player+
Wiadomości z tagiem Gwiazdy  RSS
Anna Starmach przeszła metamorfozę. Odważne cięcie zachwyciło fanów, ona sama nie jest przekonana

01.10.2022 20:15

Anna Starmach odwiedziła fryzjera i zaszalała. Nowa fryzura bardzo przypadła do gustu fanom. Sama gwiazda ma z nią jednak mały problem.

Źródło: www.plotek.pl

Sandra Kubicka w szczerym wyznaniu. Powiedziała o swojej miłości

01.10.2022 12:47


Sandra Kubicka postanowiła podzielić się z internautami szczerym wyznaniem. Modelka opublikowała w mediach społecznościowych wzruszające wideo, które opatrzyła krótkim, ale niezwykle uroczym wyznaniem. Gwiazda zdaje się być naprawdę szczęśliwa.

Tagi: Gwiazdy, Oczy, Auta
Źródło: kobieta.interia.pl

Żona gwiazdy disco polo zdradzi sekret swojej metamorfozy. "Komentarze były niepochlebne"

01.10.2022 12:00


Danuta Martyniuk już wkrótce po raz kolejny pojawi się w „Pytaniu na śniadanie”. Żona króla disco polo pochwali się w programie śniadaniowym swoimi kuchennymi przepisami, opowiadając jednocześnie o spektakularnej metamorfozie, jaką niedawno przeszła.

Źródło: kobieta.interia.pl

Bitwa o majątek tragicznie zmarłej Anne Heche. Najstarszy syn aktorki walczy w sądzie z jej byłym partnerem

01.10.2022 10:41

Anne Heche na początku sierpnia spowodowała wypadek samochodowy, w wyniku którego trafiła do szpitala. Obrażenia były tak rozległe, że dokładnie tydzień później rodzina aktorki poinformowała, że odłączono ją od aparatury podtrzymującej życie. Zagraniczne media donoszą, że teraz syn gwiazdy walczy o majątek matki z jej byłym partnerem.

Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Rozenek pokazała klasę. Tak zareagowała na przytyk Kingi Rusin [PLOTEK EXCLUSIVE]

01.10.2022 9:19

Małgorzata Rozenek była najjaśniej święcąca gwiazdą na tegorocznym Balu Fundacji TVN. Pojawiła się spektakularnej kreacji, która była szeroko komentowana. Jej ubiór dotarł nawet do osób, które były nieobecne na wydarzeniu. Kinga Rusin wbiła szpilę Rozenek, a ta w rozmowie z nami na to zareagowała. Klasa!

Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Rozenek w skórzanych spodniach. Ich cena zwala z nóg

01.10.2022 8:37


Małgorzata Rozenek doskonale wie, jakie trendy obowiązują w tym sezonie. Dlatego też niedawno wskoczyła w skórzane spodnie, dzieląc się z internautami swoją idealną stylizacją. Efekty mocno podzieliły fanów gwiazdy. Największym zaskoczeniem była cena oryginalnego outfitu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Fatalne zakupy Karoliny Malinowskiej w butiku "znanej osoby". "Pewnie za biednie wyglądałam"

01.10.2022 8:00

Karolina Malinowska podzieliła się na Instagramie interesującą historią. Przyjemne zakupy w pewnym momencie przerodziły się w koszmar. Gwiazda dostała do przymierzenia brudny t-shirt...

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami