Wiadomości z tagiem Zabiegi  RSS
Rajd Barbórka – policja zatrzymuje zawodników i zabiera im dowody rejestracyjne!

04.12.2021 15:30

To nie prima aprilis! Warszawska policja naprawdę uniemożliwia załogom start w Rajdzie Barbórka. Jak coś takiego jest w ogóle możliwe?

Źródło: www.motocaina.pl

Suchy zębodół. Co to takiego?

03.12.2021 0:01

Jednym z największych koszmarów u pacjenta po usunięciu zęba nie zawsze jest jego brak, ale również tzw. suchy zębodół. – Suchy zębodół, inaczej poekstrakcyjne zapalenie kości zębodołu, to bolesne powikłanie gojenia się rany, które może wystąpić po ekstrakcji zęba. Po zabiegu tworzy się skrzep krwi, który stanowi naturalny opatrunek dla kości, tkanek i nerwów w […]

Tagi: Zabiegi
Źródło: obcasy.pl

Pies w taksówce i tramwaju - o czym powinien pamiętać właściciel?

02.12.2021 18:25


Psy, jako towarzysze naszego codziennego życia, uczestniczą w coraz większej jego części. Właściciele coraz częściej decydują się na wyjścia z psem do restauracji, czy właśnie zabierają go w podróż. Jak przewozić psa różnymi środkami transportu, by był on przede wszystkim bezpieczny i przy okazji nie przeszkadzał innym współpasażerom?

Źródło: kobieta.interia.pl

Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie. "Nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce". Zawsze zabiera go do pracy

02.12.2021 12:30

Ida Nowakowska do pracy wróciła zaledwie parę tygodni po porodzie. Zaangażowana w wiele projektów w telewizji publicznej nie zapomina o byciu matką. Gwiazda nie odstępuje synka nawet na krok.

Źródło: www.plotek.pl

Carlos Santana ma problemy z sercem. Przeszedł zabieg i odwołał koncerty

02.12.2021 8:37


Słynny gitarzysta i kompozytor Carlos Santana poddał się zabiegowi kardiologicznemu i odwołał serię występów w Las Vegas, które miały odbyć się w grudniu. Artysta poinformował o tym w nagraniu wideo.

Źródło: muzyka.interia.pl

Agnieszka Włodarczyk początkowo bała się zabierać syna w miejsca publiczne. "Przeszło mi"

01.12.2021 12:41

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu wspominała na Instagramie, że obawiała się pierwszych spacerów m.in. ze względu na płacz dziecka. Teraz wszystkie obawy już minęły. - Lubię zabierać go ze sobą wszędzie, może dlatego, że już się poznaliśmy? - twierdzi aktorka.

Źródło: www.edziecko.pl

10 lat mniej po wizycie u dentysty!

30.11.2021 14:20

Rekonstrukcja uśmiechu odmładza i dodaje skrzydeł – na czym polega zabieg i co można zyskać?

Tagi: Zabiegi, Doda
Źródło: dlalejdis.pl

Marvel - Kid Thanos chce wybić Avengers. Poznajcie Mistrzów Zła z całego multiwersum

29.11.2021 12:49

Marvel pokazał zapowiedź zeszytu Avengers #750, w którym pojawią się Mistrzowie Zła z całego multiwersum - jednym z członków tej grupy jest inna wersja Thanosa.Marvel wypuścił do sieci zapowiedź zeszytu Avengers #750; komiks, który trafi na rynek w powiększonym formacie, zabierze czytelników w wędrówkę przez alternatywne światy i różne linie czasowe. To właśnie w tej opowieści pojawi się drużyna Mistrzów Zła z całego multiwersum, w skład której wejdą warianty i nietypowe połączenia dobrze znanych...

Tagi: Zabiegi
Źródło: naekranie.pl

Pielęgnacja skóry twarzy zimą

29.11.2021 12:27

Jakie zabiegi specjalistyczne wykonać?

Tagi: Zabiegi
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
player+
Kontakt z nami