Wiadomości z tagiem Wygląd  RSS
​"Złotopolscy": Czym się dzisiaj zajmuje Renata Gabryjelska?

18.07.2019 15:02


Renata Gabryjelska była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Popularność zdobyła dzięki roli w "Złotopolskich". W pewnym momencie zrezygnowała z kariery i zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda i co robi Renata Gabryjelska?

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Manicure w koreańskim stylu - musicie to zobaczyć!

18.07.2019 10:15

Wygląda jak z kosmosu!

Źródło: www.zeberka.pl

Jak oszczędzać na zakupie markowych kosmetyków? Sprawdź ten prosty sposób!

18.07.2019 10:10


Atrakcyjny wygląd to nie tylko zasługa zdrowej diety i aktywności fizycznej, ale przede wszystkim dobrych kosmetyków. Markowe produkty wyróżniają się najwyższą jakością, jednak ze względu na ich cenę nie każdy może sobie pozwolić na zakup drogiego kremu czy naturalnej odżywki do włosów. Mając ograniczony budżet wcale nie musisz rezygnować z dobrych kosmetyków, pod warunkiem, że wykorzystasz specjalne zniżki Perfumesco.

Źródło: zwierciadlo.pl

Bon prix - sklep internetowy z odzieżą

18.07.2019 7:09

Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce i jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych. Bon prix to ponad 6 tysięcy produktów i ponad milion zadowolonych klientów. Oferta przede wszystkim dla kobiet, które uwielbiają dobrze wyglądać i wiedzą czego potrzebują. Oprócz odzieży damskiej Bon prix oferuje również artykuły dla mężczyzn, dzieci i domu. Klienci mają do wyboru ponad 6 tys. produktów w szerokiej gamie rozmiarowej i kolorystycznej. Wysoką jakość, atrakcyjne ceny, korzystne warunki zwrotu zakupionego towaru i sprawny system dostaw potwierdza ponad milion zadowolonych klientów bon prix. Zapraszamy - kliknij w link poniżej! (web w danych kontaktowych)

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Gruziński klucz do raju

17.07.2019 15:30


​To nie jest kraj dla pieszczochów. Tuż za granicą miasta wsiada się do wehikułu czasu, świat wygląda jak sto lat temu. Proste życie, takież jedzenie, jasne reguły między ludźmi: szczerość za szczerość. Zapomnij o hotelu i aucie. Idź z plecakiem, wejdź do knajpki, nie żałuj godziny na rozmowę. Gruzini mówią, że cierpliwość jest kluczem do raju.

Źródło: www.styl.pl

Małgorzata Kożuchowska pozuje w długich włosach. Fani: and"Dużo młodziejand"

17.07.2019 12:26

Mało kto pamięta już jak wygląda w takiej fryzurze.

Źródło: www.zeberka.pl

Kylie Jenner w najmodniejszym mani sezonu

17.07.2019 12:14

Wygląda obłędnie!

Źródło: www.zeberka.pl

reklama
Kontakt z nami