player+
Wiadomości z tagiem Wiosna  RSS
19-letnia mama znów jest w ciąży. "To nie zrujnowało mi życia"

29.11.2021 10:48

Claire jest mamą Luke'a, niebawem jej rodzina się powiększy, bo na wiosnę na świat przyjdzie córeczka nastolatki. "Kocham swoje życie" - próbuje zamknąć usta hejterom - którzy bez przerwy ją krytykują.

Źródło: www.edziecko.pl

Megahit w Lidlu: ciepłe bluzy za 40 zł! Podobne modele kupisz w Pepco i Reserved

28.11.2021 12:41

Ciepłe bluzy służą nam przez cały okrągły rok. Wiosną i latem stanowią praktyczną narzutkę, którą zabieramy ze sobą na wieczór, a podczas jesieni czy zimy pozwalają lepiej chronić się przed zimnem, ubierając na tzw. cebulkę. Praktyczne i ładne bluzy kupimy teraz m.in. w sklepach sieci Lidl, Pepco i Reserved.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Te botki kupisz taniej w Black Friday. Będą modne także wiosną!

26.11.2021 19:04

Botki są idealne na sezon przejściowy – lżejsze od kozaków, a jednocześnie cieplejsze niż klasyczne czółenka. Dlatego też wyciągamy je z szafy dwa razy do roku – jesienią i wiosną. Teraz wiele modeli można kupić taniej w Black Friday. To dobra okazja, by upolować nowe buty! Zobacz nasze typy!

Źródło: kobieta.onet.pl

Pikowane kurtki kupisz teraz na Black Friday od 59,99 zł! Ciepłe i modne modele z Sinsay, House i Bonprix

26.11.2021 16:39

Pikowane kurtki są popularne zarówno jesienią, zimą czy wiosna. Nic więc dziwnego, że w czasie trwania wielkiego święta zakupów, czyli Black Friday znajdziemy na nie super ceny. Sklepy Sinsay, House i Bonprix przygotowały na nie specjalne oferty.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Kwiaty kwitnące zimą - ozdobią wnętrze i ucieszą oczy

26.11.2021 12:06

Kwiaty kwitnące zimą to całkiem duża liczba gatunków. Niektóre wykształcają niezwykle piękne kwiatostany, inne są z jakiegoś powodu ciekawe. Dzięki nim ozdobimy wnętrze i z łatwością przeczekamy do wiosny.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Koło czasu - wzrost sprzedaży książek. Showrunner wyjaśnia dużą zmianę w fabule

25.11.2021 10:23

Serial Koło czasu błyskawicznie zyskał popularność, co przełożyło się na wzrost sprzedaży książek, na których podstawie powstała produkcja Amazon Prime Video. Rafe Judkins wyjaśnił przyczynę zmian w fabule względem powieści Roberta Jordana.Serial jest oparty o cykl autorstwa Roberta Jordana, który składa się z 14 pozycji oraz jednego prequela zatytułowanego Nowa wiosna. Jego książki ukazywały się w latach 1994-2005. Trzy ostatnie tomy napisał Brandon Sanderson po śmierci pisarza. Powstały na podstawie jego notatek i wydano je w latach 2009-2013 (w...

Źródło: naekranie.pl

Neokora: zobacz plansze z najnowszego Throgala

23.11.2021 12:00

Kolejny już, 39 tom komiksowego Thorgala będzie nosił tytuł Neokora. Poznajcie szczegóły i obejrzyjcie materiały udostępnione przez wydawcę.W albumie główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę. Jednak okazuje się, że wszyscy mieszkańcy jego rodzinnej wioski zostali zaczarowani... Thorgal wraz z Jolanem wyruszają do siedziby odpowiedzialnego za ten czyn władcy sąsiedniej krainy. Tam spotykają starych wrogów, którzy...

Źródło: naekranie.pl

Polska mama na Zanzibarze: Mamy bieżącą wodę, lodówkę i kuchenkę. W naszej wiosce to luksus

20.11.2021 19:00

Kasia przeprowadziła się z rodziną na Zanzibar, żeby tam przeczekać pandemię. Spotyka wielu turystów z Polski. "Miejscowi bardzo się cieszą gdy przyjeżdżają do nich turyści, bo dla nich to okazja do zarobku" - mówi.

Źródło: www.edziecko.pl

Natalia Przybysz interpretuje Korę

19.11.2021 11:02

Dziś premiera “Oka Cyklonu” – pierwszego singla z nadchodzącego albumu Natalii Przybysz, który ukaże się wiosną przyszłego roku.

Tagi: Wiosna, Single
Źródło: wyspa.fm

Dziwna Wiosna jedzie w Polskę!

18.11.2021 18:09

Nadzieja polskiego rocka, Britney Spears szkockiego country, a tak naprawdę najfajniejszy gitarowy zespół w tej części świata zagra kilka koncertów, które zmiotą was z planszy!

Tagi: Wiosna
Źródło: wyspa.fm

reklama
Kontakt z nami