Wiadomości z tagiem Weekend  RSS
Czytamy w weekend

04.12.2021 19:10


Ledwie się obejrzeliśmy, a przed nami już pierwszy grudniowy weekend. Nad członkami zespołu lubimyczytać.pl i ciekawostkihistorczne.pl powoli zaczyna wisieć groźba podsumowania wszystkich przeczytanych w tym cyklu lektur, dlatego podwinęli rękawy do łokci i zabrali się za szybkie poprawianie wyników. Alicja sięgnęła po książkę, której użytkownicy wystawili wysoką ocenę, Mateusz trochę sentymentalnie wrócił do czasów swoich studiów, natomiast Maria przez kolejne dwa dni skupi się na kobietach w historii, a raczej ich braku.

Tagi: Weekend
Źródło: lubimyczytac.pl

Spider-Man: Bez drogi do domu - prognozy box office rosną. Takiego wyniku nie było od 2 lat

04.12.2021 10:53

Niesamowite zainteresowanie przedsprzedażą biletów na film Spider-Man: Bez drogi do domu przekłada się większe prognozy finansowe dla Ameryki Północnej.Box Office Pro opublikował nowe prognozy box office dla filmu . Dotyczą one otwarcia w premierowy weekend w Ameryce Północnej. Kilka tygodni temu była to kwota na minimalnym poziomie 135 mln dolarów. Po tym, jak ruszyła przedsprzedaż mówi się o przekroczeniu 200 mln dolarów. Ściślej wskazują na minimalną...

Tagi: Film, Weekend, Dom
Źródło: naekranie.pl

Horoskop dzienny - 3 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

03.12.2021 4:00

Horoskop dzienny 3 grudnia. Piątek przybliża cię do wyczekiwanego weekendu. Zanim jednak odetchniesz od pracy zobacz, jakie plany mają dla ciebie gwiazdy.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Boże Narodzenie w weekend. Czy należą nam się dodatkowe dni wolne od pracy?

02.12.2021 18:14


W tym roku święta Bożego Narodzenia wypadają wyjątkowo "niekorzystnie". Zaraz po 26 grudnia musimy bowiem wrócić do pracy. Czy należą nam się jednak dodatkowe dni wolne za święta w weekend?

Tagi: Zara, Weekend, Mus, Doda
Źródło: kobieta.interia.pl

Święta 2022: wolne od pracy warto zaplanować z wyprzedzeniem. Można zyskać dodatkowe cztery dni

02.12.2021 12:24

Wielu z nas na urlop czeka wręcz z utęsknieniem. Warto zatem zobaczyć, jak wypadają święta 2022. Wolne od pracy możemy wtedy zaplanować z wyprzedzeniem, co pozwoli nam na uzyskanie aż czterech dodatkowych długich weekendów w przyszłym roku.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Ile dni wolnych od pracy czeka nas w 2022 roku?

02.12.2021 5:00


Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami rokiem 2022 poruszamy niezwykle przyjemny temat, jakim są dni wolne od pracy. Ile długich weekendów czeka nas w nadchodzącym roku?

Tagi: Praca, Weekend
Źródło: kobieta.interia.pl

Horoskop dzienny - 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

02.12.2021 4:00

Horoskop dzienny 2 grudnia. Końcówka tygodnia coraz bliżej, ale ty nie odczuwasz zbliżającego się weekendu. Czy nawał pracy pozwoli ci odrobinę oderwać się od innych problemów?

Tagi: Praca, Weekend
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Paulina Krupińska wybrała się z dziećmi na spacer po Warszawie. Jędrzej jaka stylówka!

29.11.2021 14:30

Paulina Krupińska miniony weekend poświęciła dzieciom. Spacerowali po Warszawie i wybrali się do Pałacu w Wilanowie. Pochwaliła się zdjęciami na Instagramie.

Źródło: www.plotek.pl

TOP 10 filmów i seriali anglojęzycznych Netflixa z ostatniego tygodnia. Czerwona nota na podium

29.11.2021 9:56

Netflix opublikował swoją cotygodniową listę dziesięciu najchętniej oglądanych filmów i seriali. Druga część Króla tygrysów musiała ustąpić miejsca innej produkcji. jest prawdziwym hitem platformy Netflix. W film zainwestowano 200 mln dolarów i jest to najdroższy film w historii serwisu, ale premierowy weekend zgromadził 150 mln widzów. Film utrzymuje pierwsze miejsce w zestawieniu najchętniej oglądanych filmów anglojęzycznych w globalnym zestawieniu. Nowe dane pochodzą od 15 do 21 listopada....

Tagi: Film, Weekend, Mus
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami