Wiadomości z tagiem Mus  RSS
"M jak miłość": Niespodziewany powrót

18.06.2019 5:00


Janek jako pierwszy oświadczył się Uli. Pech chciał, że tego samego dnia dziewczyna poznała Bartka… Teraz dziewczyna będzie musiała wybierać: mąż czy kochanek.

Tagi: Miłość, Mus
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Trwa zbiórka na Festiwal Conrada. Ministerstwo obcięło dotację

17.06.2019 19:03

Fundacja Tygodnika Powszechnego prowadzi zbiórkę funduszy na kolejną edycje literackiego Festiwalu Conrada. Organizatorzy imprezy musieli zwrócić się o pomoc po tym, jak dotację - z 300 tys. zł. do 100 tys. - zmniejszyło ministerstwo kultury. - Po tygodniu trwania zbiórki zebraliśmy już 30 tys. zł. - mówił Onetowi Patryk Stanik z działu promocji "Tygodnika".

Tagi: Mus
Źródło: kultura.onet.pl

Dave Mustaine chory na nowotwór gardła. Artysta wydał oświadczenie

17.06.2019 18:10

Dave Mustaine, wokalista Megadeth wydał oświadczenie, w którym poinformował, że wykryto o niego raka gardła.

Tagi: Mus, Usta
Źródło: wyspa.fm

Jak prawidłowo dbać o garnitur? Oto zasady, o których zawsze musisz pamiętać

17.06.2019 13:54


Kupno idealnego garnituru, który świetnie leży na sylwetce to połowa sukcesu. Drugą połową jest odpowiednia...

Tagi: Mus
Źródło: o-you.pl

Nowe przepisy dot. emisji CO2 w Europie - wyzwanie dla motoryzacji?

17.06.2019 9:36

Najpoważniejsze zagrożenie, z którym musi zmierzyć się przemysł samochodowy Europy, to nie brexit ani potencjalne amerykańskie cła, ale własne przepisy UE ograniczające emisję dwutlenku węgla (CO2).

Tagi: Przepis, Mus
Źródło: www.motocaina.pl

HOT 8 pozycji seksualnych do przetestowania na krześle i fotelu!

17.06.2019 2:37

Łóżka są świetne. Są świetne do spania, odpoczynku, oglądania telewizji, jedzenia w nich śniadania, a także są klasycznym miejscem, w którym można uprawiać seks. Jednak czasami musisz opuścić łoże i zabrać swojego kochasia do nowej lokalizacji. Proponujemy krzesło lub fotel. Oto 8 pozycji, które sprawdzą się idealnie, gdy masz ochotę na ciekawy seks!  Czytaj o: ...

Źródło: naobcasach.pl

Kafka byłby zachwycony

16.06.2019 13:07


Wcześniej zupełnie nie spostrzegłam, że na żółtym polu u dołu okładki została zamieszczona rekomendacja Ursuli K. Le Guin. Według niej jest to książka "napisana z błyskotliwością Italo Calvino i czułością José Saramago". Skoro więc pisarka, której wrażliwość uwielbiam, poleca "Kancelarię", porównując ją przy tym do twórczości samego José Saramago, decyzja była oczywista. Musiałam "Kancelarię" przeczytać choćby nie wiem co.

Tagi: Oczy, Mus
Źródło: lubimyczytac.pl

Trzmielowe bajki z torbajki

16.06.2019 13:07


Bo z trzmielami jest tak, że brzęczą, są włochate i niespecjalnie mamy ochotę przebywać w ich towarzystwie. Podobnie czuł się Fryderyk Lwiapaszcza, który niespodziewanie musiał nie tyle trzmiela polubić, co nauczyć się na nim latać. Tak właśnie zaczyna się wielka powieść, w której mały i wątły Fryderyk musi zmierzyć się z wielkim światem.

Tagi: Bajki, Mus
Źródło: lubimyczytac.pl

Jak nie wydać fortuny na ślub? Oto nasze sposoby!

16.06.2019 0:01


W wielu rodzinach na ślub dziecka odkłada się już od momentu narodzin. Niestety nie zawsze jest to możliwe i często rodzice muszą się zapożyczać, aby urządzić młodym wspaniałe wesele. Przy odrobinie szczęścia, część wydatków zwróci się w postaci kopert i prezentów od gości – jednak nie zawsze. Chcesz wziąć piękny ślub i nie zbankrutować? Oto […]

Źródło: obcasy.pl

reklama
Kontakt z nami