Allegro PL
Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Shazam 2 - ta scena po napisach do niczego nie doprowadzi? James Gunn komentuje

11.12.2023 7:04

Shazam 2 miał scenę po napisach, która sugerowała powiązania z budowanym przez Gunna DCU. Jaka jest prawda? wyszedł w 2023 roku, więc długo po tym, jak James Gunn zaczął prace nad DCU. Wielu wyszło z założenia, że scena po napisach z tego widowiska musiała odwoływać się do przyszłości zaplanowanej przez reżysera i współtwórcę nowego uniwersum. Inaczej, po co wprowadzać zamieszanie i zostawiać taką scenę? Gunn ma odpowiedź. Shazam...

Tagi: Praca, Mus
Źródło: naekranie.pl

Rozsyp wokół domu tę przyprawę. Jej zapach skutecznie odstraszy szkodniki

11.12.2023 7:00


Kuny to niepozornie wyglądające stworzenia, które swoją obecnością mogą uprzykrzyć życie jednemu właścicielowi domu. Jeśli podejrzewasz, że na strychu czy w garaży zasiedliły się te zwierzęta, musisz działać natychmiast. Jak przepędzić kuny bez stosowania dźwiękowych czy chemicznych odstraszaczy? Pomoże m.in. pewna przyprawa, której zapachu nie znoszą.

Tagi: Mus, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Nie musisz czekać kilku dni. W mig będzie zdatny do spożycia

10.12.2023 16:40


Zdarzyło ci się kupić awokado twarde jak kamień? Nic strasznego, ponieważ można przyspieszyć jego dojrzewanie tak, aby w krótkim czasie stało się zdatne do spożycia. Jak przyspieszyć dojrzewanie awokado? Sprawdźmy.

Tagi: Awokado, Pies, Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Blaqbonez: popularny raper z Nigerii wydał nową płytę

10.12.2023 8:01

Posłuchaj albumu "Emeka Must Shine".

Tagi: Mus
Źródło: wyspa.fm

Co zrobić, by szalik się nie mechacił? Dzięki tym trikom posłuży na wiele lat

09.12.2023 18:40


Szaliki w sezonie zimowym są nieodłącznym element ubioru - zapewniają ciepło, chronią przed wiatrem oraz śniegiem. Noszone regularnie i przez wiele miesięcy zaczynają jednak z czasem się mechacić, przez co wyglądają nieestetycznie. Nie oznacza to jednak, że musisz od razu wymieniać je na nowe. Za pomocą kilku prostych trików przywrócisz ulubionym szalikom doskonały wygląd. Podpowiadamy jak to zrobić.

Tagi: Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Robert Kozyra ostro o Edwardzie Miszczaku. "Musi ponieść konsekwencje". Ma dla niego radę

09.12.2023 12:23

Robert Kozyra wypowiedział się na temat działalności Edwarda Miszczaka w Polsacie. Nie szczędził miłych słów w kierunku Niny Terentiew.

Tagi: Mus
Źródło: www.plotek.pl

Te 3 znaki zodiaku muszą się przygotować. Ich święta będą zakręcone

09.12.2023 8:15


Okres świąt Bożego Narodzenia jest naprawdę szalonym okresem. Trzeba przygotować prezenty, wszystkie potrawy, wysprzątać dom. W Wigilię za to przychodzi już chwila spokoju. Niestety, nie dla wszystkich. Które znaki zodiaku w trakcie świąt mogą się spodziewać licznych zawirowań? Przedstawiamy horoskop na święta.

Tagi: Prezenty, Mus, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami