Wiadomości z tagiem Wakacje  RSS
Ekspresowe zwalczanie wszawicy. Pasożyty w popłochu wyniosą się z włosów

21.09.2023 8:03


Ostatnie wspomnienia o minionych wakacjach powoli blakną, robiąc miejsce sprawom szkolnym. Wejście w tryb chodzenia na zajęcia szkolne lub przedszkolne wiąże się z rozbudzeniem jednego z największych koszmarów rodziców – przyniesieniem do domu wszy na głowie. Jeśli znajdziemy się w takiej sytuacji, reagujmy od razu. Niezliczone lata walki z wszami zaopatrzyły nas w cały arsenał skutecznych metod. Jak efektywnie pozbyć się pasożytów? Podpowiadamy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Hanna Lis wciąż walczy o powrót do sprawności. Złamała obie ręce

20.09.2023 14:16

Ostatni okres nie był najłatwiejszy dla Hanny Lis. Dziennikarka przekazała, jak czuje się obecnie po wypadku, któremu uległa w ubiegłe wakacje.

Źródło: www.plotek.pl

Wersow i Friz szaleją na wakacjach. Fani z zaniepokojeniem dopytują: A gdzie Maja?

15.09.2023 14:40

Wersow i Friz niedawno powitali na świecie pierwszą córkę. Wygląda na to, że świeżo upieczeni rodzice postanowili odpocząć od zgiełku miasta i wybrali się z małą na wakacje. Słonecznymi kadrami regularnie dzielą się w sieci.

Źródło: www.plotek.pl

(Wszech)regeneracja ciała po wakacjach z Herbus Cosmetics

14.09.2023 16:31

Pielęgnacja ciała z kosmetykami Herbus.

Źródło: dlalejdis.pl

Jak Polacy spędzili wakacje 2023 – deklaracje a rzeczywistość – analiza OLX

14.09.2023 7:02


Mimo że, jak wynika z badań, 30% Polaków jest jeszcze przed urlopem, to już teraz można podsumować sezon letni, co ilustrują dane OLX. Na ich podstawie można przeanalizować, jak Polacy spędzili wakacje oraz zastanowić się nad tym, czy obraz tegorocznych wakacji zapowiada stały trend, czy może to moda, która się szybko zmieni. Jak Polacy spędzili […]

Źródło: wrolimamy.pl

Czy dziecko z katarem można puścić do przedszkola? "Syropkowi rodzice" wykorzystują lukę w przepisach

12.09.2023 11:58

Zaczął się nowy rok szkolny, dzieci wróciły z wakacji, toteż wśród rodziców zagościło jedno i to samo pytanie: czy dziecko z katarem można puścić do przedszkola? Ile głów, tyle opinii, każda oczywiście zależy od sytuacji. Bo nie ma prawnego zakazu, w którym dziecko z pociągającym nosem, musi zostać w domu. Jednak każdy kij ma dwa końce i okazuje się, że "syropkowi rodzice" często nie widza, albo nie chcą widzieć problemu. Zasłaniają się luką w przepisach, często nie zdając sobie sprawy z konsekwencji.

Źródło: www.edziecko.pl

Turecka atrakcja skończyła się szpitalem. "Skóra krwawiła dookoła". Siedmiolatce zostanie ślad na całe życie

11.09.2023 17:46

Rajskie wakacje w słonecznej Turcji pozostaną w pamięci tej rodziny długo. Dziewczynka dorobiła się po nich śladu, który zostanie na jej ciele do końca życia.

Tagi: Wakacje
Źródło: www.edziecko.pl

Jaka będzie zima 2023/2024? Synoptycy podali szczegółowe informacje

11.09.2023 14:00


Pogoda w Polsce bywa naprawdę zaskakująca. Po kapryśnych początkach wakacji, we wrześniu cieszymy się słońcem i wysokimi temperaturami. Jak wiemy w ciągu ostatnich lat dłużej musieliśmy czekać na nadejście białej zimy, a mieszkańcy niektórych regionów kraju nie doświadczyli jej prawie wcale. Jakiej aury możemy spodziewać się w nadchodzącym grudniu oraz styczniu? Czy jest szansa, że na Boże Narodzenie spadnie śnieg? Synoptycy już wiedzą.

Źródło: kobieta.interia.pl

Tak wyglądało wypracowanie uczennicy z lat 50. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. "To stopniowo zanikało"

11.09.2023 11:34

TikTokerka pokazała, jak wyglądał zeszyt uczennicy z lat 50. Po wakacjach wszystkie dzieci musiały napisać wypracowanie. Internauci zwrócili uwagę na jedną kwestię. "Aż przyjemnie się czyta" - komentują.

Źródło: www.edziecko.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują objęci na tle piramid. "Marzenia się spełniają"

09.09.2023 14:40

Egipskie wakacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego trwają w najlepsze. Ostatnio prezenterzy udali się do Gizy, aby zwiedzić piramidy. Przy okazji zapozowali do romantycznego zdjęcia.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami