Allegro PL
Wiadomości z tagiem Zabiegi  RSS
Jak dbać o jodłę kaukaską w doniczce? Dzięki tym zabiegom postoi długie tygodnie

08.12.2023 15:40


Wiecznie zielona, wręcz idealna do ozdobienia tarasu i ogrodu. Wraz z nadejściem grudnia znów robi się o niej głośno. Jak dbać o jodłę kaukaską w doniczce, aby cieszyła oko przez długie tygodnie? Oto na co warto zwrócić uwagę.

Tagi: Zabiegi
Źródło: kobieta.interia.pl

Puzzlegendy: Merlin, Robinson, Sherlock Holmes meldują się gotowi do akcji

07.12.2023 17:49


Czy dobra i wciągająca gra musi kosztować majątek i zajmować dwa stoły? Nie musi. A jeśli uwierzycie, że małe jest piękne, będziecie się wybornie bawić. Puzzlegendy to seria logicznych łamigłówek z fajnymi historyjkami w tle. Lucky Duck Games zabierze was w świat Sherlocka Holmesa, Merlina i Robinsona. Dla każdego coś miłego! Nie ma lepszego sposobu […]

Źródło: wrolimamy.pl

Ostatni moment, by złapać za narzędzia. Tak wyregulujesz drzwi balkonowe

06.12.2023 6:16


Marzenia o odpowiednio dogrzanych pomieszczeniach bez wysokiej kwoty na rachunkach mogą stać się rzeczywistością. Pod jednym, istotnym warunkiem. Za sukcesem w tej kwestii stoją odpowiednio wyregulowane okna i drzwi. To jednak ostatni moment na tego typu zabiegi. Za narzędzia trzeba złapać już teraz.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nie odśnieżyłeś auta? Mandat może znacznie uszczuplić portfel

05.12.2023 12:45


Kiedy krajobraz nieco się zabielił, a drogi i chodniki pokryła pokaźna warstwa puchu, na właścicieli samochodów spadły nowe obowiązki. Przed wyruszeniem w trasę zobowiązani są bowiem do odpowiedniego zadbania o pojazd, w tym przede wszystkim dokładnego oczyszczenia go ze śniegu. W przeciwnym wypadku skażą się na niemiłe spotkanie z policją. Jaki mandat grozi za nieodśnieżenie samochodu? Kara może znacznie uszczuplić portfel.

Tagi: Zabiegi, Oczy, Auta
Źródło: kobieta.interia.pl

Trzy kroki do dorodnego anturium. Tak pobudzisz osłabioną roślinę

04.12.2023 16:21


Pielęgnacja anturium nie musi wiązać się ze skomplikowanymi zabiegami i kosztownymi preparatami. Kwiat flamingów, bo i z taką nazwą możesz się spotkać, rozwija mięsiste liście o intensywnej barwie i charakterystyczne kwiatostany dzięki przestrzeganiu kilku podstawowych zasad uprawy. Co jeszcze trzeba wiedzieć o anturium? Roślina przepada za prostym nawozem, który przygotujesz za sprawą jednego produktu z kuchennej szafki.

Źródło: kobieta.interia.pl

Czarnek poszedł do kościoła i zrobił zdjęcie dzieciom. "Ja telefonu nie zabieram, a pan strzela foty"

04.12.2023 16:05

Przemysław Czarnek już niedługo nie będzie ministrem Edukacji i Nauki. Jednak nim to nastąpi, stara się jeszcze udzielać. Ostatnio był na adwentowych roratach w kościele, gdzie zrobił zdjęcie dzieciom uczestniczącym w nabożeństwie. To nie spodobało się internautom, którzy jasno dali do zrozumienia, co o tym myślą.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami