Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
Thor 5 - tak może wyglądać złoczyńca. Oto grafika koncepcyjna Herkulesa

21.09.2023 18:15

Do tej pory widzieliśmy Herkulesa tylko przez chwilę w filmie Thor: Miłość i grom. Nowa grafika koncepcyjna pozwala mu się lepiej przyjrzeć.Andy Park, dyrektor ds. rozwoju wizualnego w Marvel Studios, na swoim Instagramie opublikował nową grafikę koncepcyjną do filmu , na której widać Herkulesa w pełnej okazałości. Zobaczcie sami. Waititi o krytyce Thora 4: "Jeśli chcecie, by było jak w komiksach, to przeczytajcie sobie komiks" Thor...

Źródło: naekranie.pl

Joanna Racewicz prezentuje zmysłowe kadry. Fani zachwyceni sesją na piasku

21.09.2023 15:52


Joanna Racewicz regularnie dba o to, by na Instagramie pojawiały się nowe zdjęcia. Tym razem dziennikarka podzieliła się zmysłowymi kadrami z sesji na piasku. Do fotografii dołączyła inspirujący wpis. „Bogini piękności” – komentują fani.

Źródło: kobieta.interia.pl

Oto „nowa” córka prof. Wilczura. Maria Kowalska powtórzy słynną rolę Anny Dymnej w „Znachorze”

21.09.2023 13:40


„Znachor” powraca. W roli córki prof. Rafała Wilczura zobaczymy 27-letnią Marię Kowalską. Aktorka powtórzy słynną rolę Anny Dymnej z kultowej już ekranizacji w reżyserii Jerzego Hoffmana z 1982 roku. - Niech łączy, a nie dzieli! To moje marzenie – napisała na Instagramie aktorka o nowej produkcji Netflixa.

Źródło: kobieta.interia.pl

Oto "milioner Jack". Caroline Derpieński przyłapana z ukochanym. Kim jest?

21.09.2023 11:40

Aneta Glam na Instagramie opublikowała kolejne zdjęcia Caroline Derpieński z tajemniczym mężczyzną, które mają potwierdzać jej tezę. Według niej partnerem modelki jest biznesmen z Sosnowca.

Źródło: www.plotek.pl

Agata Duda poznała hollywoodzkiego aktora! Patrzymy na garsonkę w krzykliwym kolorze

20.09.2023 20:00

Agata Duda przebywa w Stanach Zjednoczonych u boku męża. Ostatnio udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać znanego aktora.

Źródło: www.plotek.pl

Przyszła do telewizji pochwalić się noworodkiem. Niestety, doszło do kupastrofy na wizji

20.09.2023 14:59

Kupastrofa, incydent kałowy, armagedon, nadprogramowy wyciek - określeń na kupę noworodka, która przebija pieluszkę i wydostaje się na zewnątrz, brudząc ubranie, zna wielu rodziców. To w zasadzie nic nowego, bo podobnych sytuacji jest całe mnóstwo i wpisuje się to także w ten realny, a nie zakrzywiony przez Instagram, obraz rodzicielstwa. Jednak tym razem do takiego wycieku doszło na wizji. W jednym z programów śniadaniowych, gdzie dumna mama, chciała pochwalić się swoim maleństwem. Nie przewidziała jednego.

Źródło: www.edziecko.pl

"Kanapowczynie". Widzowie zażenowani konkurencją. "Sprzedajecie ludzką tragedię"

20.09.2023 10:30

Fani nie zostawili suchej nitki na twórcach "Kanapowczyń" po premierze ostatniego odcinka. Jedna z konkurencji szczególnie nie spodobała się widzom, którzy wyrazili swoje niezadowolenie na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Tagi: Instagram
Źródło: www.plotek.pl

Zawsze unikała tego tematu. Nagle odpaliła: Rozliczajmy polityków

20.09.2023 10:08

Anna Lewandowska jak ognia unikała tematów, które były związane z polityką. Coś się jednak zmieniło, o czym świadczy najnowsze nagranie na jej instagramowym profilu.

Tagi: Instagram
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami