Wiadomości z tagiem Lato  RSS
Pielęgnacja skóry jesienią

29.09.2022 0:16


Stan skóry po lecie Zanim przystąpimy do stosowania składników aktywnych o skoncentrowanym działaniu, musimy przyjrzeć się naszej cerze. Wszak skóra twarzy ma za sobą lato i wszystkie charakterystyczne dla niego wyzwania. Może być podrażniona, odwodniona lub też borykać się ze skutkami nadmiernej, lub pozbawionej ochrony UV ekspozycji na promienie słoneczne. Cera po lecie potrzebuje więc […]

Tagi: Lato, Mus, Cera
Źródło: obcasy.pl

Powrót do mrocznego świata Stranger Things. Premiera Hawkins Horrors

28.09.2022 9:03

Bohaterowie Stranger Thiings opowiadają sobie straszne historie. Dziś premiera książki Hawkins Horrors.Dzisiejsza nowość to gratka dla fanów serialu platormy Netflix pt. Stranger Things. Ukazała się właśnie książka Stranger Things. Hawkins Horrors. Jej autorem jest Matthew J. Gilbert. Hawkins Horrors nawiązuje do nadnaturalnego, podlanego grozą i niesamowitością nastroju znanego z serialu. W Hawkins Horrors bohaterowie znani ze Stranger Things opowiadają sobie mroczne i straszne historie, które miały miejsce w...

Tagi: Seriale, Lato
Źródło: naekranie.pl

Julia Wieniawa z nowym singlem "Wenus"

27.09.2022 16:27

"Wenus" to kolejny singiel promujący deniutancki album Julii Wieniawy "Omamy". Tym razem Julia zaprasza aby wspomnieć jeszcze minione lato, nacieszyć się słońcem i nostalgiczną atmosferą wakacji.

Źródło: wyspa.fm

Górskie schroniska przeżywają oblężenie. Ceny rosną, a chętnych nie brakuje

27.09.2022 11:48


Lato, a z nim i wakacje, dobiegło końca. To jednak nie oznacza tego, że Polacy zaniechali jakichkolwiek wycieczek, zwłaszcza w góry, które od pewnego czasu cieszą się większym zainteresowaniem turystów, niż w poprzednich latach. Górskie schroniska są przepełnione i trudno w nich o wolne łóżko, a ceny za średni standard w pokoju mogą zaskakiwać!

Tagi: Wakacje, Lato
Źródło: kobieta.interia.pl

BEMY wyjaśniają kim jest „Cheugy” w swoim najnowszym singlu

27.09.2022 9:35

Ich lato było wyjątkowo aktywne, pełne wywiadów, koncertów, w tym także we Francji, gdzie zespół planuje grać coraz częściej.

Tagi: Lato
Źródło: wyspa.fm

Hawkins Horrors: wkrótce przeczytacie historie grozy w świecie Stranger Things

23.09.2022 9:40

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce premiera książki Stranger Things. Hawkins Horrors. Przeczytajcie o szczegółach.Szykuje się interesująca pozycja dla fanów świata wykreowanego w serialu platormy Netflix pt. . Już 28 września ukaże się książka . Jej autorem jest . Zapowiedziany tytuł nawiązuje do nadnaturalnego, podlanego grozą i niesamowitością nastroju znanego z serialu. W Hawkins Horrors bohaterowie znani ze...

Tagi: Seriale, Lato
Źródło: naekranie.pl

Kozyrska x Sieczak żegna lato i wita jesień

23.09.2022 9:34

„Koniec i początek" to nasze pożegnanie lata i przywitanie jesieni. Inspiracją do napisana piosenki były zmiany jakie zachodzą w życiu, naturze i kosmosie.

Tagi: Lato
Źródło: wyspa.fm

Czy wrzosy można trzymać w domu? Użyj tych trików, a będą pięknie kwitnąć w doniczce

22.09.2022 13:57

Kwitnące wrzosy to znak, że lato bezpowrotnie dobiegło końca i nadeszła jesień. Są piękne, gęste i wspaniale zdobią ogrody. Co jeśli chcemy cieszyć się ich urodą także we wnętrzach? Czy wrzosy można trzymać w domu? Jak o nie zadbać, by długo i pięknie kwitły?

Tagi: Lato, Dom
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Naturalny sposób na przeziębienie – napar z majerankiem, tymiankiem i imbirem

22.09.2022 0:01


Lato powoli przemija, wieczory stają się coraz chłodniejsze, a deszcze są częstsze. W takich warunkach pogodowych nietrudno o chorobę. Jak sobie z nią poradzić? Skuteczny sposób na przeziębienie to picie naparu z majerankiem, tymiankiem i imbirem z dodatkiem cytryny i miodu.  Sposób na przeziębienie – majeranek To popularna przyprawa, którą znaleźć można w niemal każdej […]

Źródło: obcasy.pl

W tych produktach znajdziesz najwięcej witaminy D. Jedz je zwłaszcza teraz

20.09.2022 10:40


Wskazując źródło witaminy D, wiele z nas zdecyduje się na słońce. Jest ona bowiem wytwarzana w naszej skórze pod wpływem promieni słonecznych. Co zrobić jednak, kiedy lato dobiega końca, a wraz z nim coraz częściej towarzyszyć będą nam szare i nieco ponure dni? Oto produkty, które zawierają w swoim składzie najwięcej witaminy D. Sięgnij po nie właśnie teraz.

Tagi: Lato, Witaminy
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami