Wiadomości z tagiem Bikini  RSS
Agnieszka Woźniak-Starak w bikini wygrzewa się na tle morza i zapowiada powrót do kraju. "Pora wracać"

01.12.2021 9:15

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na relaks i udała się na krótki wypad. Upamiętniła go na wakacyjnym zdjęciu z basenu.

Tagi: Bikini
Źródło: www.plotek.pl

Śmiałe pozy w skąpym bikini. Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów

30.11.2021 14:52


Wiktoria Gąsiewska cieszy się wakacjami w Dubaju, a zdjęcia, którymi niedawno pochwaliła się fanom w mediach społecznościowych, są naprawdę gorące. Piękna aktorka postanowiła zapozować do fotek na palmie, co nie umknęło uwadze jej followersów. Post artystki skomentował nawet Dawid Kwiatkowski, a ona mu odpowiedziała. Wygląda na to, że mają dobre relacje!

Tagi: Bikini
Źródło: kobieta.interia.pl

Daphne Joy zachwyca figurą! Co za kreacje!

30.11.2021 7:55


Daphne Joy nieustannie od lat może pochwalić się fenomenalną sylwetką. Była ukochana rapera, 50 Centa, wygląda obłędnie chyba we wszystkim, co na siebie założy. Tym razem zadała szyku w białej sukience i kusiła w skąpym bikini!

Tagi: Bikini, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Najlepszy trening na płaski brzuch. Migiem pali oponkę!

28.11.2021 12:13


Jesień to dobry czas na rozpoczęcie regularnych treningów, które pozwolą przywitać nowy sezon bikini bez niepotrzebnego stresu i presji. Wie o tym dobrze trenerka Monika Kołakowska, która podzieliła się na Youtubie nowym treningiem na płaski, mocny brzuch. Ćwiczcie!

Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Wendzikowska w bikini rozpala zmysły na gorących kadrach!

25.11.2021 15:12


Anna Wendzikowska wie, jak podgrzać atmosferę. Na jej instagramowym profilu pojawiła się właśnie piękna fotografia, przedstawiająca gwiazdę w stroju kąpielowym. "Śliczności" - komplementują internauci.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Joanna Koroniewska "wyznaje grzechy": Chrzanić skromność i cnoty niewieście

25.11.2021 10:49

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie zdjęcia w bikini, a w opisie pod postem "wyznała grzechy", zdradzając swoje plany na nadchodzące święta. - Asiu z tym pierwszym to od razu Cię do rejestru ciąż wpiszą - komentują internautki.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Obrażają ją, bo ma rozmiar XL

20.11.2021 17:54


- Trolle internetowe każą mi się zakrywać, bo jestem „za duża na bikini” – mówi kobieta. Modelka XL zdaje się tym nie przejmować.

Tagi: Bikini
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami