Wiadomości z tagiem Wakacje  RSS
Najlepsze obiady na lato

18.07.2019 17:49

Smak wakacji według Zwieger.

Tagi: Wakacje, Lato
Źródło: dlalejdis.pl

Latem zadbaj o wątrobę oraz o sylwetkę. Pomoże ci m.in. cholina

18.07.2019 13:05


Lato to czas grillowania, lodów i biesiad pod gołym niebem, w czasie których nie brakuje kolorowych alkoholi. To wszystko oczywiście nie pomaga naszej wątrobie, a co dopiero sylwetce. Oprócz zachowania umiaru, warto sięgnąć również po suplementy, które okażą się pomocne zwłaszcza latem. W uregulowaniu tego, co nieco zaburza nasz wakacyjny tryb życia pomoże choćby cholina […]

Źródło: kobietamag.pl

Kosmetyki i zwyczaje pielęgnacyjne z różnych stron świata

18.07.2019 11:11


Planujesz niezwykłe wakacje? Koniecznie przywieź typowe dla danego regionu kosmetyki lub zwyczaje pielęgnacyjne. A jeśli zostajesz w domu, egzotyczne rytuały pomogą ci wywołać nastrój podróży. 

Źródło: zwierciadlo.pl

Sałatka z kolorowym ryżem, burakami i serem feta

17.07.2019 13:28


W wakacyjne miesiące sałatka jest zawsze dobrym pomysłem. To świetna opcją zarówno na przekąskę czy lunch w pracy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Trudny czas dla kierowców. Z jakimi trudnościami muszą mierzyć się zawodowi kierowcy latem?

17.07.2019 11:19

Na polskich trasach robi się tłoczno i niebezpiecznie. Kto na tym może stracić? Zawodowi kierowcy, którzy na co dzień pokonują setki kilometrów, by dostarczyć towar na czas. Z jakimi utrudnieniami mierzą się trakerzy w wakacje?

Tagi: Wakacje, Mus
Źródło: www.motocaina.pl

"Klan": Maria Winiarska najpopularniejszą polską influencerką po sześćdziesiątce!

17.07.2019 10:14


Maria Winiarska, którą po wakacjach znów - po kilkuletniej przerwie - oglądać będziemy jako Alicję Marczyńską w "Klanie", okrzyknięta właśnie została najpopularniejszą polską... silver influencerką. 68-letnia aktorka twierdzi, że aktywność w sieci odmłodziła ją! - Instagram to świetny pomysł na dojrzałe życie - twierdzi.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Urlopowiczki! Nie zapominajcie, że kompleksowa ochrona przeciwsłoneczna to podstawa. Zadbaj nie tylko o skórę, ale też o włosy

17.07.2019 4:00


Słona woda, piasek na plaży, promienie słońca - to wszystko niszczy twoje włosy, dlatego w czasie wakacyjnego wypoczynku chroń je odpowiednimi kosmetykami. Ale nie tylko fryzura potrzebuje wsparcia w czasie wakacji. Podpowiadamy, co wrzucić do letniej kosmetyczki.

Źródło: kobietamag.pl

Sprytne rozwiązania na kempingu. 8 trików, dzięki którym zaskoczysz wszystkich pod namiotem

17.07.2019 4:00


Jeżeli dla ciebie najlepszym pomysłem na wypoczynek jest spakowanie plecaka i wyjazd pod namiot, z pewnością masz wiele sposobów na przetrwanie na łonie natury. Takie wakacje bowiem zdecydowanie różnią się od tych na prywatnej kwaterze czy w hotelu. Jeśli jednak dopiero zbierasz doświadczenie w temacie - mamy dla ciebie 8 trików do przetestowania na kempingu.

Tagi: Wakacje, Oczy
Źródło: kobietamag.pl

Familijny wyjazd z dzieckiem

16.07.2019 17:18

Jak się przygotować na wakacyjny wyjazd z dziećmi?

Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami