Wiadomości z tagiem Wesele  RSS
"Drzwi do stylu": jak ubrać się na wesele? Proste porady

19.04.2019 1:05

Gdy wybieramy się na wesele, nie tylko powinnyśmy pięknie wyglądać, ale przede wszystkim czuć się swobodnie i komfortowo. Ogromne znaczenie ma w tym nasz ubiór. Co zrobić, by nasza weselna stylizacja zyskała blasku, a jednocześnie nie była przerysowana? Zobaczcie, co w "Drzwiach do stylu" Dorota Wróblewska doradziła Oli!

Źródło: kobieta.onet.pl

Kilka powodów, dla których deszcz w dniu ślubu i wesela to nic strasznego!

17.04.2019 19:03

Gdybyśmy poprosiły was, abyście w tej chwili wymienili 3 największe obawy co do dnia waszego ślubu i wesela, jesteśmy przekonane, że jedną z nich byłaby deszczowa pogoda, szczególnie w przypadku, jeśli zdecydowaliście się na plenerowy ślub lub wesele. Biorąc pod uwagę charakterystykę naszego klimatu, jest bardzo prawdopodobne, że część z Was spotka ta przykra niespodzianka w postaci deszczu w dniu ślubu, jednak uwierzcie nam -po lekturze tego tekstu nie będziecie się tym dłużej przejmować.

Źródło: kobieta.onet.pl

Ślub i wesele z obcokrajowcem – jak je zaplanować, by wszystko się udało?

17.04.2019 13:03

Coraz częściej spotykamy się z parami młodymi, które pochodzą z dwóch różnych krajów, a nawet kontynentów. Jednak, jak sami dobrze wiecie, prawdziwa miłość nie zna granic – zarówno tych państwowych, jak i językowych. Szansa na to, że na swojej drodze spotkamy piękną cudzoziemkę lub przystojnego obcokrajowca, z którymi postanowimy związać swoją przyszłość jest znacznie większa, niż jeszcze kilkanaście lat temu.

Źródło: kobieta.onet.pl

Podziękowania dla gości

17.04.2019 1:03

Jak podziękować gościom weselnym?

Tagi: Wesele
Źródło: dlalejdis.pl

Wyjątkowe wesela w Zamku Joannitów

14.04.2019 15:00

Wybór miejsca na wesele jest najważniejszą decyzją, która podejmowana jest w trakcie przygotowań do ślubu. Od wyboru miejsca zależeć będzie styl wesela, jego klimat, możliwość zawarcia ślubu w plenerze, a nawet wystrój i kolorystyka całego przyjęcia. Nic dziwnego, że poszukiwania obiektu weselnego rozpoczynają się nierzadko jeszcze przed wyznaczeniem daty ślubu. W całej Polsce jest mnóstwo

Źródło: bridelle.pl

Hiszpański klimat w Polsce? Tak! Wyjątkowy pomysł na ślub, wesele i sesję zdjęciową

12.04.2019 19:03

Marzysz o ślubie na plaży? Okazuje się, że nawet w Polsce stworzyć można scenerię inspirowaną klimatem kraju Basków – wystarczy słoneczny dzień, piaszczysty brzeg, zbiornik wodny i odpowiednia oprawa florystyczna, tworząca klimat ceremonii zaślubin na plaży. Zobacz wyjątkową sesję ślubną i zainspiruj się!

Tagi: Wesele, Ślub
Źródło: kobieta.onet.pl

Romantyczne rustykalne wesele w odcieniach czerwieni i różu - mnóstwo inspiracji!

12.04.2019 19:03

Rustykalne śluby i wesela pojawiają się i znikają na rynku trendów ślubnych już od dobrych kilku lat, ustępując sezonowo innym gorącym tematom, jednakże wciąż będąc w centrum zainteresowań Par Młodych. Sezon ślubny 2019 nie będzie stanowił pod tym względem żadnego wyjątku - rustykalne elementy będą pojawiać się często ale coraz częściej w nowatorskim podejściu - przełamane wyrazistymi kolorami.

Źródło: kobieta.onet.pl

Wesele bez pary młodej. Nietypowy cykl imprez

12.04.2019 13:15


​Zaczyna się od toastu. Potem jest rosół, schabowy oraz wódka, czas na tańce i oczepiny, a o północy kroi się tort. Brakuje tylko pary młodej! Dokładnie taki model imprez staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju, a zapoczątkowała go pewna mieszkanka Bydgoszczy. "Wesela bez Pary Młodej" organizuje się obecnie na Kujawach i Pomorzu. Imprezy przyciągają setki gości w każdym wieku.

Tagi: Wesele
Źródło: www.styl.pl

Randki i inne kłopoty ("Randka z Hugo Bosym", Lingas-Łoniewska Agnieszka)

12.04.2019 13:06

Najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to romantyczna powieść o zaczynaniu życia od nowa. Główni bohaterowie to Jagoda Borówko i Hugo Bosy. Zakręcona dziewczyna, która pakuje się w kłopoty przy każdej nadarzającej się okazji i przystojny facet po przejściach. Spotykają się przed weselem znajomych, ale nie wiedz...

Źródło: www.biblionetka.pl

Wybieramy prezent na wieczór panieński

08.04.2019 11:40


Wieczór panieński, jeśli naprawdę dobrze go zorganizować, może zapaść w pamięć przyszłej panny młodej na równi z dniem ślubu i wesela. Szampańska zabawa w gronie przyjaciółek, uwieczniona na zdjęciach, może być wspomnieniem na długie lata, a może i do końca życia. Tradycją takich wieczorów są także prezenty. Wybierając je, warto pomyśleć o tym, by i

Źródło: modaija.pl

reklama
Kontakt z nami