player+
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Olga Frycz z córkami na Teneryfie. Jak radzi sobie samodzielna mama w podróży? Tym razem skorzystała z pomocy. "Leciałam z tatą Zosi"

04.12.2021 15:30

Olga Frycz samodzielnie wychowuje dwie córki. Aktorka nie zamierza z tego powodu rezygnować z ukochanych podróży. Tym razem zabrała dzieci na Wyspy Kanaryjskie. W podróży towarzyszył jej tata Zofii.

Tagi: Dzieci
Źródło: www.plotek.pl

"Conversation" - zobacz klip do najnowszego utworu LP!

04.12.2021 14:09

Po wczorajszej premierze albumu „Churches", LP dzieli się z nami klipem do najnowszego utworu „Conversation".

Tagi: Dzieci
Źródło: wyspa.fm

Variété "Dziki książę": Dzieło w oparach niedocenienia

04.12.2021 13:09


Być polskim zespołem, obecnym na scenie od pierwszej połowy lat osiemdziesiątych i dalej zachowywać świeżość? Wydaje się niemożliwe, a to właśnie osiągnęli muzycy z Variété na "Dzikim księciu".

Tagi: Dzieci
Źródło: muzyka.interia.pl

George Clooney mógł zarobić miliony za jeden dzień pracy. Czemu odmówił?

04.12.2021 12:59

George Clooney to rozpoznawalna gwiazda kina. Nic więc dziwnego, że pewna firma chciała mu zapłacić miliony dolarów za występ w reklamie, ale on odmówił. w rozmowie z portalem Guardian przyznał,że swego czasu pewna firma chciała mu zapłacić 35 mln dolarów za jeden dzień pracy na planie reklamy linii lotniczych. Przyznał w rozmowie, że po konsultacji z żoną Amal postanowił jednak odmówić i uznał, że jeśli przyjęcie takiej pracy miałoby sprawić, że...

Źródło: naekranie.pl

Nadopiekuńczy rodzic robi te 5 rzeczy na co dzień. Myśli, że to dla dobra dziecka, ale się myli

04.12.2021 12:58

Chociaż nadopiekuńczość może wynikać z troski, wcale nie jest dobra. Większość nadopiekuńczych rodziców wykazuje co najmniej kilka cech, które mogą być szkodliwe dla dzieci. Szczególnie gdy te wkroczą w okres dojrzewania.

Źródło: www.edziecko.pl

Hit w Lidlu! Stylowe botki damskie kosztują teraz 54,90 zł. Podobne znajdziesz w Sinsay i CCC

04.12.2021 11:03

Botki na płaskiej podeszwie to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie przede wszystkim wygodę. Można zestawić je z wieloma elementami garderoby, tworząc ciekawe i stylowe połączenia. Propozycję w wyjątkowo niskiej cenie znajdziecie obecnie w Lidlu. Podobne fasony dostaniecie też w Sinsay i CCC.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

500 plus traci na wartości. Rodzice nie mają złudzeń. "To jest kredyt, który będą spłacać dzieci"

04.12.2021 10:00

500 plus w dobie inflacji traci na wartości. Ekonomiści obliczyli, że od 2016 roku świadczenie zostało obniżone o 70 zł. "Niech rozdają dalej. Będziemy za chleb płacić 20 zł" - komentują oburzeni rodzice.

Źródło: www.edziecko.pl

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Byłam Britney Spears, zanim stała się popularna"

04.12.2021 9:15

Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia. Teraz pokazała, jak wyglądała jako mała dziewczynka. Pamiętacie takie kokardy z przedszkola?

Tagi: Dzieci
Źródło: www.plotek.pl

Dziś ostatni dzień akcji policji i diagnostów. Można za darmo ustawić światła albo dostać mandat

04.12.2021 7:00

Światła w samochodzie to bardzo istotny element wpływający na bezpieczeństwo na drodze. Zwłaszcza teraz trzeba pamiętać o ich prawidłowym używaniu, a także o odpowiedniej kontroli. Dziś na tysiącach stacji kontroli pojazdów będzie można za darmo ustawić światła.

Tagi: Dzieci, Usta
Źródło: www.motocaina.pl

„Oddajmy dzieciom i rybom głos”[1] ("Krysia: Mała książka wielkich spraw", Grzesiak Michalina)

03.12.2021 18:22

Recenzja oficjalna PWN Recenzent: dot59 Obecność dziecka w literaturze jako odrębnej jednostki, przemawiającej własnym głosem, datuje się chyba dopiero na wiek XIX (nie licząc „Traktatu o wychowaniu” Rousseau, w którym nieletni Emil jest sztuczną kreacją, służącą ukazaniu idealnego wg autora modelu pedagogicznego, ...

Tagi: Dzieci
Źródło: www.biblionetka.pl

reklama
Kontakt z nami