Dziewięcioletni książę George już teraz zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji i wie, w jakim momencie z niej skorzystać.

Tagi: Porady, Usta
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami