Allegro PL
Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Jak wyśledzić gdzie i jak daleko jest burza?

19.05.2024 18:36


Majówka przyniosła nam pierwsze upały, a wraz z nimi ryzyko nagłych opadów i burz. Latem będą one jeszcze częstsze, więc musimy być przygotowani na szybkie i często niebezpieczne zmiany pogody. Jak namierzyć burzę, by nie zaskoczyła nas w najmniej spodziewanym momencie?

Tagi: Oczy, Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Twoje dziecko ma plamki na ciele i skrży się na swędzenie? "Remont mieszkania obowiązkowy!"

19.05.2024 13:07

Gdyby nie profesjonalista, dziewczynka cierpiała by jeszcze przez długi czas. Po jego przybyciu, problem został natychmiast wykryty. Jak się okazuje, dotyczy on wielu ludzi, ale nie zdają sobie z tego sprawy. Małe plamki na ciele mylą z ugryzieniami komarów. Przyczyna jest dużo gorsza.

Źródło: www.edziecko.pl

Jeremy Renner wrócił, ale nie w pełni sił. Zmiany na planie Burmistrza Kingstown

19.05.2024 11:11

Jeremy Renner wraca do aktorstwa po ciężkim wypadku. Jednak nie wrócił w pełni do formy, co oznaczało konieczne zmiany w produkcji Burmistrza Kingstown.W 2023 roku doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego musiał przejść przez długą rehabilitację. Choć ostatecznie pozwoliło mu to na powrót do pracy, jego organizm wciąż był wykończony. To powodowało pewne ograniczenia na planie , o czym opowiedział w wywiadzie dla Los Angeles Times. ...

Tagi: Praca, Mus
Źródło: naekranie.pl

Producent o 2. sezonie X-Mena '97: "Cierpliwości". Poruszył temat zwolnionego Beau DeMayo

19.05.2024 10:49

Po finale 1. sezonu X-Mena '97, fani Marvela będą musieli cierpliwie czekać na nowe odcinki. Kiedy pojawi się nowy scenarzysta po odejściu Beau DeMayo?Trwają prace nad 2. sezonem , o czym producent wykonawczy serialu, , opowiadał w wywiadach. Prace niedługo dobiegną końca, ale bez głównego scenarzysty. został nieoczekiwanie zwolniony, a jego konta społecznościowe są zdezaktywowane. Nie obyło się bez skomentowania również tej sprawy.  X-Men '97:...

Tagi: Seriale, Praca, Mus
Źródło: naekranie.pl

Ksiądz o pierwszej spowiedzi: Byłem bezradny wobec tych przerażonych dzieci

18.05.2024 20:41

Spowiedź to dla dziecka ogromne przeżycie. Nic dziwnego skoro całkiem obcemu człowiekowi, którego czasem się boi, musi opowiedzieć o sprawach, których się wstydzi. O spowiedzi, tuż przed komunią, ostatnio opowiedział na łamach "Tygodnika Powszechnego" redaktor senior, ks. Adam Boniecki. "Był między nami mur lęku" - zauważa spowiednik.

Tagi: Wstyd, Mus, Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Gwen Stefani wystąpiła na scenie z mężem. Zachwyciła stylizacjami

18.05.2024 20:05


Gwen Stefani, wokalistka kultowego dziś zespołu No Doubt, ikona mody i jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, pojawiła się u boku męża na Academy of Country Music Awards i zachwyciła oryginalnymi stylizacjami. Fioletowy zestaw mocno podkreślił perfekcyjną figurę gwiazdy - aż trudno uwierzyć, że ma już 54 lata!

Źródło: kobieta.interia.pl

Seriale 2024 - skasowane i zakończone tytuły. Nowa konstelacja, Yellowstone i Ty

18.05.2024 17:28

W kwestii wielu popularnych seriali zapadły poważne decyzje. Które produkcje po raz ostatni obdarują widzów nowymi odcinkami?W najbliższym czasie musimy przygotować się na pożegnanie z wieloma lubianymi fabułami. Rozwijane przez lata wyjątkowe wątki i niezastąpieni bohaterzy sprawiają, że w niektórych przypadkach niezwykle ciężko będzie pogodzić się z informacją o zakończeniu historii. Lista produkcji, które to czeka, jest całkiem pokaźna i z pewnością zasmuci wytrwałych widzów. 2024...

Tagi: Seriale, Mus
Źródło: naekranie.pl

Stellantis podpadł studentce prawa, musi teraz zapłacić 35 mln zł!

18.05.2024 16:55

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że zwykły konsument nie ma szans w starciu z ogromnymi koncernami. Pewna studentka prawa udowodniła jednak, że nawet z największymi można wygrać - wystarczy tylko odpowiednia znajomość przepisów.

Tagi: Praca, Przepis, Mus
Źródło: www.motocaina.pl

Nie do wiary, co Dagmara Kaźmierska miała w planach. Te legły w gruzach

18.05.2024 9:43

Dagmara Kaźmierska usunęła się w cień w związku ze skandalem związanym z jej przestępczą przeszłością. Według doniesień, przed wybuchem afery były plany na to, by o Kaźmierskiej powstał... film. Wiadomo, że nie uda się jej tego realizować.

Tagi: Film, Mus, Dom
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami