Wiadomości z tagiem Zara  RSS
Nasze babki łóżeczka nigdy nie stawiały przy oknie. "Jego światło mogło zagrażać dziecku"

05.06.2023 15:05

Chodziło o to, żeby światło księżyca nie padło na dziecko. Mogło się to skończyć rewolucjami żołądkowymi, a te z kolei mogłyby być niebezpieczne dla maluszka. "Mówiło się, żeby miesiąc nie spojrzał na dziecko, bo zaraz dziecko dostanie miesięcznika".

Tagi: Zara
Źródło: www.edziecko.pl

Tylko 1 na 5 osób potrafi rozwiązać zagadkę piątej siostry. Podejmiesz wyzwanie?

05.06.2023 11:19


Rozwiązywanie krzyżówek, sudoku, szarad i innych zagadek to świetny sposób na pobudzanie swojego mózgu do większej aktywności i skupienia. Jednocześnie jest to metoda przyjemna i zabawna. Aby pomóc w utrzymaniu mózgu naszych czytelników w dobrej kondycji, proponujemy trudną zagadkę - potrafi ją rozwiązać tylko 20 proc. ludzi. Podejmiecie wyzwanie?

Tagi: Zara
Źródło: kobieta.interia.pl

Prosta zagadka z matematyki podzieliła internautów. Potrafisz ją rozwiązać?

03.06.2023 14:56


Choć matematyka jest królową nauk, wielu uczniów nie przepada za tym przedmiotem. Są i tacy, który mimo dobrych ocen w szkole, zaraz po maturze puszczają w niepamięć nabyte w czasie edukacji matematyczne reguły. Skutek? Nawet proste z pozoru działania, potrafią wywołać kontrowersje. Oto jedno z nich.

Tagi: Zara
Źródło: kobieta.interia.pl

"Pytanie na śniadanie". Ile zarabia Łukasz Nowicki? W TVP zgarnia sporą sumkę i chętnie inwestuje w kolejne posiadłości

03.06.2023 10:04

Łukasz Nowicki dzięki posadzie w TVP2 nie może narzekać na zarobki. Jak donosi jeden z portali, dziennikarz otrzymuje tam całkiem sporą sumkę. Trudno się dziwić, jest ulubieńcem zarówno widzów, jak i swoich współpracowników. Do tego dochodzą dodatkowe źródła przychodu.

Tagi: Zara, Zarobki, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Oppenheimer kontra Barbie - ta rywalizacja to zemsta Warner Bros. na Nolanie. W tle wściekły Tom Cruise

02.06.2023 17:57

Wielu fanów popkultury emocjonuje się rywalizacją filmów Oppenheimer i Barbie. Okazuje się, że nie jest ona przypadkowa. przez wiele lat był związany z Warner Bros., w którym tworzył filmy zarabiające miliony. Z uwagi na ich decyzję o tym, by w trakcie pandemii kinowe produkcje trafiały do HBO Max, ich drogi się na zawsze rozeszły. Nowy film Nolana pod tytułem powstał dla...

Tagi: Zara, Film, Filmy
Źródło: naekranie.pl

Quebonafide zarapował o piłkarzu. Ten poszedł do sądu. Raper wygrał proces z Mariuszem Jopem

01.06.2023 12:33

Quebonafide jest niewinny. Sąd Okręgowy w Krakowie odrzucił apelację Mariusza Jopa, który pozwał rapera o wers piosenki. Wyrok jest już prawomocny.

Tagi: Zara
Źródło: www.plotek.pl

Michael Douglas miał raka języka. Przyczyną był wirus HPV. "Zaraziłem się podczas seksu oralnego"

01.06.2023 7:00

Ponad dekadę temu u Michaela Douglasa zdiagnozowano nowotwór. Dopiero po paru latach aktor w jednym z wywiadów przyznał, co doprowadziło do rozwoju choroby.

Źródło: www.plotek.pl

Życzenia na Dzień Dziecka. Te urocze wierszyki wymyśliła nasza redakcja. Krótkie i zabawne zarazem

31.05.2023 18:17

Czego życzyć dziecku (bez względu na wiek) z okazji jego święta? Przedstawiamy kilka zabawnych propozycji wymyślonych przez naszą redakcję. Z pewnością spodobają się każdej pociesze, jak i rodzicom.

Tagi: Zara
Źródło: www.edziecko.pl

"Love Island". Fani węszą rozstanie Marty i Kamila. To zdjęcie wszystko wyjaśnia

31.05.2023 17:39

Marta i Kamil z siódmej edycji "Love Island" odpadli tuż przed wielkim finałem. Zaraz po powrocie do Polski nie publikowali żadnych wspólnych fotografii. Czy ich związek przetrwał próbę czasu?

Tagi: Zara
Źródło: www.plotek.pl

Kiedy dziecko mówi „Ała!”. Jak ukoić nie tylko ból fizyczny, ale także zaopiekować się emocjami pociechy?

31.05.2023 11:49


Ból dziecka i związane z nim różne dolegliwości potrafią spędzić rodzicom sen z powiek. Jak najszybciej pragniemy zaradzić na nieprzyjemną sytuację powodującą płacz i rozdrażnienie u naszej pociechy. Stosujemy środki przeciwbólowe, ale dzieci w trudnych momentach potrzebują także ukojenia ich emocji. Z pomocą przychodzą pomocne metody niefarmakologiczne. Ból emocjonalny – jak go ukoić? Nierozerwalną częścią […]

Tagi: Zara, Dzieci, MAKO
Źródło: wrolimamy.pl

reklama
Kontakt z nami