Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Książę Harry i Meghan Markle w ogniu krytyki

20.08.2019 11:01


Książę Harry i Meghan Markle są nieustannie pod ostrzałem mediów, a poddani śledzą uważnie każdy krok pary.

Źródło: kobieta.interia.pl

Idealna organizacja pracy? Wykorzystaj planer biurowy

20.08.2019 9:02


W świecie nieustannego pośpiechu, dynamicznych zmian i tysięcy pomysłów przyda się dobra organizacja pracy. Najnowsze rozwiązania dla biur obejmują m.in. użyteczne i proste artykuły – planery, który niezwykle ułatwiają życie pozwalając dobrze zorganizować swój czas. Wysokiej jakości tablice i plansze suchościeralne znajdziemy w zakładce plansze-suchoscieralne-scienne.html. Planer – panaceum na brak czasu Proste planery przypominają dziecięcy plan …

Tagi: Praca, Dzieci, Usta
Źródło: modaija.pl

Piotr Woźniak-Starak zaginął. "Fakt": Ochroniarzowi odebrano broń, żeby nie targnął się na życie. Wiadomo, w jakim stanie jest Agnieszka

20.08.2019 8:00

Dziennikarze "Faktu" ustalili, gdzie byli ochroniarze Piotra Woźniaka-Staraka w czasie feralnego wypadku na jeziorze Kisajno. Osoba z otoczenia rodziny twierdzi, że Agnieszka Woźniak-Starak jest w złej kondycji.

Źródło: www.plotek.pl

10 POKUS, którym nie potrafi się oprzeć żaden MĘŻCZYZNA

20.08.2019 2:47

Lista pokus, którym żaden facet nie potrafi powiedzieć NIE. Prawda jest taka, że wystarczy tylko trochę się postarać, aby uwieść każdego z nich. Mają słabą wolę, są podatni na bodźce wzrokowe i nieustannie myślą o seksie. Możesz poniższą wiedzę wykorzystać dla własnych potrzeb i mieć w garści wypatrzonego kochasia.  Czytaj o> Imiona, które ...

Tagi: Wzrok, Seks, Facet, Usta
Źródło: naobcasach.pl

Olav Dowkes (Bokassa): "Nieustanny brak funduszy to coś, przez co każdy zespół musi przejść w początkowym etapie swej działalności"

19.08.2019 23:49

Już jutro po raz dwunasty wystąpi w Polsce legendarna Metallica! Fanów, którzy wybiorą się na PGE Narodowy, przed występem kwartetu z San Francisco rozgrzewać będą zespoły ze Skandynawii – Ghost i Bokassa. O ile ten pierwszy jest w Polsce znany i lubiany, o tyle drugi przyjedzie do naszego kraju dopiero po raz pierwszy i znajduje się na początku drogi do serc fanów znad Wisły. By to ułatwić, kilka dni temu porozmawialiśmy z jednym z członków Bokassy, Olavem Dowkesem. Zapraszamy do lektury!

Źródło: wyspa.fm

Piękne usta czyli jak dobrać szminkę na ślub

17.08.2019 13:02

Piękne usta czyli jak dobrać szminkę na ślub SZMINKA to obok butów i torebki najlepszy przyjaciel każdej kobiety! Większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu, bez muśnięcia ust zmysłowym błyszczykiem lub pomadką w ulubionym kolorze. Także w makijażu panny młodej, kolor szminki ma ogromne znaczenie i może zdecydować o charakterze całej stylizacji.

Źródło: bridelle.pl

Motocyklistka w ogniu! (video)

15.08.2019 10:33

Vicki Golden ustanowiła rekord świata w przejeździe motocyklem przez płonące zapory z drewnianych desek.

Tagi: Deser, Usta
Źródło: www.motocaina.pl

Milionerzy. Rzymskie Usta Prawdy, żelazo w fasoli białej i Fryderyk Chopin. Dziś trudny odcinek

14.08.2019 20:55

Dzisiejszy odcinek programu "Milionerzy" do łatwych nie należał. Były pytania o rzymskie Usta Prawdy, żelazo w fasoli białej i Fryderyka Chopina. A co poza tym?

Tagi: Praca, Usta
Źródło: www.plotek.pl

Magnez - sprzymierzeniec zdrowia i pięknej skóry

14.08.2019 17:00


Promienna, pozbawiona niedoskonałości skóra to pielęgnacyjny cel niełatwy do osiągnięcia. Dla większości z nas uzyskanie nieskazitelnej cery jest nieustanną walką. Aby wyjść z niej zwycięsko, warto uzupełnić niedobory magnezu - sprzymierzeńca pięknej skóry.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami