Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Dziecko samo w domu. Co grozi rodzicowi za pozostawienie malucha? Prawo wyznacza granicę wiekową

11.08.2022 12:49

Dziecko samo w domu. Co grozi rodzicowi za pozostawienie malucha bez opieki? Prawo wyznacza granicę wiekową, jednak do dyskusji na ten temat włączają się również eksperci odnośnie rozwoju dziecka, którzy wskazują na jedną ważną kwestię.

Źródło: www.edziecko.pl

Imiona dla dzieci, które były na topie 20 lat temu. Wypadły z rankingu i już mało kto je wybiera

11.08.2022 12:07

Wybór imienia to prawdziwe wyzwanie dla każdego rodzica. Niektóre z nich królują na listach popularności z kolei inne wypadły z rankingu i już mało kto je wybiera. Imiona dla dzieci, które były na topie 20 lat temu teraz rzadko są nadawane i pozostają w oryginalnej niszy.

Źródło: www.edziecko.pl

Dodatkowe 500 plus na dziecko. Rodzice dwójki mogą dostać nawet tysiąc, ale muszą się pospieszyć

11.08.2022 11:59

Dodatkowe 500 plus na dziecko to spory zastrzyk gotówki, który przyda się w każdym domowym budżecie. Rodzice dwójki dzieci mogą dostać nawet tysiąc złotych do wykorzystania na wakacyjne wojaże. Jednak trzeba się spieszyć, bo czasu na ich spożytkowanie pozostało niewiele. Chodzi oczywiście o bon turystyczny, którego ważność mija z końcem września.

Źródło: www.edziecko.pl

Najbardziej dochodowi aktorzy w danym gatunku. Kino akcji? Rządzi MCU. Horror? Zaskoczenie

11.08.2022 11:41

Którzy aktorzy przynoszą największe pieniądze w box office w poszczególnych gatunkach? Nowa lista zawiera podział na kino akcji, horror, komedię i romans.Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, którzy aktorzy i aktorki są najbardziej dochodowi z podziałem na poszczególne gatunki, odpowiedź na to pytanie znajdziecie w nowym badaniu serwisu Uswitch. Analitycy portalu wzięli pod lupę przeszło 1000 gwiazd filmowych, by najpierw sprawdzić boxoffice'owy przychód produkcji z ich udziałem, następnie zaś wskazać tych...

Źródło: naekranie.pl

Pomidorowa gorączka u dzieci. Czerwone pęcherze to niejedyny objaw

11.08.2022 10:58

Pomidorowa gorączka u dzieci to jedna z tajemniczych chorób, która atakuje głównie małe dzieci. Jednym z jej objawów są kuliste, czerwone pęcherze. Jednak nie tylko one powinny zaniepokoić rodziców. Do jej objawów dochodzą nudności i wymioty, a także często silne bóle i skurcze brzucha.

Źródło: www.edziecko.pl

Ezra Miller ukrywa matkę z dziećmi przed opieką społeczną. Aktor był zaangażowany w dokrętki do Flasha

11.08.2022 10:49

Zamieszanie wokół Ezry Millera trwa. Nowy raport Rolling Stone wyjaśnia szczegóły sytuacji matki i jej trójki dzieci mieszkających w posiadłości aktora w Vermont. jest wielkim problemem dla Warner Bros. Discovery, bo ich superprodukcja miała wyznaczyć nową drogę dla DC. Jednakże od miesięcy informujemy o aresztowaniach, napaściach, manipulacji, znęcaniu się i innych dziwnych oskarżeniach wobec Millera. Wygląda na to, że dostaliśmy kolejny odcinek serialu zatytułowanego Ezra Miller. Aktor...

Źródło: naekranie.pl

Eksmąż Britney Spears próbuje ją pogrążyć. Opublikował serię nagrań, na których kłóci się z synami

11.08.2022 10:35

Kevin Federline postanowił jasno odnieść się do ataków Britney Spears na ich synów. Na Instagramie pojawiła się seria obciążających nagrań, na których wokalistka kłóci się z dziećmi.

Źródło: www.plotek.pl

Babcia podała wnukom zatrutą zupę mleczną. "Wiedziałam, że mój mąż ma truciznę w aucie"

11.08.2022 10:34

W obwodzie saratowskim w południowo-zachodniej Rosji doszło do straszliwej zbrodni. W ubiegłym roku odkryto tu ciała trójki dzieci i ich ciotki. Wszyscy zostali otruci. Rosyjscy śledczy rozwiązali sprawę. Wiadomo już, kto stoi za otruciem tej czwórki.

Tagi: Babka, Dzieci, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Dominika Gwit długo starała się zajść w ciążę. Nie było łatwo. Teraz wyznaje: Przeszliśmy wiele

11.08.2022 5:00

Domika Gwit niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Aktorka jest niesamowicie szczęśliwa, jednak nie ukrywa, że starania o ciążę kosztowały ją i jej męża bardzo wiele wysiłku.

Tagi: Piersi, Dzieci, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Mleko – co o nim wiemy?

11.08.2022 0:01


Ma wysoką wartość odżywczą – jest źródłem cennych składników takich jak białko, tłuszcz czy witaminy. Znajdziemy w nim również składniki mineralne, szczególnie wapń, niezbędny do prawidłowego rozwoju układu kostnego. Mleko ma także szerokie zastosowanie w kuchni, a jego smak przywołuje najmilsze wspomnienia z dzieciństwa. Dziś rozprawiamy się z najpopularniejszymi faktami i mitami na jego temat! […]

Źródło: obcasy.pl

reklama
player+
Kontakt z nami