Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
Maja Sablewska pokazała mamę

17.07.2019 13:56


Maja Sablewska świetnie czuje się w mediach społecznościowych. Jej profil instagramowy obserwuje w tym momencie 470 tys. użytkowników.

Źródło: kobieta.interia.pl

Została zdemaskowana na Instagramie. Body positive to tylko przykrywka

17.07.2019 11:57

Prawda wyszła na jaw.

Źródło: www.zeberka.pl

"Klan": Maria Winiarska najpopularniejszą polską influencerką po sześćdziesiątce!

17.07.2019 10:14


Maria Winiarska, którą po wakacjach znów - po kilkuletniej przerwie - oglądać będziemy jako Alicję Marczyńską w "Klanie", okrzyknięta właśnie została najpopularniejszą polską... silver influencerką. 68-letnia aktorka twierdzi, że aktywność w sieci odmłodziła ją! - Instagram to świetny pomysł na dojrzałe życie - twierdzi.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Hit czy kit? Paznokcie jak lampa z lawą to nowy pomysł na letnią stylizację

17.07.2019 5:20


Ostatnio w szeroko pojętej popkulturze napotykamy na coraz więcej nawiązań do lat 90. Czy to za sprawą seriali, takich jak Stranger Things wypełnionymi gadżetami i ubraniami z naszego dzieciństwa, czy też pod wpływem znudzenia nowoczesną technologią z jednej strony, a sentymentem z drugiej, czerpiemy pełnymi garściami z ówczesnych inspiracji, tworząc total looki z dżinsem, nakładając brokat na ciało i włosy albo bawiąc się tamagochi. Co jeszcze wymyślimy? Nowy, instagramowy trend w stylizowaniu paznokci sugeruje, że wciąż mamy wiele do zaoferowania...

Źródło: kobietamag.pl

Wystój salonu- 15 inspiracji, które podbijają INSTAGRAM (+rady dekoratorki wnętrz)

15.07.2019 2:23

Salon to wizytówka domu. W nim zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy, przyjmujemy gości. Zatem nie ma się co dziwić, że powinien reprezentować najwyższy poziom, ale niekoniecznie za miliony monet. Podsuwamy kilka inspiracji prosto z Instagrama, na salon jakiego nie powstydzi się żadna z was! Boskie zestawienie!  Czytaj o: MĘSKIM ZDANIEM: 15 nietypowych przyczyn, przez ...

Źródło: naobcasach.pl

Mariusz Szczygieł chce oddać rzeczy Zofii Czerwińskiej. "Nie chciałbym, żeby ktoś je potem sprzedawał"

14.07.2019 13:03

Mariusz Szczygieł szuka osoby, której mógłby oddać rzeczy zmarłej Zofii Czerwińskiej. "Chciałbym je komuś przekazać. Wyłącznie za darmo. Najlepiej potrzebującej pani z Warszawy lub okolic" - napisał na swoim Instagramie dziennikarz i reportażysta, wieloletni przyjaciel Zofii Czerwińskiej.

Tagi: Instagram
Źródło: kultura.onet.pl

Buty Małgorzaty Rozenek-Majdan to absolutny hit! Jak ona w tym chodzi?

12.07.2019 19:03

Romantyczne zdjęcie, które Małgorzata Rozenek-Majdan umieściła na swoim Instagramie wyzwoliło wśród komentujących prawdziwa burzę. A poszło o... buty, w których zaprezentowała się celebrytka. Wśród komentujących wywołały prawdziwą sensację. Zobaczcie, dlaczego.

Źródło: kobieta.onet.pl

reklama
Kontakt z nami