Wiadomości z tagiem Wesele  RSS
Pokazała różnice między polskim a brytyjskim weselem. "Za wszystko muszą zapłacić sami"

27.06.2022 13:04

Polacy mogliby się zdziwić, gdyby trafili na brytyjskie wesele. Tam impreza na cześć państwa młodych wygląda nieco inaczej niż w naszym kraju. Zaproszeni muszą we własnym zakresie zadbać o kluczowe kwestie. Tiktokerka Sylwia z konta @run_girl_ zdradziła też, jak wygląda sytuacja z dawaniem pieniędzy w kopercie.

Tagi: Wesele, Mus
Źródło: kobieta.onet.pl

Zdradziła, ile daje się w kopercie na ślub w Wielkiej Brytanii. "To tak na serio?"

27.06.2022 10:33

Jedna z polskich TikTokerek postanowiła pokazać różnice pomiędzy weselami w Polsce a tymi w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że są znaczące chociażby w kwestii jedzenia, czy alkoholu. Również kwota, jaką dajemy w prezencie państwu młodym, jest zupełnie inna niż w naszym kraju. Zatem jak to wszystko wygląda?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Gwiazda "Leśniczówki" wzięła ślub. Postawiła na kolorową suknię z nietypowym trenem

27.06.2022 8:20

Marie Carrour znana z serialu "Leśniczówka" wyszła za mąż za francuskiego reżysera Noe Pradel-Frayseea. Goście weselni pokazali, jak bawili się na weselu.

Źródło: www.plotek.pl

Wojciech Modest Amaro bawi się na weselu pasierbicy. Suknia panny młodej piękna, ale welon zachwyca

26.06.2022 17:30

Wojciech Modest Amaro opublikował w mediach społecznościowych relację z kolejnego ślubu. Tym razem sakramentalne "tak" powiedziała starsza córka żony restauratora.

Tagi: Wesele
Źródło: www.plotek.pl

Kaczorowska zdradziła szczegóły umowy z Karoliną Pisarek. Jak rozliczyły się za choreografię do pierwszego tańca?

26.06.2022 15:25


Karolina Pisarek i Robert Sala pobrali się 10 czerwca. Ślub i wesele były szeroko komentowane w mediach, a nowożeńcy chętnie dzielili się wszystkim szczegółami dotyczącymi imprezy. Do sieci wyciekły właśnie szczegółowe informacje dotyczące pierwszego tańca pary. Teraz głos zabrała tancerka, Agnieszka Kaczorowska, która przygotowała dla pary choreografię na ten szczególny moment. Jak rozliczyła się z koleżanką za swoje usługi?

Źródło: kobieta.interia.pl

Agnieszka Kaczorowska ułożyła pierwszy taniec Karolinie Pisarek. Znane są szczegóły umowy i cena

26.06.2022 12:30

Pierwszy taniec na weselu Karoliny Pisarek i Rogera Salli był szeroko komentowany w mediach. Autorka choreografii, Agnieszka Kaczorowska, zdradziła, ile zarobiła na tej współpracy i w jaki sposób rozliczyła się z koleżanką.

Źródło: www.plotek.pl

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Suknia panny młodej od znanej projektantki robi wrażenie

26.06.2022 9:30


Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pobrali się 25.06. Uroczystość odbyła się w górach, a państwo młodzi wyprawili huczne wesele dla rodziny i przyjaciół. Para influencerów oraz ich goście ochoczo relacjonowali przebieg ceremonii i wesela na Instagramie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Najmodniejsze sukienki na wesele 2022. Są nowoczesne, pełne klasy i kosztują mniej niż 100 złotych

24.06.2022 13:22

Znalezienie idealnej sukienki weselnej bywa nie lada wyzwaniem. Znalazłyśmy wyjątkowe sukienki na wesele od znanych marek, które zachwycają nie tylko wyglądem, ale również ceną. Oto zestawienie modeli za mniej niż 100 zł od Renee, Oysho i Mohito.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

reklama
Kontakt z nami