Wiadomości z tagiem Trendy  RSS
Kolorowe lodówki – jak wam się podoba ten kuchenny retro trend?

19.02.2019 4:00


Twoja kuchnia trąci nudą? Spraw, aby nabrała kolorów i tym samym umil sobie spędzane tam długie godziny przy garnkach i patelniach. Wystarczy zmienić jeden element - pożegnać starą lodówkę i zaopatrzyć się w wersję kolorową. Podpowiadamy, jakie są w tym sezonie najmodniejsze!

Źródło: kobietamag.pl

Modny makijaż na wiosnę i lato 2019 – 8 najważniejszych trendów z pokazów mody

19.02.2019 4:00


Trendy w wizażu zmieniają się co sezon niczym wnętrza kalejdoskopów wypełnionych kolorowymi szkiełkami. Minione chłodne miesiące upłynęły pod znakiem burleskowych ust, brokatowych cieni i naklejanych na powieki błyskotek. Modny makijaż na wiosnę i lato 2019 to przede wszystkim focus na oczy oraz zwrot w kierunku energetycznych barw, nawiązujących do beztroskich wakacji, egzotyki i płomiennych letnich […]

Źródło: kobietamag.pl

Trening na pośladki i uda

18.02.2019 14:41


Mocne, zgrabne pośladki i szczupłe uda bez wychodzenia z domu? To możliwe! Na kanale trenerki Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was filmik z treningiem, do wykonania którego potrzebujesz tylko maty i wygodnego stroju. Do dzieła!

Źródło: kobieta.interia.pl

Torebka XXL - praktyczny i stylowy dodatek

18.02.2019 13:16


W damskiej torebce można ponoć znaleźć wszystko. Najnowsze trendy z wybiegów zdają się potwierdzać tę tezę, a nawet wprost zachęcać nas do powiększenia arsenału noszonego na co dzień na ramieniu. Najmodniejsze torebki na wiosnę to bowiem te w rozmiarze XXL.

Źródło: kobieta.interia.pl

Odłóż na bok eyeliner. Akwarele to najmodniejszy wiosenny trend w makijażu oczu!

18.02.2019 11:19

W szczególności chodzi o ten jeden kolor!

Źródło: www.zeberka.pl

Pasztet z ciecierzycy może zmienić twoje życie

18.02.2019 10:16


Coraz głośniej mówi się o tym, że dla ochrony środowiska i zmniejszenia wpływu ocieplenia klimatu powinniśmy zrezygnować z jedzenia mięsa. Albo przynajmniej jeść je tylko raz w tygodniu. Tak twierdzą np. fleksitarianie. Pasztet z ciecierzycy zmieści się znakomicie w tym trendzie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Stylizacje w kratę. Jak nosić ten ponadczasowy wzór, który pokochali projektanci

18.02.2019 4:00


Trendy się zmieniają, ale jedno się nigdy nie zmienia. Nie ma chyba pokazu, na którym nie pojawiłaby się krata. To wzór na każdą okazję i dla reprezentantów właściwie każdej grupy wiekowej. Śmiało można więc stwierdzić, że to ponadczasowy trend. Dziś pokazujemy kilka stylizacji, w których jest królową.

Źródło: kobietamag.pl

MODA TRENDY 2019 / Obniżone ramiączka

18.02.2019 1:00

Zapraszamy w tym tygodniu do lektury o najnowszych trendach w modzie ślubnej na rok 2019. Zebrałyśmy dla Was ponad 25 wiodących trendów, które pojawiły się w większości kolekcji zaprezentowanych podczas New York Bridal Week, w którym uczestniczyłyśmy. Moda ślubna, podobnie jak moda codzienna powraca do kilku trendów znanych przed lat. Jest także mnóstwo nowości oraz

Tagi: Trendy, Ślub
Źródło: bridelle.pl

reklama
Pani Torbalska PL
Kontakt z nami