Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Jak się porozumieć w związku – oto jest pytanie?

11.12.2018 0:01


Tak ocenia swoje małżeństwo dobijająca do pięćdziesiątki Adela. Czuje się zmęczona i wypalona nieustannym dopraszaniem się u męża uczuć. Wstydzi się przed dziećmi i sąsiadami bezsensownych kłótni, cichych dni i braku porozumienia. Chciałaby, żeby było między nimi inaczej, ale brakuje jej już pomysłów jak to zrobić. „Konflikty pojawiają się zawsze wtedy, kiedy potrzebuję od niego […]

Źródło: obcasy.pl

"Wałęsa w Kolonos": niechciany przywódca [RECENZJA]

10.12.2018 17:07

Nie potrzeba nam dziś Lecha Wałęsy. Wymazujemy przeszłość, oczekując nowych przywódców. Nikomu w głowie obalanie komunizmu, ani bezinteresowne tworzenie ołtarzy. Ludzi, ustawionych w pozycji chóru, pozornej wspólnoty, interesuje, co najwyżej, zbieranie rzuconych na ziemię złotówek. W ich komentarzu do otaczającej rzeczywistości, obok hasła wolność staje hasło nienawiść. Taki obraz nas, Polaków, niepamiętających, albo nie chcących pamiętać okresu sprzed transformacji, wyłania się z najnowszego spektaklu Bartosza Szydłowskiego "Wałęsa w Kolonos".

Tagi: Komunie, Usta
Źródło: kultura.onet.pl

Kosmetyki Bulldog na święta

10.12.2018 15:12


​Czy możesz wyobrazić sobie rozczarowanie swojego mężczyzny, gdy pod choinką znajduje standardowy, supermarketowy zestaw kosmetyków, składający się z płynu do mycia ciała i dezodorantu pachnącego chemią lub skarpetki? Aby dać mężczyźnie swego życia upominek, który został zaprojektowany z myślą o męskiej skórze, sprawdź całą gamę prezentów Bulldoga, będących obiektami pożądania mężczyzn o różnych gustach pielęgnacyjnych.

Źródło: kobieta.interia.pl

Urządzenia do stylizacji włosów od znanej gwiazdy muzyki pop! Kupisz je w Lidlu!

10.12.2018 10:38

Kolekcja jest dostępna od dzisiaj! Pod sklepami już ustawiają się kolejki!

Źródło: www.zeberka.pl

Makijażowe sztuczki w mig powiększą usta

07.12.2018 13:00


Efekt cię zaskoczy!

Źródło: kobieta.interia.pl

Z obłoków na Ziemię ("Pusta ziemia", Szymczak Bohdan)

06.12.2018 16:51

"Pusta Ziemia" to powieść science fiction o podróży w przyszłość. Bohaterowie książki wyruszają na wyprawę międzygwiezdną do położonego około 20 lat świetlnych od Ziemi układu planetarnego, w którym odkryto ziemiopodobną planetę. Badają ją a następnie wyruszają w podróż powrotną. Tu jednak napotykają na problemy, w ...

Źródło: www.biblionetka.pl

​Otyłość uszkadza mózg

06.12.2018 13:01


Najnowsze ustalenia badaczy z Uniwersytetu Princeton nie przynoszą dobrych wieści dla osób, które bezskutecznie próbują schudnąć. Otyłość, szczególnie brzuszna, powoduje uszkodzenie komórek nerwowych i upośledza pracę mózgu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Śmierć Troya Gentry'ego: Ustalono ostateczną przyczynę katastrofy helikoptera

06.12.2018 12:03


Błąd pilota był przyczyną katastrofy helikoptera, w wyniku której zginął gwiazdor country Troy Gentry. Raport z przeprowadzonych badań rzuca nowe światło na sprawę.

Tagi: Gwiazdy, Usta
Źródło: muzyka.interia.pl

Matowe usta bez wysuszenia.Nie musisz rezygnować z ich miękkości na rzecz koloru

06.12.2018 11:35

Te sprytne triki sprawią, że nie będziesz musiała rezygnować z matowych ust!

Tagi: Mus, Usta
Źródło: www.zeberka.pl

reklama
Kontakt z nami