Wiadomości z tagiem Zara  RSS
W głowie się nie mieści 2 notuje historyczny weekend w box office. Diuna 2 zmiażdżona

24.06.2024 8:39

W głowie się nie mieści 2 w drugim weekendzie wyświetlania bije rekordy box office. Dalej przewyższa wszelkie oczekiwania.Nawet w drugim weekendzie w amerykańskich kinach animacja  przebija wszelkie szacunki i oczekiwania. Zebrano aż szacunkowo 100 mln dolarów, notując zaledwie 35% spadek frekwencji. Jest to wynik większy niż prognozy i zarazem historyczne najlepsze drugi weekend dla animacji. Pobito rekord , który miał 92,3 mln dolarów. Jest to...

Tagi: Zara, Weekend
Źródło: naekranie.pl

"Córka została weganką i przeciągnęła żonę na swoją stronę. Teraz przy stole czuję, się jak wyrzutek"

22.06.2024 19:26

Piętnastoletnia córka Piotra przeszła na weganizm i szybko zaraziła tym mamę. Nowe nawyki żywieniowe rodziny nie zachwyciły mężczyzny. "Kupuję sobie gotowe kotlety z marketu, parówki, pierogi z mięsem. Niby nikt nie patrzy na mnie wilkiem, jak siadam do stołu ze swoim obiadem, ale czuję się jak wyrzutek" - przyznaje mężczyzna.

Tagi: Zara, Pierogi
Źródło: www.edziecko.pl

Ukryta funkcja zakrętki w butelce z olejem. Będzie wygodniej i oszczędniej!

21.06.2024 21:10


Porcja oleju dodana do warzyw pozwala lepiej wchłaniać ukryte w ich wnętrzu witaminy. To produkt, po który sięgamy niemal każdego dnia. Niezależnie od tego, czy smażymy, a może planujemy przyrządzić posiłek z piekarnika. Nieporęczne otwarcia i spore otwory sprawiają, że ciężko nam kontrolować ilość wlewanego tłuszczu. Problemowi szybko zaradzi prosta sztuczka, która nie wymaga nawet specjalnego przygotowania. Jedyne czego potrzebujemy, to butelka oleju roślinnego. Brzmi tajemniczo? Wyjaśniamy fenomen rozwiązania.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ile zarabia Michał Probierz? Pensja poprzednika jest "nieosiągalna dla polskiego trenera"

21.06.2024 13:42

Michał Probierz zastąpił na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski Fernando Santosa. Jego poprzednik otrzymywał bardzo wysokie wynagrodzenie, dlatego pensja Polaka interesuje wiele osób. Ile zarabia trener?

Tagi: Trendy, Zara
Źródło: www.plotek.pl

Finałowy sezon Snowpiercera ma zwiastun. Sean Bean jeszcze tu żyje!

21.06.2024 11:41

Jest pełny zwiastun 4. sezonu Snowpiercer. Kiedy premiera?Pełny zwiastun czwartego i zarazem finałowego sezonu odkrywa karty i pokazuje z jakim ostatecznym wyzwaniem bohaterowie będą musieli się mierzyć. Dla wielu fanów Seana Beana może być to zaskoczeniem, ale przez te wszystkie sezony jego postać nie zginęła i jeszcze tu jest. Czy dotrwa do końca ostatniego...

Tagi: Zara, Mus, Cera
Źródło: naekranie.pl

Magdalena Cielecka i Marieta Żukowska w przewiewnych spódnicach na upały. Stylowo zakryły nogi. Gwiazdy na ostatnich wydarzeniach

21.06.2024 11:16

Magdalena Cielecka zdecydowała się na elegancką prostotę i kwiaty, Marieta Żukowska wybrała ażurowy materiał i ciekawe wykończenie. Obie panie brały udział we wczorajszych (czwartek, 20 czerwca) wydarzeniach z udziałem gwiazd show-biznesu i obie postawiły na szykowne, a zarazem komfortowe stylizacje. Zobacz zdjęcia z imprez!

Źródło: stronakobiet.pl

Świnka — choroba wieku dziecięcego. Czy jest groźna?

20.06.2024 21:16


Świnka to jedna z tych chorób, której obawiają się rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W jaki sposób można się zarazić świnką, jakie są jej objawy i metody leczenia? Świnka to jedna z chorób zakaźnych, na które chorują głównie dzieci, ale mogą też zachorować dorośli. Przebieg choroby najczęściej nie stwarza wielkiego zagrożenia dla osoby […]

Źródło: wrolimamy.pl

Od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu? Rodzicu, lepiej zapoznaj się z tymi przepisami

20.06.2024 14:33

Wakacje już zaraz się zaczną i rodzice kombinują, co zrobić wówczas z dzieckiem. Jednym z rozwiązań jest zostawienie szkraba samego w domu, ale od kiedy można tak zrobić? Polskie prawo podaje jasno wiek dziecka, o czym rodzice zawsze powinni pamiętać.

Źródło: www.edziecko.pl

Lewandowska "najlepiej zarabiającą WAGs"? Wyprzedziła ukochaną Ronaldo. Kwota powala

19.06.2024 18:19

Anna Lewandowska może być z siebie dumna! Trenerka znalazła się na podium listy najlepiej zarabiających WAGs. Wyprzedziła nawet Georginę Rodriguez.

Tagi: Trendy, Zara
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami