Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Pokazała różnice między polskim a brytyjskim weselem. "Za wszystko muszą zapłacić sami"

27.06.2022 13:04

Polacy mogliby się zdziwić, gdyby trafili na brytyjskie wesele. Tam impreza na cześć państwa młodych wygląda nieco inaczej niż w naszym kraju. Zaproszeni muszą we własnym zakresie zadbać o kluczowe kwestie. Tiktokerka Sylwia z konta @run_girl_ zdradziła też, jak wygląda sytuacja z dawaniem pieniędzy w kopercie.

Tagi: Wesele, Mus
Źródło: kobieta.onet.pl

Wcześniejsza emerytura dla rodziców. Jak ją uzyskać? Wszystko, co musisz wiedzieć

27.06.2022 12:59

Przejście emerytury jest możliwe zasadniczo tylko wówczas, gdy osiągniemy odpowiedni wiek i staż pracy, podczas którego płaciliśmy składki. To niestety wyklucza tych rodziców, którzy musieli zajmować się wyłącznie domem i dziećmi. Rząd proponuje więc specjalne świadczenie dla rodziców, jednak jest to obwarowane pewnymi warunkami. Jakie dokumenty są wymagane?

Źródło: www.edziecko.pl

Letnie inspiracje w kuchni

27.06.2022 12:22

Musztarda letnim dodatkiem do potraw.

Źródło: dlalejdis.pl

Turyści utknęli za granicą. Itaka tłumaczy "pilne zmiany w siatce połączeń"

27.06.2022 12:00


Itaka, a więc jedno z największych biur podróży w Polsce ogłosiło konieczność "wprowadzenia pilnych zmian w siatce połączeń czarterowych". To wiąże się z odwołaniem niektórych lotów. Turyści, którzy wybrali się na wakacje do Grecji, Tunezji, Egiptu oraz na Gran Canarii muszą spędzić dodatkowe kilka dni za granicą. Jak Itaka tłumaczy "anulację pojedynczych wylotów"? Kiedy podróżujący powrócą do Polski?

Tagi: Wakacje, Mus, Doda
Źródło: kobieta.interia.pl

Ludzie nie wierzą w ich miłość. "On czeka tylko na to, żeby ją otruć i otrzymać pieniądze"

27.06.2022 11:06

Alicia Mccarvell od lat wspiera kobiety w dążeniu do samoakceptacji. Niestety modelka plus size często musi mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami dotyczącymi jej małżeństwa.

Tagi: Mus
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Domowy sposób na mrówki w ogrodzie i domu. Kosztuje tylko 2 zł, a działa lepiej niż oprysk

27.06.2022 10:19

O wiele skuteczniejszym rozwiązaniem od kupnych środków, będzie domowy sposób na mrówki w ogrodzie i w domu. Nie musimy wydawać majątku, aby pozbyć się tych owadów. Wystarczy sięgnąć po produkty, które znajdziemy w kuchennych szafkach.

Tagi: Mus, Dom
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Podała dziecku zdrowy posiłek i skończyli w szpitalu. "Jechaliśmy karetką na sygnale"

27.06.2022 10:18

Mama małego Wolfiego zabrała go do restauracji, gdzie maluszek zajadał się hummusem. W pewnej chwili zaczął się źle czuć, rodzice wiedzieli, że trzeba szybko działać. "Ratownicy medyczni przybyli w ciągu czterech minut" - wspomina kobieta.

Źródło: www.edziecko.pl

Stewardesa zdradza, jak zdobyć darmową wodę na lotnisku. To proste

27.06.2022 10:04


Gdy chcemy zaoszczędzić, podróżując, często wybieramy tanie linie lotnicze. Jednak każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z usług budżetowego przewoźnika wie, jak drogie potrafią być wszelkie „udogodnienia” oferowane podróżującym. O tym, ile na lotnisku lub podczas lotu może kosztować półlitrowa butelka wody mineralnej, krążą legendy. Tymczasem, aby zaopatrzyć się w wodę wcale nie musimy wydawać fortuny.

Tagi: Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Polki mogą otrzymać 1338 zł za urodzenie dzieci. Jednak pieniądze nie są przyznawane automatycznie

27.06.2022 9:53

Dodatkowe pieniądze za urodzenie dziecka? Tak - ale jest kilka warunków. Osoby, które chcą ubiegać się o specjalną emeryturę muszą osiągnąć wiek emerytalny oraz spełnić jedno kryterium. Kwota 1338,44 zł brutto przeznaczona jest dla osób, które wychowały co najmniej czworo dzieci i aktualnie nie posiadają niezbędnych środków do utrzymania. Wyjaśniamy jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać świadczenie.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami