Uczucia i seks  RSS
Zamiast tym, co pilne, zajmij się tym, co ważne. 9 wymówek, jakimi karmisz się na własną zgubęDlaczego umysł wymyśla irracjonalne wymówki? To proste – ponieważ najważniejszy dla niego jest komfort.

Źródło: ohme.pl

Nigdy nie będziesz tak dobra, jak myślisz, że powinnaś być. 4 kroki by kochać życieWszyscy mamy do czynienia z tą samą rzeczywistością.

Źródło: ohme.pl

Czy w pełni korzystasz z życia? 7 rad, które pozwolą ci skupić się na tym, co ważne

#zrodlo

Każda z nas czasem pozwala się przytłoczyć rzeczami do zrobienia.

Tagi: Oczy
Źródło: ohme.pl

Wybierz siebie już dziś: 5 trudnych decyzji, które sprawią, że będziesz szczęśliwsza

#zrodlo

Ponieważ prawda jest taka, że nie zawsze będziesz priorytetem dla innych – lub dla całego świata – i dlatego musisz być priorytetem dla siebie.

Tagi: Praca, Mus
Źródło: ohme.pl

Natalia De Barabaro: nie ma dnia, żebym sama nie przyłapała się na odruchu harówki emocjonalnej„Lubię wchodzić w zabawę, nie wiedząc, co będzie dalej.

Źródło: ohme.pl

„Nie wiem, czemu to zrobiłam. Zabiłam jedyną prawdziwą miłość, jaką kiedykolwiek miałam”Jakim cudem można spieprzyć coś, co było dobre? Jeśli myślicie, że to niemożliwe popsuć sobie fajny związek, w którym jesteś naprawdę szczęśliwa, to się bardzo mylicie.

Źródło: ohme.pl

Co trzecie dziecko w Polsce nie ma chęci do życia. Raport MŁODE GŁOWY jest alarmujący– Wszystko zaczęło się od bardzo osobistego doświadczenia – mówi Martyna Wojciechowska.

Źródło: ohme.pl

„Nie myśl o bólu, który czułaś. Pomyśl o sile, jaką się wykazałaś”. Te wzmacniające afirmacje powtarzaj sobie każdego rankaDlaczego ranka? Ranek jest ważny.

Źródło: ohme.pl

Opowiem wam, jak to jest być narcyzką. Boicie się mnie?Uciekałam z każdej terapii.

Źródło: ohme.pl

Sama zdecyduj, jak chcesz reagować na gorszy momentJedną z najważniejszych rzeczy, jaką możemy dla siebie zrobić, to uświadomić sobie, że tylko my jesteśmy odpowiedzialni za nasze uczucia i sami decydujemy o tym, jak reagujemy na pewne wydarzenia.

Tagi: Dom
Źródło: ohme.pl

40 codziennych sposobów na kochanie siebie samej. Do zastosowania do razuPodobnie jak w przypadku każdego związku, musimy walczyć o utrzymanie więzi, którą mamy ze sobą – powinna być zdrowa i kwitnąca.

Tagi: Mus
Źródło: ohme.pl

Oto czego możesz się spodziewać, gdy powiesz narcyzowi „nie”Niektórzy eksperci zalecają całkowite odcięcie się od narcyzów.

Źródło: ohme.pl

Cierpienia, które wynika z kryzysu psychicznego w sposób obiektywny nie widać. Jak pomóc bliskiemu?„Cierpi, nie jest w kontakcie, patrzy w martwy punkt – nie ma z nim kontaktu, co ja mogę zrobić.

Tagi: Sport
Źródło: ohme.pl

Myślimy tak „jeśli sobie odpuszczę, to niczego w życiu nie osiągnę, bo jestem leniem”„Jako rodzice najpierw sami musimy zobaczyć, przed czym w życiu uciekamy.

Tagi: Rodzice, Mus
Źródło: ohme.pl

Mamo, dlaczego mnie nie broniłaś? Mam do ciebie żal, że pozwalałaś, by ojciec mnie biłKazał mi wybierać: albo ten cieńszy, albo grubszy.

Tagi: Mi??d
Źródło: ohme.pl

Dlaczego wciąż każe się nam wychodzić ze strefy komfortu? Czy musimy być coraz lepsze?Podobno 80% naszego sukcesu w życiu zależy od tego, jak radzimy sobie z różnymi emocjami.

Tagi: Mus
Źródło: ohme.pl

Jeden mały krok, który ma moc odmienienia twojego życia. Zacznij już dziśZbyt często ludzie przeceniają znaczenie przełomowych, wielkich, decydujących momentów, a nie doceniają wartości podejmowania dobrych decyzji i małych kroków postępu na co dzień.

Tagi: Dzieci
Źródło: ohme.pl

Co ludzie pomyślą… Ty żyj własnym życiem, masz do tego kilka, ważnych powodówChińskie przysłowie mówi, że jeśli zawsze przejmujesz się tym, co mówią o tobie inni, stajesz się ich zakładnikiem.

Źródło: ohme.pl

5 rzeczy, na które nie nie masz wpływu. Kochana, odpuść, szkoda twojego czasu i energiiCzęsto, zamiast cieszyć się tym, co mamy i czerpać radość z chwili obecnej, znajdujemy sobie coraz to nowe powody do zmartwienia.

Źródło: ohme.pl

17 rzeczy, które będą miały dla ciebie o wiele mniejsze znaczenie za 20 latZbyt często pozwalamy, aby małe frustracje każdego dnia zaślepiały nas na piękno przed nami.

Tagi: Mi??d
Źródło: ohme.pl

reklama
reklama
Kontakt z nami