player+
Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Jak pomóc psu podczas burzy? Spraw, by nawałnica była bardziej znośna dla Twojego czworonoga

26.06.2022 15:32

Jak pomóc psu podczas burzy? To pytanie może nurtować niejednego właściciela czworonoga. Jeśli Twój pupil też zalicza się do zwierząt źle znoszących nawałnice, sprawdź koniecznie, co robić, by go uspokoić.

Tagi: Usta
Źródło: www.edziecko.pl

"W mojej relacji nieustannie ustalałem z moim chłopakiem, który z nas myje okna. Aż w końcu ustaliliśmy, że żaden"

25.06.2022 7:15

Seksuolog: Gdy do gabinetu przychodzą pary heteroseksualne, to mężczyzna często się obrusza, że ma wykonywać obowiązki domowe. Często uważa, że to naturalne, że kobieta gotuje, sprząta, zajmuje się dziećmi, oraz że zrezygnuje z lepszej pracy niż on. W związku gejowskim byłoby inaczej, byłaby dyskusja.

Tagi: Praca, Seks, Usta, Dom
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Ognista Edyta Herbuś w czerwonej sukience. Gwiazda znów kusi na Instagramie

24.06.2022 14:33


Edyta Herbuś znów zachwyca - tym razem w czerwonej sukience. To prosty przepis na stylizację, która z pewnością rzuca się w oczy i co więcej - dodaje pewności siebie. Gwiazda postawiła również na usta pomalowane w tym samym kolorze. Tak w czerwonym „total looku” prezentuje się Edyta Herbuś!

Źródło: kobieta.interia.pl

Nowy krem BB z efektem glow od Veoli Botanica

24.06.2022 13:17


Pierwszy krem Veoli Botanica BB DROP OF PERFECTION stał się absolutnym bestsellerem, zdobywając serca użytkowniczek swoimi dobroczynnymi właściwościami oraz satynowym, długotrwałym wykończeniem. Jego nieustająca popularność zainspirowała markę do powiększenia linii makeup care o kolejną nowość. Oto rozświetlająco-nawilżający lekki krem BB LET’S GLOW, który sprawia, że skóra lśni naturalnym blaskiem, a jednocześnie zapewnia przyjemne nawilżenie. Wyróżnia go piękny i promiennie wyglądający efekt glow.

Źródło: styl.interia.pl

Rozwój branży hazardowej w Polsce: od pierwszych salonów gier do kasyn internetowych

24.06.2022 0:30


Działalność hazardowa w Polsce Działalność hazardowa w Polsce jest legalna. Działalność operatorów regulują przepisy ustawy o grach hazardowych, która weszła w życie 19 listopada 2009 r. (zmieniona 26 maja 2011 r. i 1 stycznia 2017 r.). Gry hazardowe w Internecie są mocno uregulowane. Organem regulacyjnym jest Ministerstwo Finansów. Ich przychody wyniosły 126 mln EUR. first appeared on .

Źródło: bridelle.pl

Znaleźć miejsce, gdzie można kochać prawdziwie

24.06.2022 0:00


De Robertis ponownie wraca do tematu, który poruszała już we wcześniejszych swoich historiach. Urugwaj za czasów wojskowej dyktatury, wszechobecny ucisk, strach o jutro w ogóle i osoby nieheteronormatywne, które muszą odnaleźć się w tej sytuacji. W kraju, w którym strach wyjść po zmroku na ulicę, homoseksualizm jest poważnym wykroczeniem - zbrodnią wobec ustalonego z góry przez wojsko porządku. Pięć kobiet wybiera się na wspólną wycieczkę do małego miasteczka położonego nad morzem, nie wiedząc, że ta jedna podróż całkowicie zmieni ich życia, a one zostaną połączone ze sobą na lata.

Tagi: Seks, Mus, Usta
Źródło: lubimyczytac.pl

Kim Kardashian zabrała dzieci na wywiad. Musiała przerwać rozmowę przez ich zachowanie. Oj, wkurzyła się

23.06.2022 15:24

Kim Kardashian niedawno się rozwiodła i opieką nad czwórką dzieci dzieli się z byłym mężem. Ostatnio celebrytka została zaproszona na wywiad do Jimmy'ego Fallona i zabrała ze sobą dwóch synów. Chłopcy przez cały program głośno się zachowywali i nieustannie przeszkadzali mamie w rozmowie.

Źródło: www.plotek.pl

Spór nad aborcją. W Sejmie zapadła decyzja

23.06.2022 12:15


W środę wieczorem w Sejmie rozpoczęło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o bezpiecznym przerywaniu ciąży i innych prawach reprodukcyjnych. „Przychodzę do państwa z projektem ustawy, która zmienia prawo tak, żeby odpowiadało europejskim i światowym standardom w dziedzinie ochrony życia i zdrowia kobiet” – mówiła w Sejmie Marta Lempart, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. To była burzliwa noc. Ostatecznie Sejm odrzucił proponowane przepisy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Michniewicz w "Hejt Parku" nie bał się pytań o korupcję. Krzysztof Stanowski był łaskawy dla ojca chrzestnego syna

23.06.2022 11:50

Tekst Szymona Jadczaka, w którym zostały przedstawione nowe ustalenia w sprawie powiązań Czesława Michniewicza z "Fryzjerem", wzburzył opinią publiczną. W środowym "Hejt Parku" Krzysztof Stanowski nie poruszył jednak z selekcjonerem tematu korupcji. Internauci są wściekli.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami