player+
Wiadomości z tagiem Lato  RSS
Czy to prawda, że przy inhalacjach trzeba zaklejać otwory w maseczce? Wielu rodziców popełnia ten błąd

21.09.2023 11:32

Początek kolejnego roku szkolnego to także początek infekcji. W wielu domach słychać już szum lub buczenie inhalatorów. Niektórzy rodzice zaklejają taśmą otwory w ich maseczkach, żeby inhalacja była skuteczniejsza. Słusznie?

Źródło: www.edziecko.pl

Mukowiscydoza u dziecka. Objawy, przyczyny, leczenie. Wszystko, co musisz wiedzieć o tej chorobie

21.09.2023 9:31

Jak rozpoznać mukowiscydozę u dziecka i co ją powoduje? Czy można tę chorobę skutecznie leczyć? Koniecznie zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami o tym bardzo poważnym, dziecięcym schorzeniu, aby być w stanie pomóc maluchowi, który się z nim zmaga.

Tagi: Lato, Mus, Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Najmodniejsze włosy 2023. Jaki kolor włosów króluje? Zobacz top stylizacje!

21.09.2023 7:01

Warto coś zmienić w swoim wyglądzie. Lato sprzyja eksperymentom. Czujesz, że potrzebujesz drobnej zmiany czy wielkiej metamorfozy? Także jesienią chce się wyglądać lekko, atrakcyjnie i kobieco. Wybierz się z nami do królestwa stylizacji i modnych fryzur. Mamy kilka propozycji na sezon 2023. Nowa fryzura - nowa Ty!

Źródło: stronakobiet.pl

Polacy już rezerwują wycieczki na przyszły rok? "Najlepsze oferty są w przedsprzedaży"

21.09.2023 5:08


Jak się okazuje, wielu Polaków już nie może doczekać się przyszłego sezonu wakacyjnego. Na stronach największych agentów turystycznych pojawiają się oferty na lato 2024, a chętnych nie brakuje. Eksperci z dziedziny turystyki przeprowadzili badania na temat trendów i tendencji związanych z podróżami. Te preferencje będą także dostrzegalne w przyszłym sezonie. Czego możemy się spodziewać?

Tagi: Trendy, Lato
Źródło: kobieta.interia.pl

Tammy Slaton z "Sióstr wielkiej wagi" oczarowała fanów. Wystarczyło jedno nagranie

19.09.2023 21:50

Tammy Slaton z programu "Siostry wielkiej wagi" opublikowała nowe nagranie na TikToku. Fani nie kryją zachwytu i stale podziwiają jej metamorfozę.

Tagi: Lato
Źródło: www.plotek.pl

Vistula nowa kampania AW23 z Rafałem Jonkiszem

19.09.2023 9:40


Vistula, w najnowszej kampanii AW23, zachęca mężczyzn do szukania i rozwijania swoich zainteresowań. Marka zaprosiła Rafał Jonkisza, akrobatę, podróżnika i influencera oraz Rafała Rulskiego, Mistrza Polski w wyścigach samochodowych, a obecnie instruktora doskonalenia techniki jazdy i konstruktora symulatorów do simracingu, aby pokazali jak realizują pasje we własnym, niepowtarzalnym stylu oraz jak moda towarzyszy im w …


Tagi: Lato, Cera
Źródło: modaija.pl

Idealna roślina do zacienionego ogrodu. Zadbaj o nią po pierwszych przymrozkach

17.09.2023 10:54


Funkie (hosty) nie tylko prezentują się efektownie, ale mogą być też odpowiedzią na wiele bolączek związanych z uprawą roślin. W zacienionym miejscu trawnik kiepsko rośnie i marnie wygląda? Nie masz pomysłu na zaaranżowanie przestrzeni na skalniaku? Funkie ogrodowe brawurowo pomogą w aranżacji. Nie potrzebują ani nieograniczonego dostępu do słońca, ani skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Istnieją jednak podstawowe warunki, które trzeba im zapewnić. Nie zapominaj o nich także wtedy, gdy lato chyli się ku końcowi, a w powietrzu czuć...

Tagi: Prezenty, Lato
Źródło: kobieta.interia.pl

Niepoprawny romantyk czy sprawny manipulator? Sprawdź co mówi o tobie godzina urodzenia

16.09.2023 8:31


O wpływie miesiąca i dnia, w którym przyszliśmy na świat, mówi się dużo. O znakach zodiaku i układzie planet w czasie narodzin także wiele już słyszeliśmy. Okazuje się jednak, że wpływ na nasz charakter ma także godzina przyjścia na świat. Sprawdź co mówi o tobie godzina urodzenia

Tagi: Lato
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami