Wiadomości z tagiem Wesele  RSS
Przesądy weselne. Większość zapewne znasz, ale nie wszystkie

03.12.2021 11:00


Przesądy weselne są mniej znane niż ślubne i chyba nie jest ich tak dużo. Niemniej jeśli zależy nam na szczęściu małżeńskim, trzeba znać jedne i drugie. Ślubne zebrałam dla Was tydzień temu, dziś pora na weselne. Przesądy weselne na początek wesela Przeniesienie świeżo poślubionej małżonki przez próg domu weselnego jest obowiązkiem Pana Młodego i […]

Tagi: Wesele, Porady, Dom
Źródło: wrolimamy.pl

Trafił do szpitala w dniu swojego wesela. Panna młoda zastąpiła go... manekinem

03.12.2021 10:51

Christine i Gannon Karmire ze względu na trwającą pandemię COVID-19 zmuszeni byli wielokrotnie przekładać swoje wesele. Kiedy wydawało się, że przyjęcie nareszcie się odbędzie, pan młody trafił do szpitala z silnym zatruciem pokarmowym. Para, nie chcąc po raz kolejny zawieść swoich gości, zdecydowała się zastąpić pana młodego... makietą.

Tagi: Wesele, Mus
Źródło: kobieta.gazeta.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta planują drugie wesele. Siostra Roberta: Rodziny nie odpuszczą

01.12.2021 22:00

Aneta i Robet zdradzili finałową decyzję jeszcze przed emisją ostatniego odcinka? Ulubiona para widzów szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozmawia już o zorganizowaniu drugiego wesela w gronie najbliższych.

Tagi: Wesele
Źródło: www.plotek.pl

Nietypowa zabawa weselna hitem sieci. "To był strzał w dziesiątkę"

30.11.2021 12:58

Tiktokerka Aleksandra Morella-Skorupka pochwaliła się w sieci nagraniem ze swojego wesela, które szybko stało się hitem sieci. Para młoda postanowiła bowiem zastąpić tradycyjne rzucanie welonem i krawatem, alternatywną zabawą. - To był strzał w dziesiątkę - napisała jedna z komentujących.

Tagi: Wesele, Stres
Źródło: kobieta.gazeta.pl

"Rolnik szuka żony". Asia opowiedziała, jak bawiła się na ślubie Bogusi i Krzysztofa. Zdradziła, kiedy opuściła imprezę

30.11.2021 11:15

Za nami ślub i wesele Bogusi oraz Krzysztofa. Na imprezę została zaproszona Joannna, kandydatka Kamila. Dziewczyna opowiedziała internautom, jak z jej perspektywy wyglądało przyjęcie.

Tagi: Wesele
Źródło: www.plotek.pl

Nagranie z wesela hitem sieci. "Po roku czasu wyciągnęłyśmy ją na parkiet"

29.11.2021 15:37

Grupa cheerleaderek pochwaliła się na TikToku niespodzianką, jaką przygotowała z okazji ślubu swojej koleżanki. Nagranie w krótkim czasie stało się hitem sieci - obejrzało je już 1,5 mln użytkowników. - Szacun dla panny młodej - komentowali zachwyceni internauci.

Tagi: Wesele, Szafa
Źródło: kobieta.gazeta.pl

"Rolnik szuka żony". Elżbieta nie pojawiła się na weselu Bogusi i Krzysztofa. Wyszło na jaw, dlaczego jej zabrakło

28.11.2021 21:00

Na hucznym weselu Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej. Wśród gości weselnych bawiła się również Joasia z Kamilem. Fani nie wypatrzyli Elżbiety, która wyjawiła na Instagramie, dlaczego nie pojawiła się na imprezie.

Źródło: www.plotek.pl

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska zachwycona weselem Bogusi i Krzysztofa! Pokazała zdjęcia z zabawy

28.11.2021 9:26

Marta Manowska niedawno bawiła się na hucznym weselu Bogusi i Krzysztofa, uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Gwiazda na imprezie zorganizowanej przez parę młodą bawiła się i prezentowała znakomicie.

Źródło: www.plotek.pl

„Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Dramat, mem, inspiracja?

28.11.2021 0:00


Stanisław Wyspiański użył hucznej i szalonej imprezy w Bronowicach jak soczewki skupiającej wady i zalety Polaków. Użył ponad 120 lat temu. Dziś młodzież w szkołach się z "Weselem" męczy. Niektórzy tylko w szkolnych ławach lub na teatralnej widowni przechodzą swój "Damaszek" i potem, nie tyle oślepieni, ile oświeceni, już się od dramatu odczepić nie mogą. Wybrani z niektórych sami biorą się za bary ze spektaklem, próbują go odczytać po nowemu. Jeszcze inni, wybrani z wybranych spośród niektórych piszą o "Weselu": analizują, habilitują, tłumaczą...

Tagi: Wesele
Źródło: lubimyczytac.pl

Coraz więcej par decyduje się na wesele bez dzieci. Jak powiedzieć o tym gościom?

27.11.2021 12:00

Organizacja ślubu i wesela bywa dla wielu par kłopotliwa. Zamiast cieszyć się swoim dniem i robić wszystko, by to im podobało się najbardziej, często pod naciskiem rodziny decydują się na wiele kompromisów. Jedną z takich kwestii jest obecność dzieci. Jak zakumunikować gościom, że nie chcemy ich na weselu?

Tagi: Wesele, Dzieci
Źródło: kobieta.gazeta.pl

reklama
Kontakt z nami