Wiadomości z tagiem Wakacje  RSS
Od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu? Upewnij się, rodzicu. Niebawem wakacje

22.05.2022 14:56

Prawo polskie jest na tyle zawiłe, że trudno znaleźć przepis, który jednoznacznie informowałby, w jakim wieku można zostawić dziecko samo w domu. Poza tym same rozporządzenia prawne mają się nijak do psychologii rozwojowej dzieci, która głosi, że każde z nich rozwija się w indywidualnym tempie. O tym, w jakim stopniu dziecko jest samodzielne, najlepiej wiedzą rodzice.

Źródło: www.edziecko.pl

Lecisz do Grecji? Na to trzeba się szykować

22.05.2022 14:18


Planujesz wielkie greckie wakacje? Grecja - w związku z poprawiającą się sytuacją pandemiczną - łagodzi obostrzenia i zasady wjazdu. Jak będą wyglądały tam tegoroczne wakacje? Na co trzeba się przygotować? Warto sprawdzić już teraz.

Tagi: Wakacje
Źródło: kobieta.interia.pl

Trenerka seksualności: Wakacyjna miłość może się zdarzyć i w stałych związkach

21.05.2022 21:00

- Podczas wakacji mamy taki czas, kiedy mamy na siebie nawzajem zwrócone oczy, a nie np. na płacenie rachunków, doglądanie dzieciaków i wszystko to, co na co dzień musimy razem robić. Podczas kolacji albo na plaży mamy w końcu czas i gotowość pogapić się na siebie nawzajem - mówi Agnieszka Szeżyńska, trenerka seksualności w rozmowie z Agą Kozak.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Anna Lewandowska pokazała młodszego brata. Zabrała go na wspólne wakacje. Są do siebie podobni?

21.05.2022 19:30

Anna Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą. Trenerka razem z mężem i córkami wypoczywa w Turcji, co chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Na jej InstaStories pojawiło się zdjęcie młodszego brata, Piotra Stachurskiego. Przy okazji fani mieli okazję zobaczyć bratową Lewandowskiej.

Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Socha zabrała dzieci na wakacje. Pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. "Ekipa wyrusza w miasto"

21.05.2022 15:30

Małgorzata Socha jest na co dzień bardzo zapracowana. Ostatnio gwiazda postanowiła naładować akumulatory i wybrała się z rodziną do słonecznej Hiszpanii. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wyjazdu.

Źródło: www.plotek.pl

Jason Derulo i jego hymn na wakacje

21.05.2022 7:11

Jason Derulo, światowej sławy supergwiazdor, wraca z wakacyjnym hymnem "Slidin' (Ft. Kodak Black)". Nad produkcją utworu czuwali Jason Derulo, Shawn Charles, Jason Evigan, Lionel Crasta, Bluf i Smile High.

Tagi: Wakacje
Źródło: wyspa.fm

Three of Us na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Pierwszy raz na sopockiej scenie

20.05.2022 19:10


Przed nami Polsat SuperHit Festiwal 2022. Impreza z gwiazdami w Operze Leśnej w Sopocie potrwa do niedzieli. "Będzie petarda" - zachęcają członkowie zespołu Three Of Us, którzy po raz pierwszy wystąpią na sopockiej scenie. Czy czują tremę? Co zaśpiewają? I jakie mają wakacyjne plany? O tym wszystkim w materiale Polsat Go.

Źródło: muzyka.interia.pl

Anna Lewandowska położyła się na Robercie. Sesja jak do magazynu

20.05.2022 14:40

Robert Lewandowski udostępnił zdjęcie z wakacji w Turcji. Na fotografii widzimy go leżącego na plaży i wtuloną w niego Annę Lewandowską. Internauci są zachwyceni uroczym kadrem.

Źródło: www.plotek.pl

Kiedy są egzaminy ósmoklasisty 2022? Pozostali uczniowie liczą wówczas na wolne

20.05.2022 10:17

Egzaminy ósmoklasisty rozpoczynają się już w następnym tygodniu. Dla wszystkich uczniów klas VIII to pierwszy poważny test i w zasadzie ostatnia prosta przed wakacjami. W związku z organizacją egzaminów, pozostali uczniowie mogą liczyć na dodatkowe dni wolne - mogą zostać w domu.

Tagi: Wakacje, Oczy, Doda, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

"Leśniczówka": W wakacje bohaterowie powrócą w nowych odcinkach

19.05.2022 19:17


Nowe odcinki "Leśniczówki" będą emitowane przez całe wakacje na TVP 1, mimo że telewizyjna "Jedynka" zazwyczaj zawiesza swoje seriale na czas przerwy wakacyjnej. Bohaterowie powrócą do tytułowej leśniczówki, aby odkrywać kolejne tajemnice z przeszłości i mierzyć się z przeciwnościami losu.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

reklama
Kontakt z nami