Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Wszystkie sprawy związane ze zdrowiem

18.04.2019 14:49

Dzięki naszym artykułom dajemy możliwość poznania kwestii zdrowotnych. Poruszamy wiele interesujących tematów, które związane są z najróżniejszymi kwestiami zdrowia, sposobami na leczenie jak również zdrowego sposobu życia. Zapewniamy, że każdy kto będzie zdecydowany na zapoznanie się z naszym portalem będzie mógł poznać rzeczywiście ciekawe i interesujące kwestie. Pokazujemy jak poradzić sobie z różnymi chorobami, które są naprawdę często spotykane w codziennym życiu.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

VNM i Kaja Paschalska. Związek z pasją

18.04.2019 7:18


Kiedy w 2017 roku wiadomość o zejściu się Kai Paschalskiej z VNM-em obiegła polskie media, niektórzy zastanawiali się, czy to nie najbardziej zaskakujący związek w polski show-biznesie. W 2019 roku para po raz pierwszy zaprezentowała się w we wspólnym utworze. Raper zapowiada natomiast, że to nie koniec ich działalności.

Źródło: muzyka.interia.pl

Nowość – chrzan z cytryną od Krakusa

16.04.2019 14:22


Chrzan od wieków związany jest z polską tradycją kulinarną i stanowi niezastąpiony dodatek, zwłaszcza do wielkanocnych potraw. Nie może zabraknąć go na żadnym świątecznym stole, czy w koszyku ze święconką. W tym roku warto przełamać konwencję i spróbować limitowanej edycji chrzanu z cytryną Krakus. Tradycyjny produkt w niecodziennej odsłonie idealnie podkreśli smak wielkanocnych dań.

Źródło: kobieta.interia.pl

Michał Żebrowski domaga się wyjaśnień od TVP. "Moje wypowiedzi są pozbawiane kontekstu i manipulowane"

16.04.2019 13:06

Michał Żebrowski apeluje o wyjaśnienia do TVP w związku z użyciem jego wypowiedzi w programie stacji. W sobotnim "Alarmie!" Telewizja Polska pokazała krótką rozmowę z aktorem w sprawie strajku nauczycieli. Według Żebrowskiego, jego wypowiedź została po raz kolejny zmanipulowana, a dziennikarka nie poinformowała go, że rozmowa jest nagrywana. "Od 4 lat wszystkie moje wypowiedzi są przez TVP pozbawiane kontekstu i konsekwentnie manipulowane" - skomentował na Facebooku.

Źródło: kultura.onet.pl

Katarzyna Dowbor: Nie oglądam się za siebie

16.04.2019 9:35


​"Będziesz się uczyć na spikerkę", powiedziała sławna Edyta Wojtczak. I od 35 lat telewizja jest jej nałogiem. Teraz w programie Nasz nowy dom pomaga ludziom w trudnej sytuacji, a my mamy wrażenie, że ich rozumie. Może dlatego, że życie nie było dla niej łaskawe? Trudne związki, trzy rozwody, utrata pracy. Katarzyna Dowbor tego nie rozpamiętuje. Zawsze wychodziła na prostą. Przeczytaj fragment wywiadu z Katarzyną Dowbor, który znajdziesz w najnowszym numerze magazynu Twój STYL.

Źródło: www.styl.pl

OMG! Zobacz jak źle zrobiony microblading zrujnował tej kobiecie związek!

16.04.2019 9:00

Naprawdę był tak słabo wykonany?

Tagi: Związki
Źródło: www.zeberka.pl

Żaluzje i biura zamiast obrazów i galerii sztuki? "Wyrzuca nas stąd ministerstwo" 

15.04.2019 19:06

Galeria ART, od 56 lat działająca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, prezentująca obrazy współczesnych polskich artystów m.in. Edwarda Dwurnika czy Wojciecha Fangora, może stracić swoją siedzibę. "Wyrzuca nas stąd ministerstwo" - napisano w oświadczeniu, opublikowanym na facebookowym profilu Związku Polskich Artystów Plastyków, alarmując, że MKiDN zamieni galerię w biura. Resort tłumaczy, że kamienica, w której mieści się galeria musi przejść remont, a ZPAP nie przyjął proponowanych alternatywnych lokali.

Źródło: kultura.onet.pl

Zenek Martyniuk wspiera Tomasza Frankowskiego w wyborach? Wokalista dementuje

13.04.2019 19:05


Zenek Martyniuk zdementował plotki o udzieleniu poparcia byłemu piłkarzowi Wisły Kraków i Jagiellonii Białystok w nadchodzącym wyborach do Parlamentu Europejskiego. "Nie byłem i nie jestem związany z żadną partią polityczną, nie popieram żadnego komitetu wyborczego i nie angażuje się w politykę" - napisał na profilu swojego zespołu.

Tagi: Związki
Źródło: muzyka.interia.pl

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku – top 5. Kto łatwo wybucha i lubi ostrą wymianę zdań?

13.04.2019 5:50


Jesteś komunikatywną, dyplomatyczną i zrównoważoną osobą, a mimo to nie potrafisz utrzymać swojego związku w pokojowej relacji przez dłużej niż kilka dni? Zastanawiasz się, czemu tak często drzesz koty z siostrą lub ścierasz się z przyjaciółką? Sprawdź, czy układ planet w okresie ich narodzin nie przesądził o ich kłótliwym charakterze! Specjalnie dla nas wróżka Fortunata opisała 5 najbardziej skłonnych do awantur znaków zodiaku!

Źródło: kobietamag.pl

reklama
Kontakt z nami