Pani Torbalska PL
Wiadomości z tagiem Porady  RSS
Skarpetki ze świątecznym motewem, nie tylko na prezent

10.12.2018 14:03

Po modzie na świąteczne swetry przyszedł czas na wszelkiego rodzaju skarpetki, które powoli zapełniają szuflady w szafach zarówno kobiet, jak mężczyzn. Są bardzo urocze, zazwyczaj w kolorach czerwono zielonych lub z motywem norweskim w odcieniach granatu, bordo, bieli. Zakładanie ich podczas grudniowych poranków wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Są też dobrym pomysłem na mały mikołajkowy prezent.

Źródło: kobieta.onet.pl

Modne buty męskie na jesień

10.12.2018 12:13


Dla stylowego mężczyzny jesień to idealna pora roku, by nieco pobawić się modą. W tym...

Źródło: o-you.pl

Przedwczesna przyjemność

10.12.2018 11:00


Najczęstszy męski kłopot w łóżku, bo dotyka co trzeciego mężczyznę. Jest też problemem dla jego partnerki. Co można na przedwczesny wytrysk poradzić? I czy zawsze trzeba, jeśli oboje mamy czerpać radość z seksu – wyjaśniają seksuolodzy Karolina Strojecka i Piotr Gumienny.

Źródło: zwierciadlo.pl

Sposoby na radzenie sobie z jesienną chandrą

10.12.2018 1:09

Jesienna chandra ma swoją przyczynę w zmianach pogodowych. Gdy dzień staje się krótszy i zimniejszy, wiele osób doświadcza obniżenia nastroju, senności, ale także objawów somatycznych: bólu głowy czy stawów. Jak poradzić sobie z chandrą jesienną? Zacznij dbać o… dietę W okresie letnim utrzymanie odpowiednio zbilansowanej diety wydaje się prostsze. Sezon ten obfituje ...

Źródło: naobcasach.pl

STYLOWY TYDZIEŃ // GREEN & GOLD

09.12.2018 18:00

kliknij na banner powyżej i zobacz wszystkie posty Iwo Zapraszamy Was do lektury nowego cyklu na blogu Bridelle. W każdą niedzielę, zaprzyjaźniony z nami stylista przyjęć i manager obiektu weselnego – Iwo Wardowski, przedstawi Wam swoje porady dotyczące aranżacji, stylizacji i przygotowań do ślubu od strony wizualnej. REKLAMA GREEN & GOLD ŚLUBNA INSPIRACJA STYLIZACJI […]

Źródło: bridelle.pl

Celebruj chwilę każdego poranka!

06.12.2018 20:06

Celebruj chwilę każdego poranka z kosmetykami Nutka.

Źródło: dlalejdis.pl

Za sukcesem kryje się porażka

06.12.2018 10:40


Zwycięstwo smakuje lepiej niż porażka, jednak te drugie też mogą mieć na nas pozytywny wpływ. "Jedyne rozsądne wyjście to nauczyć się z nimi żyć i wyciągać z nich wnioski" - przekonuje coach Rafał Żak.

Tagi: Porady, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Przedświąteczny S.O.S.

04.12.2018 23:14

Jak poradzić sobie z przedświąteczną gorączką?

Tagi: Porady
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami