Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Skomentował jej brzuch ciążowy na TikToku. "Jako lekarz powinieneś się wstydzić"

23.02.2024 17:34

"Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie rozumieją, że każdy jest inny. Jestem niska i noszę wszystko z przodu. Powiedziano mi, że zrujnowałam swoje ciało i że rozstępy będą bardzo widoczne. Prawda jest taka, że ??mnie to nie obchodzi, ponieważ moje ciało pobłogosławiło mnie sześciorgiem niesamowitych dzieci i aniołkiem. Kocham swoje ciało i niesamowite rzeczy, które zrobiło".

Źródło: www.edziecko.pl

Niania odmawia opieki nad jedną grupą dzieci. "Chłopcy w tym wieku mogą być niebezpieczni"

23.02.2024 15:07

Niania z wieloletnim doświadczeniem pokłóciła się z rodzicami dzieci, którymi miała się opiekować. Swoją historią podzieliła się w internecie, bo jak sama uważa, czuje się "oszukana". Chociaż sama ma dopiero 19 lat, jej doświadczenie w kwestii zajmowania się maluchami jest dość bogate, jednak w swojej pracy kieruje się jedną, żelazną zasadą. Jaką? Nie bierze pod opiekę chłopców starszych niż 10 lat.

Źródło: www.edziecko.pl

Polki nie chcą rodzić. "Hejt za 800 plus, chore prawo lokatorskie, traumy z porodówek"

23.02.2024 14:59

W grudniu nie urodziło się nawet 20 tys. dzieci. Tak źle jeszcze nie było. Co zniechęca Polki do rodzenia? "Niedziałająca służba zdrowia, ustawa aborcyjna, kosmiczne problemy z uzyskaniem alimentów, problemy mieszkaniowe, chore prawo lokatorskie" - wymienia czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

"Dziecko biło kijem drugie. Gdy, usłyszałam, co powiedziała matka, zrozumiałam, że wychowanie bezstresowe poszło za daleko"

23.02.2024 14:10

Wielu rodziców jest zdania, że bezstresowe wychowanie może przynieść więcej szkody niż pożytku, szczególnie kiedy rodzice dość liberalnie podchodzą do zachowania swoich dzieci. Podobnego zdania jest mama, która podczas spaceru ze swoją córką, jak sama twierdzi, był świadkiem "wychowania bezstresowego".

Źródło: www.edziecko.pl

"Teściowa twierdzi, że wnuk nie jest gruby. Kupuje słodycze i mówi, że odbieram mu dzieciństwo"

23.02.2024 13:29

Polskie dzieci z roku na rok przybierają na wadze. Wielu bagatelizuje problem. "Czekam na argumenty, które w końcu dotrą do mojej teściowej. Ona wciąż twierdzi, że mój syn nie jest gruby. Owszem, gruby nie jest, ale ma nadwagę. Ona mówi, że wyrośnie" - żali się mama, która bezskutecznie próbuje przekonać kobietę, by nie kupowała dziecku słodyczy.

Tagi: Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Urzędy opuszczą dziś flagi do połowy masztu. Nie żyje 143 młodych ludzi

23.02.2024 12:34

Dziś urzędy opuszczą flagi do połowy masztu, przywiązując do nich kir - na znak żałoby. To akcja, która ma zwrócić uwagę wielu osób na bardzo niepokojące zjawisko, jakimi są samobójstwa młodych osób, a statystyki są przerażające. Tylko w ubiegłym roku w Polsce życie odebrało sobie 146 młodych osób w wieku od 7 do 18 lat. "Najwyższy czas, aby dostrzec, jak ogromna to strata i systemowo pomóc wszystkim dzieciom w kryzysach psychicznych" - podkreśla Fundacja Słonie na Balkonie, organizator ogólnopolskiej kampanii "Żałoba 146 rodzin".

Źródło: www.edziecko.pl

Tabletka "dzień po" bez recepty? "Niech w końcu nastanie nowa epoka, nigdy nie zapomnę upokorzenia sprzed lat"

23.02.2024 12:31

Szanse, że niebawem tabletkę "dzień po" będzie można kupić bez recepty, są coraz większe. Sejm przyjął nowelizację ustawy dotyczącej antykoncepcji awaryjnej. "Może w końcu skończy się era przywożenia ich zza granicy, albo kupowania z niepewnych źródeł".

Źródło: www.edziecko.pl

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś i Gosia odnowili mieszkanie. Postawili na kolory. Efekt wow

23.02.2024 12:30

Jarek z programu "Chłopaki do wzięcia" po ślubie z Gosią zamieszkał w mieszkaniu odziedziczonym po jej mamie. Lokum wymagało remontu, więc para zabrała się do dzieła. Efekty? Kolorowy zawrót głowy.

Źródło: www.plotek.pl

Mama pokazała jak dziś wygląda szkoła w Rosji. Dzieci wita portret Putina i wykrywacz broni

23.02.2024 11:58

Na nagraniu widzimy wnętrze szkoły, znajdującej się w starym budynku. Autorka nagrania wykorzystała dzień otwarty do tego, żeby nagrać, jak wygląda funkcjonowanie placówki, do której uczęszczają jej dzieci.

Tagi: Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Małżeństwo mające trójkę dzieci przeprowadziło test DNA. Wyniki wstrząsnęły ich życiem

23.02.2024 11:47

Małżeństwo z Kolorado zdecydowało się na przeprowadzenie testu DNA. Zwykła ciekawość doprowadziła do ujawnienia zaskakujących faktów na temat ich rodziny.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami