Wiadomości z tagiem Zabiegi  RSS
Jest skuteczny nawet w przypadku opornej do redukcji tkanki tłuszczowej. Na czym polega lipolaser?

24.06.2024 10:22


Drogę do szczupłej sylwetki większośc z nas zaczyna od przejścia na dietę i wprowadzenia do swojego planu dnia aktywności fizycznej. Jest to oczywiście najprostsza, ale i najskuteczniejsza metoda w walce z nadprogramowymi kilogramami. Warto jednak skorzystać z dostępnych obecnie na rynku zabiegów, które pomogą nam uzyskać widoczne rezultaty w dużo krótszym czasie. Jednym z takich zabiegów jest lipolaser.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wmasuj w skórę po goleniu. Nogi i bikini będą gładkie jak aksamit

23.06.2024 19:12


Po depilacji i goleniu nasza skóra może być podrażniona i zaczerwieniona. Niestety, jeśli wykonamy te zabiegi w nieprawidłowy sposób, dodatkowym problemem mogą okazać się wrastające włoski. Na szczęście istnieją skuteczne metody, które mogą złagodzić te nieprzyjemne dolegliwości. Jednym z takich rozwiązań jest tania maść z apteki z alantoiną. Jakie korzyści przynosi jej stosowanie?

Źródło: kobieta.interia.pl

Ten kompres uzdrawia skórę. Zapomnisz o zmarszczkach i wiotkim dekolcie

23.06.2024 15:00


Dziś bez trudu znajdziesz szeroką gamę zabiegów mających na celu poprawę wyglądu skóry. Łatwo wtedy zapomnieć o skuteczności domowych metod, które są znacznie tańsze i mniej inwazyjne. Jednym z takich cudownych środków jest maść z witaminą A, której kompresy mogą zdziałać cuda w walce z wiotkim dekoltem, zmarszczkami oraz tak zwaną indyczą szyją.

Źródło: kobieta.interia.pl

"Hotel Paradise". Eliza pokazała tatuaż na szyi dedykowany Jayowi. Teraz go usuwa

20.06.2024 17:24

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" niedawno ogłosili rozstanie. Wygląda na to, że influencerka chce jak najszybciej pozbyć się pamiątek po ukochanym. Aby to zrobić, zdecydowała się na serię zabiegów.

Źródło: www.plotek.pl

Zabierz mnie na Księżyc w nowym zwiastunie. Wielki romans z kosmicznym fałszerstwem w tle

20.06.2024 17:17

Apple i Sony Pictures zaprezentowały nowy zwiastun komedii romantycznej, która rozgrywa się podczas wyścigu kosmicznego między USA a Związkiem Radzieckim. to nowa produkcja Apple’a, która zanim trafi na platformę streamingową firmy, najpierw zadebiutuje w kinach. W głównych rolach zagrali i , którzy wcielili się w pracowników NASA, mających za zadanie przygotować fikcyjne lądowanie na Księżycu w razie niepowodzenia Apollo...

Tagi: Zabiegi
Źródło: naekranie.pl

Na urodziny i atrakcje wydała fortunę. "Dzieci na próżno czekały na gości"

20.06.2024 17:11

"Z tego powodu przestałam organizować przyjęcia urodzinowe. Zawsze pojawialiśmy się u innych, ale jeśli chodzi o moje dzieci, nawet rodzina się nie pojawiła. Teraz je zabieram i kupuję to, co chcą", "My organizujemy dzień Przyjaciół", "U nas jest Dzień na Tak" - zwierzają się internauci i przyznają, że nikt ich tak nie zawiódł w życiu jak najbliżsi.

Źródło: www.edziecko.pl

Wykonaj ten zabieg, a borówka odwdzięczy się wielkimi owocami

20.06.2024 9:06


Borówka amerykańska to jeden z najchętniej uprawianych krzewów w Polsce, a dzieje się tak z uwagi na fakt, że jej owoce są prawdziwą bombą witaminową. Zanim jednak będziemy się cieszyć doskonałym smakiem i wartościami odżywczymi borówki, musimy zadbać o odpowiednie warunki do jej kwitnienia.

Tagi: Zabiegi, Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami