Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Dużo prawdy o człowieku, mało kryminału ("Drugie życie pana Roosa", Nesser Håkan)

25.08.2019 23:01

Fabuła tej powieści, tak jak „Człowieka bez psa”, przez pierwszych dwieście z hakiem stron obywa się bez udziału stróżów prawa i porządku. Zamiast nich mamy tytułowego bohatera, pana Roosa – dokładnie rzecz biorąc, Ante Valdemara Roosa (na co dzień używa drugiego imienia), zbliżającego się do sześćdziesiątki księgowego...

Źródło: www.biblionetka.pl

Dobra rozrywka ("Pole garncarza", Camilleri Andrea)

25.08.2019 21:05

W miejscu, gdzie wydobywa się glinę do produkcji waz i garnków, zostaje znaleziony plastikowy worek ze zwłokami mężczyzny; sekcja wskazuje na to, że była to mafijna egzekucja, a ilość szczątków sugeruje, że denat został ukarany za zdradę. Tymczasem w Vigacie dzieją się tajemnicze rzeczy: pędzący samochód omal nie rozje...

Tagi: Dzieci
Źródło: www.biblionetka.pl

Edyta Pazura na wakacjach z Cezarym i trójką dzieci. Pochwaliła się zdjęciem, ale fani zwrócili uwagę na coś innego. "Opis wymiata"

25.08.2019 18:15

Pazurowie podczas wakacji nie mają czasu na leniuchowanie. Wyjazd z trójką dzieci to nie lada wyzwanie. Edyta zachwyca się mężem i wymienia jego zalety, ale siebie docenia jeszcze bardziej.

Źródło: www.plotek.pl

Wzruszona Angelina Jolie zostawia syna na uniwersytecie. Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przez znajomych Maddoxa. Aktorka walczyła ze łzami

25.08.2019 14:24

Angelina Jolie może i jest jedną z największych gwiazd Hollywood, ale jest też kochająca matką gromadki dzieci. Ostatnie nagrania nie pozostawiają złudzeń, że prywatnie aktorka jest miłą i kontaktową osobą.

Źródło: www.plotek.pl

Wiwisekcja starości

25.08.2019 13:08


Pamiętnik komiksowy Roz Chast jest ogromnym zaskoczeniem. Zrecenzowałam już kilka komiksów, ale chyba żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak "Porozmawiajmy o czymś przyjemniejszym". To dzieło tak boleśnie zabawne i szokująco szczere, że trudno go nie polubić. Autorka zdobywa czytelnika otwartością i bezpośredniością mówienia o trudnym, ale też wdzięcznym temacie: starzeniu się rodziców. Jak coś upierdliwego, męczącego i absurdalnego może być aż tak dowcipne i smutne jednocześnie?

Źródło: lubimyczytac.pl

Rozalia Mancewicz pokazała pokój swojego syna. Kolorowy i bajkowy, ale ta konkretna rzecz to marzenie wielu dzieci

25.08.2019 6:00

Rozalia Mancewicz chętnie chwali się w sieci udanym życiem rodzinnym. To właśnie dla niego zrezygnowała z kariery.

Źródło: www.plotek.pl

Karol Linetty został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

24.08.2019 20:43

Karol Linetty długo zapamięta dzisiejszy dzień. 24-latek powitał na świecie swoje pierwsze dziecko.

Tagi: Piersi, Dzieci
Źródło: www.plotek.pl

Madzia z "Big Brothera" weźmie udział w nowej edycji "Azji Express". Zabierze ze sobą Oleha?

24.08.2019 15:30

Madzia Wójcik po wygranej w "Big Brotherze" weźmie udział w nowym programie TVN-u. Tym razem pojedzie w podróż za jednego dolara dziennie.

Źródło: www.plotek.pl

5 gadżetów odblaskowych dla odpowiedzialnych rodziców

24.08.2019 11:57

Gadżety odblaskowe dla dzieci.

Źródło: dlalejdis.pl

#1312.Sexowne bordowe body nocne

24.08.2019 10:02

Sklep z najtańszą bielizną w sieci.Expresowa wysyłka w jeden dzień !!! Adres sklepu : e-modex.pl Wejdź i wybieraj z potężnej oferty. Zapraszamy do obejrzenia całej oferty.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami