Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Jak zniechęcić niechcianych gości weselnych? Sposobów jest więcej, niż myślisz

05.06.2023 19:03

Tak, temat jest kontrowersyjny, ale i problem realny. To wątek bardzo często poruszany w grupach ślubnych w mediach społecznościowych. Wesela w dobie internetu stale się zmieniają. Dziś już łatwiej jest uzasadnić niezapraszanie nieznanych bliżej krewnych, których rodzice – tylko z sobie znanych powodów – chcieliby gościć na imprezie swoich dorosłych dzieci. To także jedna z lepszych stron inflacji i konieczności zaciskania pasa – twierdzi wielu nowożeńców: oszczędności uzasadniają ograniczoną listę. Sposobów na "zniechęcenie" do przyjścia gości niemile widzianych jest jednak więcej.

Źródło: kobieta.onet.pl

Wierzono, że obraz "Płaczący chłopiec" jest przeklęty. Powodem niewyjaśnione pożary. "Z płomieni wychodził nienaruszony"

05.06.2023 19:00

W każdej legendzie jest jakieś ziarnko prawdy. Wielu także w takich historiach dopatrywało się dziwnych zrządzeń losu, czasem działania tajemniczej siły. Podobnie było z jednym z tajemniczych obrazów. "Płaczący chłopiec", bo taki tytuł ma to dzieło, gdziekolwiek się pojawił - dochodziło do pożaru. Płonęły nie tylko pojedyncze rzeczy, ale i całe domostwa, a jedyną ocalało rzeczą, był ten właśnie obraz.

Tagi: Praca, Dzieci, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Tim Burton na dużym ekranie. Na Tofifeście w Toruniu zobaczycie aż 5 kultowych filmów!

05.06.2023 18:39

Jeśli kochacie klasyki Tima Burtona, takie jak Sok z Żuka, mamy dla was dobrą wiadomość: aż 5 kultowych filmów reżysera pojawi się na dużym ekranie w Polsce! Zobaczcie szczegóły poniżej.Przed nami kolejna edycja polskiego festiwalu filmowego Tofifest, który co roku odbywa się w Toruniu. Tym razem organizatorzy przygotowali coś specjalnego dla fanów trochę mroczniejszych i bardziej pokręconych klimatów. W ramach wydarzenia odbędą się specjalne seanse kultowych filmów ! Poniżej znajdziecie dokładną listę filmów sławnego reżysera, które wyjątkowo...

Tagi: Film, Dzieci, Dom
Źródło: naekranie.pl

Księżniczka Eugenia urodziła! Znamy płeć i imiona dziecka

05.06.2023 17:24

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank powitali na świecie drugie dziecko. Chłopczyk przyszedł na świat w zeszłym tygodniu.

Źródło: www.plotek.pl

Diablo 4 otrzyma co najmniej dwa dodatki? Twórcy rozpoczęli już prace

05.06.2023 16:34

Diablo 4 będzie rozwijane nie tylko przez sezonową zawartość, ale także przez większe rozszerzenia. Prace nad nową zawartością już trwają.Rod Fergusson, dyrektor generalny , szczegółowo ujawnił, czym aktualnie zajmują się deweloperzy. Okazuje się, że programiści mająco robić, bo oprócz aktualizacji eliminujących błędy i poprawiających balans, trwają prace nad sezonami oraz dwoma odrębnymi dodatkami. Jak zdradził Fergusson, wszystko to dzieje się w tym samym czasie.  W tej chwili,...

Tagi: Praca, Dzieci, Doda
Źródło: naekranie.pl

Chciał zostać chrzestnym, a nie dostał rozgrzeszenia. Zdobył się na desperacki czyn. "Podrabiali podpis"

05.06.2023 15:46

- Mój ojciec chrzestny tak się wyspowiadał, że mu ksiądz rozgrzeszenia nie dał i musieli podrabiać podpis księdza, tak by mógł zostać tym ojcem chrzestnym. Jak to później sam skomentował, że chciał szczerze, a więc dostał szczerze - pisze na Twitterze chłopak, który o mały włos mógłby zostać przed swoim chrztem bez ojca chrzestnego. Wszystko przez horrendalne wymagania księży.

Źródło: www.edziecko.pl

Zostawiła dwoje dzieci w samochodzie i poszła na zakupy. Pod jej nieobecność auto się zapaliło

05.06.2023 15:31

O tym, że nie wolno zostawiać dzieci w samochodzie mówi się od dawna, jednak wciąż wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Boleśnie przekonała się o tym ta mama - poszła na zakupy, a dwoje swoich pociech zostawiła na ten czas w samochodzie. Niestety to był ogromny błąd - pojazd zapalił się podczas nieobecności kobiety.

Źródło: www.edziecko.pl

Krzysztof Jackowski mówi, kiedy zaczął mieć pierwsze wizje. Towarzyszyły jej koszmarne objawy

05.06.2023 15:26

Krzysztof Jackowski wrócił pamięcią do początków swojej profesji. Choć już w dzieciństwie czuł, że różni się od rówieśników, to pierwszą "wizję" miał dopiero jako dorosły mężczyzna.

Tagi: Piersi, Dzieci
Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Rozenek poszła na marsz z synem. Fani patrzą na dziecko. "Robicie mu krzywdę"

05.06.2023 14:46

Małgorzata Rozenek wraz z mężem i dziećmi wzięła udział w Marszu 4 czerwca. Fani skomentowali jej aktywną postawę, jednak rykoszetem odbiło się to na kolejnej aferze, tym razem związanej z dziecięcym wózkiem. Internauci są w szoku, że 3-letni Henio wciąż w nim jeździ.

Tagi: Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

Znana aktorka Gwyneth Paltrow jest "migdałową mamą". "To trauma każdego dziecka z lat 90. w pigułce"

05.06.2023 14:24

Znana aktorka Gwyneth Paltrow jest "migdałową mamą", a promowana przez nią dieta jest mocno krytykowana w sieci. Nic dziwnego, "to trauma dzieciaków z lat 90.", jak tłumaczą w komentarzach internauci.

Tagi: Dieta, Dzieci
Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami