Wiadomości z tagiem Wakacje  RSS
Speak No Evil - zwiastun horroru. James McAvoy przeraża w remake'u duńskiego filmu Goście

11.04.2024 9:57

W sieci pojawił się zwiastun horroru Speak No Evil, w którym występują James McAvoy, Mackenzie Davis i Scoot McNairy.Speak No Evil to wyreżyserowany przez  remake duńskiego horroru  z 2022 roku. Film od studia Blumhouse opowiada o rodzinie zaproszonej na weekend do idyllicznego wiejskiego domu. Jednak wymarzone wakacje zamieniają się w psychologiczny koszmar. W jednej z głównych ról występuje , o którym reżyser powiedział: To niezwykłe,...

Źródło: naekranie.pl

Wsiąść do pociągu: Paryż. Kolejny powód, żeby kochać grę w pociągi!

10.04.2024 10:21


Jeśli znacie, którąkolwiek z edycji gier w pociągi, szykujcie się na zakupy, bo właśnie wyszła nowa edycja: Wsiąść do pociągu: Paryż. To nie będzie obiektywna recenzja, każdy, kto, mnie zna, wie, że pociągi kocham na zabój, a ta wersja aż prosi się o zabranie jej na wakacje. Mechanika pozostaje niezmienna, z jednym bonusikiem w klimacie […]

Tagi: Wakacje
Źródło: wrolimamy.pl

Babciowe będzie dostępne od 1 października? Tak, ale nie. 1300 złotych co miesiąc tylko w teorii

10.04.2024 10:19

Kiedy wejdzie w życie nowe świadczenie, potocznie określane jako babciowe? W wakacje? Tuż po letniej przerwie? Czy jesienią? Rząd ogłosił prawdopodobny termin uruchomienia świadczenia, a także zasady jego przyznawania. Kto skorzysta? Zobaczcie, co już wiemy.

Tagi: Wakacje
Źródło: www.edziecko.pl

Córka uparła się, by studiować w Warszawie. Nie zapłacę 1500 zł za pokój w norze

09.04.2024 14:47

Ceny pokojów w stolicy odstraszają rodziców. "Moja córka uparła się, by studiować w Warszawie. Właśnie przygotowuje się do matury i nie mówi o niczym innym, jak o przeprowadzce do stolicy po wakacjach. Oczywiście, chcę inwestować w przyszłość mojego dziecka, ale pojawia się jedno kluczowe pytanie - za co?" - pisze nasza czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

Chcesz, by twoje dziecko skorzystało z wakacyjnego dyżuru w przedszkolu? Uwaga na terminy

08.04.2024 6:46

Prawo oświatowe mówi, że każde dziecko musi mieć zapewnioną wakacyjną opiekę. Dyrekcja w większości placówek argumentuje, że kryterium zapisu dziecka na wakacyjny dyżur jest złożenie wniosku w wymaganym terminie. Wnioski złożone po terminie, nie zostaną przyjęte.

Tagi: Wakacje, Mus
Źródło: www.edziecko.pl

Mąż gwiazdy "Adama i Ewy" utonął, gdy spędzali razem wakacje. Później sama otarła się o śmierć

06.04.2024 19:00

Katarzyna Chrzanowska była spełnioną aktorką, matką i żoną, gdy straciła ukochanego męża. Gwiazda serialu "Adam i Ewa" przeżyła wtedy wiele ciężkich chwil, a kilka lat temu musiała się nauczyć na nowo mówić i chodzić, po tym jak zachorowała.

Źródło: www.plotek.pl

Dyżur wakacyjny. Dziś ważny termin. Niektórzy rodzice będą mieć problem

03.04.2024 10:11

W lipcu i sierpniu przedszkola i oddziały przedszkolne organizują dla swoich podopiecznych zajęcia przez trzy tygodnie. Na pozostałe sześć tygodni można zapisać dziecko na dyżury do innych placówek

Źródło: www.edziecko.pl

"Teściowa na emeryturze, ale do chorego wnuka się nie pofatyguje. Muszę brać zwolnienie"

02.04.2024 13:47

Pomoc dziadków w opiece nad wnukiem jest nieoceniona, jednak okazuje się, że wielu dzisiejszych rodziców musi liczyć na siebie. To oni w czasie choroby, bądź zaplanowanej wcześniej przerwy (święta, ferie, wakacje), biorą urlopy, ale także często i L4 na dziecko, bo zwyczajnie nie mają go z kim zostawić. Dziadkowie mieszkają niedaleko, nie pracują i są na tyle sprawni, że mogliby chwilę czasu spędzić z wnukiem. "Moja teściowa ma zawsze jakąś wymówkę, ale w rozmowach z sąsiadkami i przy rodzinie jest najlepszą babcią" - żali się nasza czytelniczka w liście do redakcji.

Tagi: Wakacje, Urlop, Mus
Źródło: www.edziecko.pl

Turystyczne hity zwiedzisz za darmo. Niewielu Polaków wie, że wstęp jest wolny

01.04.2024 5:55


Wakacje dla wielu rodzin to spory wydatek. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym niewielkim kosztem można zwiedzić i poznać nowe, ciekawe miejsca. To właśnie dlatego prezentujemy listę najciekawszych atrakcji, które będziesz mógł odwiedzić w Polsce za darmo. Przekonaj się, dokąd pojedziesz w tym roku na urlop.

Tagi: Wakacje, Urlop
Źródło: kobieta.interia.pl

Bezdzietna zawsze na posterunku. Urlop wielkanocny weźmie tydzień po świętach

01.04.2024 5:29

Bezdzietna pojedzie na wakacje w październiku, a urlop świąteczny weźmie dwa tygodni po Wielkanocy. W końcu nie musi dostosowywać swoich planów urlopowych do szkolnego kalendarza. Nie masz dzieci, nie ma znaczenia, kiedy weźmiesz wolne?

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami