Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
Internauta przyczepił się do Mariny. Weszła w dyskusję. "Bez przesady"

12.04.2024 16:27

Marina pod najnowszym wpisem na Instagramie wdała się w dyskusję z internautą. Ten przyczepił się do treści, które publikuje (a raczej których nie) na swoim profilu. Co mu odpisała?

Źródło: www.plotek.pl

Kasia Moś eksponuje ciało w wyciętej sukience. Stylizacja robi wrażenie

11.04.2024 19:04

Kasia Moś pochwaliła się na Instagramie piękną sukienką. Ten model bije teraz rekordy popularności i idealnie sprawdzi się na nadchodzące, ciepłe dni. Możesz się tak ubrać zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Wszystko zależy od dodatków, fryzury oraz makijażu. Piosenkarka zdecydowała się na wersję minimalistyczną.

Źródło: kobieta.onet.pl

Anita Werner przerwała milczenie. Nie mogła dłużej czekać. Zaapelowała do internautów

11.04.2024 15:24

Niedawno u dziennikarki TVN 24, Joanny Kryńskiej, wykryto guza mózgu. Prezenterka może liczyć na wsparcie kolegów ze stacji, w tym także Anity Werner. Gospodyni "Faktów" opublikowała na Instagram wpis, w którym wsparła przyjaciółkę. Wystosowała też ważny apel do fanów.

Źródło: www.plotek.pl

Rodziła w publicznym szpitalu. "Potraktowano mnie jak rybę bez głosu. Czuję się oszukana i skrzywdzona"

11.04.2024 8:46

Świeżo upieczona mama swoje drugie dziecko urodziła w państwowym szpitalu. Poprzedni jej poród odbył się w prywatnej placówce, skąd ma pozytywne wspomnienia. Tym razem było zupełnie inaczej. Poskarżyła się w poście opublikowanym na Instagramie.

Źródło: www.edziecko.pl

"Hotel Paradise". Luiza pokazała, jak wyglądała przed operacją plastyczną. Sporo za nią zapłaciła

10.04.2024 12:24

Luiza z "Hotelu Paradise" podzieliła się na Instagramie efektami operacji plastycznej, jaką przeszła. Dążenie do upragnionego wizerunku, trochę ją kosztowało.

Źródło: www.plotek.pl

U dziennikarki TVN24 wykryto guza. Przeszła operację. "Obsunęłam się na ręce po wyniku"

10.04.2024 3:00

Joanna Kryńska zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym zdradziła, dlaczego ostatnio jest nieobecna w mediach. Okazało się, że jest po poważnej operacji.

Tagi: Instagram
Źródło: www.plotek.pl

Cichopek pochwaliła się zdjęciem z Tatr. Wybrała nietypowy kombinezon

09.04.2024 19:04

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na weekend w Tatry, a pobytem chwalą się oczywiście na Instagramie. Dziennikarka postawiła na jeansowy kombinezon. Wybrała dość nietypowy kolor.

Źródło: kobieta.onet.pl

Doda twierdzi, że od lat się nie maluje. Fanka ją wypunktowała. "Ale usta zrobione". Jest odpowiedź

09.04.2024 9:51

Na Instagramie Dody doszło do małego spięcia między piosenkarką a jedną z obserwujących. Poszło o... rady na temat makijażu i pielęgnacji.

Źródło: www.plotek.pl

Kamila Saganowska podnosi się po kryzysie z romansem. "Oczy spuchnięte od płaczu". Pokazała się bez makijażu

08.04.2024 17:27

O Kamili Saganowskiej było ostatnio głośno w mediach. Wszystko za sprawą wpisu, który opublikowała na Instagramie, w którym zwróciła się do rzekomej kochanki swojego męża Marka Saganowskiego. Po tym jak piłkarz zareagował na te rewelacje w sieci, postanowiła odpuścić. Saganowska właśnie wraca na dobre tory. Opowiedziała, jak zamierza odegnać smutki.

Źródło: www.plotek.pl

Przeszła na emeryturę mając 11 lat, teraz wróciła do pracy. "Podziękujecie mi później"

07.04.2024 20:09

Pixie Curtis ma zaledwie 13 lat, a już jest niekwestionowaną gwiazdą Instagrama oraz rekinem biznesu. Ma dwie firmy, swojego Mercedesa, kreatywne pomysły i wielkie ambicje. Jej mama jest pewna, że niedługo dziewczynka będzie mogła przejść na emeryturę i zostanie multimilionerką.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami