Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Na pograniczu wolności – reportaże z Birmy

25.08.2019 13:08


Birma to kraj, który jeszcze na początku XXI wieku był rządzony przez juntę wojskową. Zamieszkała przez dominującą ludność Birmańczyków i liczne mniejszości narodowe, już od chwili uzyskania niepodległości musiała zmierzyć się z targającymi nią nieustannie wojnami domowymi, przewrotami, zamachami i dyktaturami, które bezwzględnie rozprawiały się z opozycją.

Tagi: Mus, Usta, Dom
Źródło: lubimyczytac.pl

Wakacje pełne pomyłek

25.08.2019 13:08


Co powiecie na idealny domek, piękną plażę, szumiące morze i słońce przyjemnie ogrzewające wasze ciała? Czy może być coś lepszego? Dla mnie brzmi to jak wakacje marzeń. Jeśli wy także fantazjujecie o takim urlopie, to sprawdźcie, jakie wakacje zaplanowały dla swoich bohaterek Agnieszka Jeż i Paulina Płatkowska w powieści "Jak przechytrzyć nieboszczyka" - komedii pomyłek, która nawet nieboszczyka zmusi do śmiechu.

Tagi: Wakacje, Urlop, Mus, Dom
Źródło: lubimyczytac.pl

10 najpopularniejszych MANICURE na najbliższy sezon! Sprawdź, który pasuje do CIEBIE!

25.08.2019 2:41

Trochę zawiało jesienią. Jednak poniższe manicure są tak urocze, że musiały się znaleźć w naszym zestawieniu. Wybierz coś dla siebie i śmiało pobaw się w domowe SPA. Pięknie pomalowane paznokcie potrafią poprawić humor.  Czytaj o> Oto niezaprzeczalne dowody na to, że jesteś dla niego UNIKATOWA!>>>>>>>>> KOLEJNA PROPOZYCJA >>>>

Źródło: naobcasach.pl

4 sprawdzone triki na poderwanie każdego FACETA {nie chodzi o wygląd}

25.08.2019 2:25

Nie musisz się rozbierać, ubierać, za bardzo wykazywać…wystarczy, że zastosujesz stare jak świat triki, które pozwolą ci poderwać, albo zainteresować sobą każdego przedstawiciela płci męskiej.  Czytaj o> Oto niezaprzeczalne dowody na to, że jesteś dla niego UNIKATOWA!>>>>>>>>> ZACZNIJ OD CIEPŁYCH SŁÓW I KOMPLEMENTÓW Zawsze znajdziesz punkt zaczepny: może ma na sobie fajne spodnie, ...

Źródło: naobcasach.pl

"Nie chcemy zarządzać trzystuosobową korporacją. Pragniemy prowadzić taką firmę, w której sami mielibyśmy ochotę pracować"

24.08.2019 22:53

Książka Dana Lyonsa "Korposzczury" jest przygnębiającą lekturą. Pełno w nim przykładów wykorzystywania pracowników, depresji, samobójstw, firm, które pod płaszczykiem "twórczej destrukcji" dokonują rewolucyjnych zmian, mających wpływ na życie milionów ludzi. Ale jest i promyk nadziei - jeden przykład, który pozwala wierzyć, że zmiana na rynku pracy nie musi być tylko na gorsze.

Tagi: Praca, Mus
Źródło: kobieta.gazeta.pl

"Otherhood. Mamusie bez synusiów" William Sutcliffe

24.08.2019 9:11

Nowość wydawnicza "Otherhood. Mamusie bez synusiów" William Sutcliffe

Tagi: Mus
Źródło: dlalejdis.pl

"Typ macho nie zadowala się jedną czy dwiema kobietami - to musi być przerób niemal na skalę przemysłową"

23.08.2019 22:30

Macho - podobno kobiety za nim szaleją, mężczyźni chcą nim być. Tylko czy on jeszcze istnieje? A jeśli tak, to jak wygląda i czy ma się tak dobrze, jak przypuszczamy? Seksuolog Andrzej Gryżewski rysuje dość przerażającą wizję mężczyzny, który w seksie nie pyta, tylko bierze, co chce.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Deser z instagramowych profili!

23.08.2019 20:31

Zielona tarta z musem jeżynowym - przepis kulinarny.

Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami