Wiadomości z tagiem Wakacje  RSS
Ilona Janyst urodziła! Gwiazda "M jak miłość" ma powody do radości

02.12.2021 17:13


Na początku wakacji Ilona Janyst ogłosiła, że spodziewa się drugiej pociechy. Teraz za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów o tym, że jej dziecko przyszło już na świat. Zdradziła też jego płeć.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Przygotuj się na Święta z Fashion Market Square

29.11.2021 10:34

Targi Mody Autorskiej Fashion Market Square to cykl wydarzeń, charakteryzujących się wyjątkową miłością do mody, ekologii i sztuki, które mają różne odsłony. W wakacje w Sopocie uczestnicy mogli się cieszyć letnią sceną fashion, we Wrocławiu, Łodzi oraz Warszawie miejscami eventów stały się ostatnio galerie handlowe, a w dniach 4-5 grudnia w Centrum Praskim Koneser w […]

Tagi: Wakacje
Źródło: obcasy.pl

Polska mama z Irlandii: Dla pracującego rodzica wakacje są tu absolutnym horrorem

28.11.2021 19:00

Kinga od 15 lat mieszka w Irlandii. Prawie osiem lat temu wraz z rodziną wyprowadziła się z Dublina na wieś, do domu stojącego w szczerym polu. Pędzące za oknem samochody i autobusy zamieniła na pasące się na łące owce.

Tagi: Praca, Wakacje, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Adam Zdrójkowski po rozstaniu wyleciał na wakacje. Na Zanzibarze towarzyszy mu piękna kobieta. Znacie ją z jego Instagrama

27.11.2021 13:30

Adam Zdrójkowski nie musi martwić się brzydką pogodą za oknem. Aktor odpoczywa na słonecznym Zanzibarze i nie jest tam sam!

Źródło: www.plotek.pl

Wiktoria Gąsiewska kusi w kostiumie kąpielowym!

26.11.2021 15:33


Wiktoria Gąsiewska postanowiła zmienić na chwilę otoczenie i wyleciała na krótkie wakacje do gorącego Dubaju. Aktorka wrzuciła do sieci kilka zdjęć, a do jednego z nich zapozowała nawet w kostiumie kąpielowym. Fani młodej gwiazdy nie kryli zachwytu jej wyglądem!

Źródło: kobieta.interia.pl

„Wakacje z truchłami” - recenzja

26.11.2021 10:42

Recenzja książki „Wakacje z truchłami”.

Tagi: Wakacje
Źródło: dlalejdis.pl

Marcelina Zawadzka kusi na wakacjach. Co za widok!

23.11.2021 15:45


Marcelina Zawadzka uwielbia podróżować. Niedawno piękna modelka znów wyjechała z Polski na wakacje, tym razem nad Ocean Atlantycki. Nie zapomniała jednak o swoich fanach w mediach społecznościowych, z którymi pozostaje w stałym kontakcie na Instagramie. Miss Polonia 2011 regularnie publikuje tam nowe posty!

Źródło: kobieta.interia.pl

Nieudane wakacje Gimpera. Youtuber trafił na kwarantannę w Dubaju. "To jest straszne"

19.11.2021 16:25

Egzotyczne wakacje Tomasza Gimpera Działowego i jego dziewczyny Klaudii Kołodziejczyk nie przebiegają zgodnie z pierwotnym planem. Para pozostaje zamknięta w apartamencie, ponieważ dziewczynie youtubera wyszedł test z pozytywnym wynikiem.

Tagi: Wakacje
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami